La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 713 Culés

0

To była moja wstępna lista i kolejność piłkarzy na LS, których chciałem przed okienkiem:

1. Baena (już w Atletico)
2. Rashford (oby się udało i przyszedł)
3. Son (na sezon/dwa)
4. Nico (na szczęście został w Bilbao)
5. Diaz

Tak to widziałem. Żałuję Baeny strasznie zwłaszcza, że wiele razy mowil że jest kibicem Barcelony. No ale trzeba liczyć na to, że szwagry postawią na Anglika

9

@Eto'o9 R10 a jakie były kryteria tej listy? Bo jeśli czysto sportowe, to w zasadzie trzeba by ją odwrócić.

4

@Eto'o9 R10 baena .... No tak bo u nas w kadrze za mało jest pomocników którzy z przymusu rzucani są na skrzydło

0

@Safrani wypadkowa wielu rzeczy. Cena, jakość, wiek,umiejętność zagrania na kilku pozycjach

0

@Eto'o9 R10 Alex to środek pomocy. Nie można marnować takich graczy na skrzydle.

Już bardziej Felix by pasował choć również nie jest typowym szeroko grającym skrzydłowym tylko cofniętym napastnikiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?