Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MsBarca lepszego to nie bo Kurek nie gotowy.
Boladz jest na ławce
0
@VegetaPolska "atakujący na lata "
0
@19Macio93 takie było założenie przed sezonem i takie ustalenie były z grbiciem
0
@19Macio93 Janusz w tym sezonie już nie zagra ... Na MŚ jedzie Firlej i komenda
0
@gumaz tak ale w ataku gramy bez prawego
1
@ad289 półfinał genialny z Brazylia
1
@ad289 na ten moment tak
0
@VegetaPolska Włosi mają młody skład a u nas chciał weteranów siatkówki uczyć na nowo
0
@michal26 czyżby sasak okrągłe 0 w ataku + 2 razy zablokowany?
0
@VegetaPolska 3-3.5 godzinne treningi nie prowadzące do niczego . Tak to u nas wyglądało
0
@BorzyKrzys przy normalnym arbitrze - nie
0
Co to było ... Rzucona micheletto ewidentna
1
Semeniuk jest genialny .... Atak przyjęcie obrona tam się wszystko zgadza
1
@VegetaPolska w czasie gdy "naturalizowali" go mógł grać tylko jeden w drużynie taki zawodnik czyli u nas byłby to Leon .... Teraz przepisy się zmieniły ale już jest "Włochem". Poza tym grał we Włoszech i włoski paszport był porządany
0
@VegetaPolska przywołujesz szalpuka o którym sam grbic powiedział że musi poprawić swoją zagrywkę.... Xd
0
@mordini123 a mi nie . Jest regularny do bólu ....przegrał 2 ważne finały
Igrzyska trafił na niesamowita Francję + masa kontuzji u nas
MŚ - niesamowicie dysponowani Włosi którzy mieli dzień
0
@michal26 oj nie .... Brazylia grała dobrze w fazie kontynentalnej ale .... Tam większość rotowala . Włosi to wyższy poziom niż Brazylia zdecydowanie
0
@michal26 14 pkt po 2 setach.... Ale bredzę ...na pewno ponad 20 ma grubo...
0
@michal26 USA oczywiście
0
@michal26 tak ale do 25 punktów Kaczmarka to mu daleko
0
@Kamiloza91 granieczny , Nowak , + spoza aktualnej kadry nasevich, Kubicki,
0
@michal26 66% w ataku 25 pkt w finale z Włochami .... Nie wiem co więcej można chcieć od atakującego ....genialny wynik
0
@michal26 Kaczmarek wygrał nam finał ln 2023 ... Kończył wszystko.. 66% 25 punktów z Włochami w finale
3
@kulek22 między odwaga a głupotą jest cienka granica oby się nie okazało że ją przekroczył bo będzie miał po sezonie
1
@michal26 Kaczmarek 2 lata temu w finałach ln
0
@michal26 a co do Kaczmarka którego tak krytykujesz ..... 2 lata temu w finałach ln grał tak samo kapitalnie jak ..... Sasak dziś .... Także spokojnie z tymi osądami
0
@michal26wroc do tego po całym sezonie kadrowym i mś póki co gra 4-5 mecz na bardzo dobrym poziomie.... Muzaj boladz też mieli być "na lata"
0
@tadzik447 chyba to jest jedyną możliwość
2
Masz sasaka na prawym kończącego wszystko .... Grasz wszystkie piłki na lewe do Leona który nie kończy .... Logika komendy
0
@kamilop zobaczymy w tym sezonie .... Według mnie nie bez powodu w presezonie na 6 gra gavi