0

@mmaciass zobaczymy . Sama obecność kurka na ławce może dać wiele bo zmiany z boladziem w tym sezonie lekko mówiąc nam nie służyły . Ja się obawiam tylko o poziom na rozegraniu .... Inne pozycje mnie nie martwią

1

@mmaciass rozbiliśmy w pył składem jeszcze słabszym (bez kurka i Hubera) wszystkich w lidze narodów. Kogo mamy się bać ?

0

@Cule1234 cóż w obecnej sytuacji to chyba najbardziej optymalny skład .

1

Chelsea , Inter ,Brugge , Leverkusen, Ajax , Tottenham , Pafos , Kopenhaga

0

@maikeru ja to bym go sprzedał za jakieś 20 baniek póki coś wart i ktoś chce

0

@Oskar00 no przegrały rzeczywiście

2

@kulek22 nie wiem ale się wypowiem xd

1

@Barca_Big_Moment wyniki go bronią ... I jego wybory również

0

@Barca_Big_Moment a jakie sukcesy polska osiągała z nimi w składzie ? Lepszy indywidualnie nie znaczy lepszy dla drużyny . Przykład Bednorz w polskiej kadrze

1

@Barca_Big_Moment co ty pie**** . Lavarini z tej drużyny zrobił top 5-6 na świecie a wcześniej były na dnie i 3/4 skłócone ze sobą .

0

@szymek029 pozbyć się balastu typu ferran ? A kto by na 9 grał ? Gra strzela aż miło .
Fermin jest zawodnikiem którego najłatwiej zastąpić taka prawda .... Wymieniamy jednego wychowanka na 3 innych a ogromnym talentem .
Poza tym u nas on nie będzie kluczowym zawodnikiem , nie u Flicka a sprzedawać też kogoś trzeba w końcu . Jak pokazała historia w interesach nie ma sentymentów i czasami trzeba poświęcić chłopaka ze szkółki

1

@Ryse 1. Celta Vigo - Betis 2/+2.5. 1:2
2. Elche - Levante 1/-2.5 2:0
3. Valencia - Getafe 2/ +2.5 1:2
4. Alaves - Atletico Madryt x/ +2.5. 2:2
5. Real Oviedo - Real Sociedad 2/+2.5 1:2
6. Girona - Sevilla 2/+2.5. 1:2
7. Real Madryt - Mallorca 1+2.5. 3:0
8. Celta Vigo - Villarreal 2/ +2.5. 0:3
9. Real Betis - Athletic Bilbao. X/-2.5 1:1
10. Espanyol - Osasuna x/+2.5 2:2
11. Rayo Vallecano - FC Barcelona2/+2.5 1:3

1

@D10SLEO dobrze że się po nosie nie podrapał

12

Żałoba w Canal+

0

Orłowski jakoś cicho siedzi

0

Ciekawe czy minutę doliczy

1

Skoro lewy faulował zdaniem sędziego to czemu był pośredni?

0

Yamala jest do zmiany.... Jemu nic nie wychodzi dziś

6

Gość fauluje gaviego a Orłowski "cały gavi" no ja chyba nie wytrzymam

1

@Kamiloza91 "Orłowskiemu" chyba

3

Flick ich biczował w szatni .... Innego wyjaśnienia nie ma

1

Oj oj 4 minuty i remis

0

I co to nie jest ręka w polu karnym Levante ?

0

@BORO_12 "to jest rzut karny" a w opisie to nie jest karny ... Weź się zdecyduj

0

@Vegeta88 tak na tym samym poziomie co lekcje " uwodzenia " u ciebie

0

@Vegeta88 ciebie .... I to z dopłatą bo za darmo nie chcieli

7

Jakbym napisał to co myślę o hernandezie i orłowskim to bym tu dostał bana na kilka lat

7

Ale ten Orłowski mnie denerwuje

3

Ale to są śmieci.... Czumeni tylko przypomnę

1

Niech sobie nie robią jaj że to jest ręka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?