1

@michal26 on trzyma dalej formę z ligi .... To jest kompletny zawodnik jeden z niewielu na świecie

0

@michal26 cytując ciebie uwziales się na niego

4

Semeniuk to dziś idzie na mvp ... Co on wyprawia

0

@michal26 z prawego nie skończył ani jednej pilki z 6 . Skończył jedna z lewego . Gdzie się uwziałem skoro podaje ci suche statystyki. Ogarnij się chłopie bo nie jestem przeciwnikiem nikogo ja stwierdzam Fakty. Trzeba spojrzeć chłodno .. doceniam wczoraj ale dziś nie dojechał

0

@19Macio93 "moralnie i mentalnie" tak .
Liczę po cichu na tej sezon bo skład wygląda fajnie na papierze

0

@michal26 1/7 rzeczywiście

0

@michal26 na prawym ma 0/6 - tak sasak skończył jedna z lewego... Co ma innego gtwc gra dużo środkiem i pipe uruchamia regularnie

0

@michal26 komenda gra dziś o niebo lepiej niż wczoraj .... Ma grać za plecy jak tam 0/6 w ataku ?

0

@tbas gramy tym co mamy tak to można nazwać

0

@Starrk pytanie czy my jesteśmy w formie czy Włosi są bez formy ? Myślę że jedno i drugie po trochu

1

@19Macio93 oby bo lubię ten klub choć w sercu Bełchatów

0

Dziwnie wyglądają dziś Włosi grają najlepszym składem a są jakby kompletnie zgaszeni i bez formy

0

@BorzyKrzys vital prowadzi Chińczyków aktualnie był na finałach to został popatrzeć

0

@Hshdhrhdh leczy plecy w tym sezonie. Przewlekły uraz

0

@19Macio93 mega libero ciekawy środek .
Atak dojedzie
Przyjęcie będzie ciężko ale będzie dobrze 4 miejsce

1

@kulek22 Janusz jest ... Zagumnym on nie jest ale jest mega dokładny

0

@michal26 to co można powiedzieć o gianellim skoro atakują ciągle na podwójnym bloku ?

1

@kulek22 atak 4/9 przyjęcie 11%

0

@19Macio93 nie no bez przesady .... Ma kto grać.. 4-5 miejsce w zasięgu

0

@michal26 5 piłek 3 dostał pod nogi ... Atakujący jest od atakowania tak jakbyś popiwczaka nie rozliczał z procentu przyjęcia. Co do komendy gra dużo lepiej niż wczoraj gra dokładnie i ruszył środek

3

@VegetaPolska zygadlo technicznie był jeszcze lepszy niż Zagumny ... Obaj genialni

1

@DonCarletto jest sobą ... On taki jest zawsze

3

Włosi nie ogarniają ustawienia .... Ależ tam się sypią "młodzi i gniewni"

0

@clyde Włochów nienawidzę siatkarsko ... Najbardziej irytująca nacja nawet gorzej niż Francuzi

1

@kulek22 świetnie .... W przyjęciu słaby procent ale bierze pół boiska w ataku i obronie genialne

0

@19Macio93 Huber będzie jeśli dojdzie do formy kurek podobnie

0

@19Macio93 leal skończył karierę reprezentacyjna

0

@19Macio93 Bieniek nie wraca w tym sezonie jak Janusz

0

@19Macio93 USA przechodzi zmianę pokoleniowa i pierwszy skład już nigdy nie będzie taki a Brazylia była w podstawowym składzie wczoraj

0

@michal26 uruchomić to powinien grbic boladzia ... Gramy bez prawego . 3 bezpośrednie bloki na dobrej piłce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?