0

@MsBarca lepszego to nie bo Kurek nie gotowy.
Boladz jest na ławce

0

@VegetaPolska "atakujący na lata "

0

@19Macio93 takie było założenie przed sezonem i takie ustalenie były z grbiciem

0

@19Macio93 Janusz w tym sezonie już nie zagra ... Na MŚ jedzie Firlej i komenda

0

@gumaz tak ale w ataku gramy bez prawego

1

@ad289 półfinał genialny z Brazylia

1

@ad289 na ten moment tak

0

@VegetaPolska Włosi mają młody skład a u nas chciał weteranów siatkówki uczyć na nowo

0

@michal26 czyżby sasak okrągłe 0 w ataku + 2 razy zablokowany?

0

@VegetaPolska 3-3.5 godzinne treningi nie prowadzące do niczego . Tak to u nas wyglądało

0

@BorzyKrzys przy normalnym arbitrze - nie

0

Co to było ... Rzucona micheletto ewidentna

1

Semeniuk jest genialny .... Atak przyjęcie obrona tam się wszystko zgadza

1

@VegetaPolska w czasie gdy "naturalizowali" go mógł grać tylko jeden w drużynie taki zawodnik czyli u nas byłby to Leon .... Teraz przepisy się zmieniły ale już jest "Włochem". Poza tym grał we Włoszech i włoski paszport był porządany

0

@VegetaPolska przywołujesz szalpuka o którym sam grbic powiedział że musi poprawić swoją zagrywkę.... Xd

0

@mordini123 a mi nie . Jest regularny do bólu ....przegrał 2 ważne finały
Igrzyska trafił na niesamowita Francję + masa kontuzji u nas
MŚ - niesamowicie dysponowani Włosi którzy mieli dzień

0

@michal26 oj nie .... Brazylia grała dobrze w fazie kontynentalnej ale .... Tam większość rotowala . Włosi to wyższy poziom niż Brazylia zdecydowanie

0

@michal26 14 pkt po 2 setach.... Ale bredzę ...na pewno ponad 20 ma grubo...

0

@michal26 USA oczywiście

0

@michal26 tak ale do 25 punktów Kaczmarka to mu daleko

0

@Kamiloza91 granieczny , Nowak , + spoza aktualnej kadry nasevich, Kubicki,

0

@michal26 66% w ataku 25 pkt w finale z Włochami .... Nie wiem co więcej można chcieć od atakującego ....genialny wynik

0

@michal26 Kaczmarek wygrał nam finał ln 2023 ... Kończył wszystko.. 66% 25 punktów z Włochami w finale

3

@kulek22 między odwaga a głupotą jest cienka granica oby się nie okazało że ją przekroczył bo będzie miał po sezonie

1

@michal26 Kaczmarek 2 lata temu w finałach ln

0

@michal26 a co do Kaczmarka którego tak krytykujesz ..... 2 lata temu w finałach ln grał tak samo kapitalnie jak ..... Sasak dziś .... Także spokojnie z tymi osądami

0

@michal26wroc do tego po całym sezonie kadrowym i mś póki co gra 4-5 mecz na bardzo dobrym poziomie.... Muzaj boladz też mieli być "na lata"

0

@tadzik447 chyba to jest jedyną możliwość

2

Masz sasaka na prawym kończącego wszystko .... Grasz wszystkie piłki na lewe do Leona który nie kończy .... Logika komendy

0

@kamilop zobaczymy w tym sezonie .... Według mnie nie bez powodu w presezonie na 6 gra gavi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?