0

@Tomek54321 dobrze że araujo to okaz zdrowia

0

Przecież to jest do obejrzenia jako potencjalne czerwo

0

Przecież gdyby nie cudowne interwencje kurtuła to tu real by remisował co najwyżej

0

@DonAndresFCB taaak poradziłby yamala na ławce w końcu jest lepszy

0

@misiek0318 jak Vasquez nie dostanie to dla nas lepiej

3

Iglesias z nami hat trick - tu zawalił bramkę swoim "kryciem"- detale

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@michal26 nie zagrałby w klasyku więc trzeba oszczędzic

1

I gdzie jest kartka

1

Iglesias z nami zapakował hat tricka a tu pilki opanować nie może

0

@buglikos celta win polecam

1

Orłowskiego to się słuchać nie da .... Przewiduje już wyniki do przodu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Pedri16Future gil manzano ma wszystko pod kontrolą

2

@Gaucho ja to w meczu z Interem widział bym to na ławce . Sorry ale bardziej ufam christensenowi po kontuzji niz araujo. Na po Garcia na so cubarsi + Duńczyk na lo Martinez

0

Uszaty mvp piekło zamarza

0

I gdzie jest druga żółta kartka

2

Araujo to śpi na boisku ?

4

Koniec świata uszaty wyłożył piłkę jak na tacy

1

I co faulu na ferminie nie było .... Powinna być 2 żółta kartka

1

Martin to nic innego nie robi jak podanie do tyłu.... Nawet nie patrzy by zagrać coś innego

7

Bramkarz mecz życia .... Oczywiście akurat z nami

3

Jak ja patrzę na tego Martina to on nawet w tym valladolid by nie łapał się do składu

1

O araujo jeden sprint i już się połamał

1

A ten za co kartkę dostał

5

@Herato spokojnie tak się nie stanie . Tottenham i Arsenal sie o to postarają

0

Christensen czekał na ten moment cały sezon

0

Spokojnie flick na rewanż przygotuje się dużo lepiej niż na ten mecz

0

Chyba nie było spalonego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?