Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilop poprawił się trochę .... Szczerze gó*** mnie to obchodzi jest doświadczony i zarabia tyle że on ma być liderem a nie Pedri + resztą pomocników haruje za niego a on robi tylko tyle żeby nikt się nie przyczepił
2
@michal26 oby to nie było "granie na emocjach i adrenalinie) bo finalnie może się pogłębić kontuzja
4
@kamilop to ja wolę oddać de jonga za 20 jak casado za 60. Sumując pensje i ogół (upadek de jonga ) wolę postawić na kogoś kto oddaje serce na boisku
0
@VegetaPolska może nie aż tak że drametgczny ale mega sztywny i spięty... Rozgrywający musi mieć ten luz jak guma kiedyś
1
Komenda rozegranie dramat ....z łatwej piłki posyła fornala na siatkę
0
@michal26 błędów z obu stron . Do po 12 3/4 punktów to zepsute zagrywki i błędy w ataku po obu stronach
0
@michal26 pod względem emocji tak pod względem jakości set błędów
0
Co tu się z Leonem stało .....
0
@FCB24 nasevich + mlodziez w młodych kadrach- na tej pozycji powinno być dobrze
0
@michal26 atak to widzę za sezon dwa nasevicha ... Ten chłopak ma nieprawdopodobne predyspozycje.
Co do rozegrania: Janusz nie do ruszenia - jeśli będzie zdrowy na dobre kilka lat (jak na rozgrywającego nie jest stary)
Libero : tu pytanie czy przed czy po igrzyskach granieczny będzie jedynka
0
@michal26 bo tak jest ... Póki co nie graliśmy z topowa drużyna w chinach ba... Mecz z Brazylia trwa a to dopiero 1 set . Poza tym sam przyznałes że atak i rozegranie to nasza Pięta achillesowa ..... Także nie próbuj mi tu nic udowodnić
Póki co mamy większy problem .....Leon nie kończy ataków
0
@marcin62 w Polsce by go "postawili" przed sąd za znęcanie się nad zwierzętami albo poczekali aż 16 lat skończy
0
@JohnKennedy warunki też nieporównywalnie inne
0
Pamiętam kiedyś wyścig w Malezji gdzie woda płynęła strumieniami wyścig się odbył co prawda nie w pełnym wymiarze..... A teraz lekki deszcz i nie jedziemy
3
@Goldenretriever1899 a czy złapał kontuzje teraz ? Dostał w głowę to normalne że mogło go przymroczyc
0
@Goldenretriever1899 nie uważam ...ja o tym jestem przekonany
3
@Goldenretriever1899 co? O czym ty mówisz . Aktualnie to kandydat do pierwszego składu
4
@Laa Pulga dro + uszaty za rasha+ torrentsa
1
@Filipem zdziwienie ? Trenuje krótko i może na tyle jest gotów
1
O dro i uszaty na boisku
1
Piękne podanie rashforda do lewego zaczęło akcje.... Wykończenie super
0
Araujo dalej łapa w górze zamiast zapieprzac za napastnikiem
2
@maikeru cała jedenastka będzie zmieniona
2
@ProMILs coś takiego jak "przepalenie" w metodach treningu / przygotowania istnieje i to jest właśnie to.
Beztlenowy wysiłek który ma "oddać " za jakiś czas wznieść organizm na inny poziom
0
Garcia - forma z poprzedniego sezonu dalej została
1
Pedri może i dawno nie grał ale i tak wygląda jakby rano maraton ukończył
1
Ale rapha ma to przyłożenie z dystansu .... Niewiele brakowało
3
@karci0 rapha jedna ma na głowie druga na ramieniu
0
Rapha się na Ronaldinho zrobił ?
0
@zadafcb nasevich to jest przyszła jedynka w kadrze na ataku bez dwóch zdań ..... Ten chłopak tak przypomina Wlazłego z pierwszych sezonów z tą ręką jak młotek i wyskokiem pod sufit.....