0

@19Macio93 spokojnie zator do los Angeles nie dotrwa

0

Świetny set Polaków . Granieczny topka - ogromny potencjał na przyszłą jedynke w kadrze na libero

0

@Encore jak cały zespół może poza graniecznym

0

@Encore kurek to akurat nie wiem czy byłoby realne wzmocnienie przy formie sasaka . Ale reszta zdecydowanie

0

Świetna robota mclarena

0

A zaraz Borek i ten drugi mądry powiedzą że zasługujemy na gola za pierwsze 20 minut

2

Legia czeka z ogłaszaniem trenera bo zaraz probierz będzie do wzięcia

1

@Sulimo on by się przejechał po tej finalndii

0

Spokojnie , zaraz się rozkręci..

10

Ta słaba gra to efekt braku kapitana Zielińskiego

4

Tu jest Piotrowski do środka pola potrzebny bo za mało drewna mamy na boisku

3

Jak widać gołym okiem opaska na ręku lewego blokowała chłopaków

1

Jakby się to nie skończyło i tak będzie latało po necie ... Piękne sceny w Helsinkach

0

O boże co ten Pedri

0

@draxidox na 1/3 miesiąca wyłącza prąd i obietnica spełniona

1

Ferrari będzie grande strategia ... Zaraz się obaj rozwalą zamiast nakazać przepuścić Leclerca obaj tracą i opony i czas

4

@addept z araujo nie pezesadzajmy ale ferran , balde , olmo , casado czy Garcia byliby dużo lepszym wyborem na niż Niemiec

30

Ter Stegen kosztem na przykład ferrana czy kogoś innego to żart

6

@szela1899 taaak bo każdy świetny piłkarz idzie do realu z automatu

0

@mekston jakiś stary .... Za stary na Barcelonę bo tam 17 latek rządu na ps

0

@Matiasio var ich pod bramkę przeciwnika nie przeniesie

0

Upps antyfutbol ma swoje miejsce

1

Jak oni chcą wygrać LM nie wychodząc ze swojej połowy ..... Ha tfu na ten Inter

0

Ale co z dimarco kibice Interu robili najlepszego lo to ich .... Dramat zachowanie

1

Coś tu śmierdzi .... Chyba Inter popuścił przed meczem

1

@FabregasOnlyInMyHeart a niektórzy mówili że 19 z bonusami dla yamala to stanowczo za dużo

0

Jak już rozwiązać umowę to po klubowych mistrzostwach świata .... Żeby te cwaniaki madryckie nie skorzystały na nas

4

Ten de La Fuente to tak obiektywny jest .... Przecież wiadomo że jak wyrzuca Niemca to i jego wyrzuca z klubu to co ma powiedzieć

9

To nie był lód to była zamarznięta woda

0

@tristan87 ja bym do Romy próbował . Tam podobno bramkarza będą szukać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?