Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek54321 dobrze że araujo to okaz zdrowia
0
Przecież to jest do obejrzenia jako potencjalne czerwo
0
Przecież gdyby nie cudowne interwencje kurtuła to tu real by remisował co najwyżej
0
@DonAndresFCB taaak poradziłby yamala na ławce w końcu jest lepszy
0
@misiek0318 jak Vasquez nie dostanie to dla nas lepiej
3
Iglesias z nami hat trick - tu zawalił bramkę swoim "kryciem"- detale
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@michal26 nie zagrałby w klasyku więc trzeba oszczędzic
1
I gdzie jest kartka
1
Iglesias z nami zapakował hat tricka a tu pilki opanować nie może
0
@buglikos celta win polecam
1
Orłowskiego to się słuchać nie da .... Przewiduje już wyniki do przodu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Pedri16Future gil manzano ma wszystko pod kontrolą
2
@Gaucho ja to w meczu z Interem widział bym to na ławce . Sorry ale bardziej ufam christensenowi po kontuzji niz araujo. Na po Garcia na so cubarsi + Duńczyk na lo Martinez
0
Uszaty mvp piekło zamarza
0
I gdzie jest druga żółta kartka
2
Araujo to śpi na boisku ?
4
Koniec świata uszaty wyłożył piłkę jak na tacy
1
I co faulu na ferminie nie było .... Powinna być 2 żółta kartka
1
Martin to nic innego nie robi jak podanie do tyłu.... Nawet nie patrzy by zagrać coś innego
7
Bramkarz mecz życia .... Oczywiście akurat z nami
3
Jak ja patrzę na tego Martina to on nawet w tym valladolid by nie łapał się do składu
1
O araujo jeden sprint i już się połamał
1
A ten za co kartkę dostał
5
@Herato spokojnie tak się nie stanie . Tottenham i Arsenal sie o to postarają
0
Christensen czekał na ten moment cały sezon
0
Spokojnie flick na rewanż przygotuje się dużo lepiej niż na ten mecz
0
Chyba nie było spalonego