Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@19Macio93 spokojnie zator do los Angeles nie dotrwa
0
Świetny set Polaków . Granieczny topka - ogromny potencjał na przyszłą jedynke w kadrze na libero
0
@Encore jak cały zespół może poza graniecznym
0
@Encore kurek to akurat nie wiem czy byłoby realne wzmocnienie przy formie sasaka . Ale reszta zdecydowanie
0
Świetna robota mclarena
0
A zaraz Borek i ten drugi mądry powiedzą że zasługujemy na gola za pierwsze 20 minut
2
Legia czeka z ogłaszaniem trenera bo zaraz probierz będzie do wzięcia
1
@Sulimo on by się przejechał po tej finalndii
0
Spokojnie , zaraz się rozkręci..
10
Ta słaba gra to efekt braku kapitana Zielińskiego
4
Tu jest Piotrowski do środka pola potrzebny bo za mało drewna mamy na boisku
3
Jak widać gołym okiem opaska na ręku lewego blokowała chłopaków
1
Jakby się to nie skończyło i tak będzie latało po necie ... Piękne sceny w Helsinkach
0
O boże co ten Pedri
0
@draxidox na 1/3 miesiąca wyłącza prąd i obietnica spełniona
1
Ferrari będzie grande strategia ... Zaraz się obaj rozwalą zamiast nakazać przepuścić Leclerca obaj tracą i opony i czas
4
@addept z araujo nie pezesadzajmy ale ferran , balde , olmo , casado czy Garcia byliby dużo lepszym wyborem na niż Niemiec
30
Ter Stegen kosztem na przykład ferrana czy kogoś innego to żart
6
@szela1899 taaak bo każdy świetny piłkarz idzie do realu z automatu
0
@mekston jakiś stary .... Za stary na Barcelonę bo tam 17 latek rządu na ps
0
@Matiasio var ich pod bramkę przeciwnika nie przeniesie
0
Upps antyfutbol ma swoje miejsce
1
Jak oni chcą wygrać LM nie wychodząc ze swojej połowy ..... Ha tfu na ten Inter
0
Ale co z dimarco kibice Interu robili najlepszego lo to ich .... Dramat zachowanie
1
Coś tu śmierdzi .... Chyba Inter popuścił przed meczem
1
@FabregasOnlyInMyHeart a niektórzy mówili że 19 z bonusami dla yamala to stanowczo za dużo
0
Jak już rozwiązać umowę to po klubowych mistrzostwach świata .... Żeby te cwaniaki madryckie nie skorzystały na nas
4
Ten de La Fuente to tak obiektywny jest .... Przecież wiadomo że jak wyrzuca Niemca to i jego wyrzuca z klubu to co ma powiedzieć
9
To nie był lód to była zamarznięta woda
0
@tristan87 ja bym do Romy próbował . Tam podobno bramkarza będą szukać