1

Brawo Lech . Marciniak pewnie smutny

2

Co ten Marciniak gwiżdże xd

1

@Encore zdecydowanie. Dla mnie to obecnie top 3 zawodnik na świecie . Idealny w przyjęciu , super obrona zagrywka i atak . Zawodnik kompletny bez wad

0

Zachwyty nad Realem .... Ciężko nie wygrywać gdy gra się z 13,16,17,18 ,19 drużyna aktualnej tabeli . Nie liczę espanyolu bo oni klasycznie rozkładają nogi co mecz przed nimi.

4

@CurryTheGoat30 nie . Wygrają 38 spotkań . W ogóle już po lidze bo to prawie koniec już

0

@regatta52 ja rozumiem ale za wyzywanie od psów i życzenie końca kariery bo klub ci dokopał to zwykle kur+++ a Twittera lubię bo mam wszystkie newsy z ze "swojego" świata w jednym miejscu

1

@Andi18 to nie jest do końca tak że tego da się uniknąć ... Czasami złe ustawienie stopy dziura w murawie , przemęczenie , lub kontakt z rywalem powodują kontuzje (na cześć z tych rzeczy nie mamy wpływu ) . Wiadomo można zbudować silne mięśnie co w jakiś sposób wspomaga ale na 100% nie da się zapobiedz

2

Na Twitterze w komentarzach pod postami o gavim od razu widać kto kibicem białych ..... Ale to jest bydło bez grosza kultury

1

@Stinger_ Czesi mają fajna kadrę . Indra i vasina robią robotę . Szkoda że dzovoronok ma nie po drodze z kadrą bo tam potencjał na skrzydłach byłby jeszcze lepszy

0

@Ryse . Bilbao- Girona 1/+2.5. 2:1
2. Espanyol - Valencia x/-2.5 1:1
3. Levante - Real Madryt 2/+2.5 1:2
4. Sevilla - Villareal x/+2.5 2:2
5. Getafe - Alaves x/-2.5 1:1
6. Atletico - Vallecano 1/+2.5 3:0
7. Sociedad - Mallorca 1/-2.5 2:0
8. Osasuna - Elche x/-2.5 1:1
9. Oviedo - Barcelona 2/+2.5 0:3

5

Nie wiedziałem że Pedri to wychowanek Barcelony ale w Canal + wiedzą lepiej

1

@Roobo żeby tylko gra go nie przypominał

3

Jak on Newcastle wymówił ? Xd niukesyl ?

1

@Ryse Sevilla - Elche 1/-2.5. 2:0
2. Getafe - Oviedo 1/+2.5 2:1
3. Real Sociedad - Real Madryt x/+2.5 2:2
4. Bilbao - Alaves 1/+2.5 2:1
5. Atletico Madryt - Villareal 1/-2.5 2:0
6. Celta Vigo - Girona 1/-2.5 1:0
7. Levante - Betis 2/+2.5. 1:2
8. Osasuna - Rayo x/+2.5 2:2
9. Barcelona - Valencia 1/+2.5 3:0
10. Espanyol - Mallorka. 2/+2.5 1:2

0

@Danny Gaucho ta aktualna jest zbyt okrągła... W ogóle nie przypomina piłki do rugby

1

Borek pieprzy o piłce ... Pewnie ta co teraz grają jest bardziej okrągła

0

I czemu nie ma kartki za kopanie po gwizdku

0

Olmo xd ochraniaczem chyba trafił

0

@Who_you_mam a co dziś źle zrobił?

0

@goldensun jak skoro yamala był bliżej piłki?

3

@goldensun czyli zawodnik Rayo kontrolował piłkę i dlatego kopnął yamala ?

0

Rayo zapomnialo że w Madrycie tylko przeciwko Realowi się takich nie gwiżdże

0

No tak .... Bydła nie brakuje w końcu jesteśmy w Madrycie

8

Nie no to musi być gol .... Powinien podawać

2

Jeszcze 300-400 milionów na transfery i atletico wywalczy to 2 miejsce ....

0

Xd city to dopiero ma losowanie

0

@AndresBurek przecież drużyny ze wschodu graja według czasu lokalnego zawsze a nie środkowoeuropejskiego

0

@JohnKennedy to jak ci północ wyszła ?

0

@JohnKennedy jak Kazachstan to chyba mecz będzie rano a nie o północy

6

Jeszcze godzinę i zaczną losować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?