3

Ale powtórkę dali mu świetna ...... Taka żeby nie dać

3

Kabaret..... Kabaret

0

Ujęcie dali żeby nie dać

0

Naturalnie rozłożył ręce .....xd kabaret

0

Złodziejstwo .......

2

To jest karny jak ch....

0

Fort ? Nie jestem przekonany do tej zamiany

2

To się zemści jak nic

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dobrze że nie araujo

1

Ferran to dziś na mvp idzie

4

Flick do Casado - Casado wchodzisz go skasować ?
Gavi : ja wejdę !

1

Już nerwy puszczają

0

@buglikos tak z sędzia w roli głównej

0

My jednak na po zmiennika nie potrzebujemy - my juz go mamy - Garcia jest świetny

0

@TridenteMSN błąd cubarsiego powoduje obecność mbappe który jest na spalonym w momencie podania

3

My gramy dziś przeciwko 13 a i tak jest 4:2 ja się boje co za rok wymyśla że ligę zgarnąć skoro stare sposoby zawodzą

5

@norbi77 jak można nie sprawdzić faulu na yamalu przy 2 akcji

2

Real strzelił 2 bramki obie nieprawidłowe ...

1

I gdzie faul na raphie ?

0

Valverde wypadnie kto im będzie piątki kopał

0

Z balde na lo byloby już 6 przynajmniej

3

Ferran 2 asysty ... Świetna połowa

0

Taktyka wrzutek w realu to przeszłość oni teraz kopia od swojej bramki xd

0

Sędzia kradnie show

1

I czemu nie ma czerwonej

1

Ja pierdole ... Tyle napisze

8

Faulu na yamalu nie pokazują a rękę de Jonga już 3 razy

0

Var będzie za rękę pewnie

0

Nawet powtórki nie ma fulu na olmo .... Sedzia znów nie ogarnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?