Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mmaciass zobaczymy . Sama obecność kurka na ławce może dać wiele bo zmiany z boladziem w tym sezonie lekko mówiąc nam nie służyły . Ja się obawiam tylko o poziom na rozegraniu .... Inne pozycje mnie nie martwią
1
@mmaciass rozbiliśmy w pył składem jeszcze słabszym (bez kurka i Hubera) wszystkich w lidze narodów. Kogo mamy się bać ?
0
@Cule1234 cóż w obecnej sytuacji to chyba najbardziej optymalny skład .
1
Chelsea , Inter ,Brugge , Leverkusen, Ajax , Tottenham , Pafos , Kopenhaga
0
@maikeru ja to bym go sprzedał za jakieś 20 baniek póki coś wart i ktoś chce
0
@Oskar00 no przegrały rzeczywiście
2
@kulek22 nie wiem ale się wypowiem xd
1
@Barca_Big_Moment wyniki go bronią ... I jego wybory również
0
@Barca_Big_Moment a jakie sukcesy polska osiągała z nimi w składzie ? Lepszy indywidualnie nie znaczy lepszy dla drużyny . Przykład Bednorz w polskiej kadrze
1
@Barca_Big_Moment co ty pie**** . Lavarini z tej drużyny zrobił top 5-6 na świecie a wcześniej były na dnie i 3/4 skłócone ze sobą .
0
@szymek029 pozbyć się balastu typu ferran ? A kto by na 9 grał ? Gra strzela aż miło .
Fermin jest zawodnikiem którego najłatwiej zastąpić taka prawda .... Wymieniamy jednego wychowanka na 3 innych a ogromnym talentem .
Poza tym u nas on nie będzie kluczowym zawodnikiem , nie u Flicka a sprzedawać też kogoś trzeba w końcu . Jak pokazała historia w interesach nie ma sentymentów i czasami trzeba poświęcić chłopaka ze szkółki
1
@Ryse 1. Celta Vigo - Betis 2/+2.5. 1:2
2. Elche - Levante 1/-2.5 2:0
3. Valencia - Getafe 2/ +2.5 1:2
4. Alaves - Atletico Madryt x/ +2.5. 2:2
5. Real Oviedo - Real Sociedad 2/+2.5 1:2
6. Girona - Sevilla 2/+2.5. 1:2
7. Real Madryt - Mallorca 1+2.5. 3:0
8. Celta Vigo - Villarreal 2/ +2.5. 0:3
9. Real Betis - Athletic Bilbao. X/-2.5 1:1
10. Espanyol - Osasuna x/+2.5 2:2
11. Rayo Vallecano - FC Barcelona2/+2.5 1:3
1
@D10SLEO dobrze że się po nosie nie podrapał
12
Żałoba w Canal+
0
Orłowski jakoś cicho siedzi
0
Ciekawe czy minutę doliczy
1
Skoro lewy faulował zdaniem sędziego to czemu był pośredni?
0
Yamala jest do zmiany.... Jemu nic nie wychodzi dziś
6
Gość fauluje gaviego a Orłowski "cały gavi" no ja chyba nie wytrzymam
1
@Kamiloza91 "Orłowskiemu" chyba
3
Flick ich biczował w szatni .... Innego wyjaśnienia nie ma
1
Oj oj 4 minuty i remis
0
I co to nie jest ręka w polu karnym Levante ?
0
@BORO_12 "to jest rzut karny" a w opisie to nie jest karny ... Weź się zdecyduj
0
@Vegeta88 tak na tym samym poziomie co lekcje " uwodzenia " u ciebie
0
@Vegeta88 ciebie .... I to z dopłatą bo za darmo nie chcieli
7
Jakbym napisał to co myślę o hernandezie i orłowskim to bym tu dostał bana na kilka lat
7
Ale ten Orłowski mnie denerwuje
3
Ale to są śmieci.... Czumeni tylko przypomnę
1
Niech sobie nie robią jaj że to jest ręka