Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kiedyś graliśmy przeciwko 12 było łatwiej teraz na varze jest 13 przeciwnik
2
W studiu Dudek komentuje Żewłakow jeszcze muniaka niech wezmą będzie trójkąt
0
I teraz tak nie sprawdzili karnego na ferranie a sprawdza tu
0
Chyba nie będzie..... Var wejdzie
0
Sędzia się obsral i tyle
2
Teraz też nie było kontaktu?
0
@kulek22 i bez mózgu
7
To jest do sprawdzenia na czerwo
0
Martin i de Jong do zmiany na już
3
Wreszcie coś dobrego zrobił de jong
0
I co to nie jest faul
0
@kamiVeB nasze tak .. realu nie ....bo tam nie ma kto grać w ich taktyce na 3 lewo skrzydłowych
0
Podoba mi się gavi na 6 . Idzie na każdą piłkę
3
Tam chyba Nie było spalonego
4
Sędzia stoi metr obok i nie widzi że go rękoma do ziemi ściąga
0
Boże araujo......
0
25 minuta a Mallorca ukradła już z 5 minut
0
Czyżby wariant obronny do sprawdzenia pod el classico i araujo zagra na lo ?
1
Ślepi + głusi tak w Hiszpanii powinni dzielić
0
@Seledynowy właśnie jestem w tekście oglądania tej sceny...... W grze bolało tutaj jest podobnie
0
@tbas to zagraj w grę zarówno jedynke jak i dwójkę.... Nie pożałujesz tych godzin spędzonych na ogranie
1
Bezstronny komentarz jak zawsze w canal +
7
Rzeczywiście z zewnątrz ten stadion Realu jak kibel wygląda
0
Hansi trzyma fatiego właśnie na te część sezonu która nadchodzi ..... Jakby dał mu grać wcześniej to by się połamał a tu hansi zachował asa w rękawie na kluczową część sezonu..po tryplet
0
@bartekvisca zamrażacz w b klasie na takie kontuzje wystarczał .... Amator
0
@Astad ja bym nie przesadzał z tym . De Paul - Barrios - griz-alarez oni mają kim postraszyć w ofensywie..... Tylko ...... Oni nie chcą i nie umieją grać ofensywie
0
@Astad w chorej ideologii siemeone
0
@norbi77 niech wciskają sezon skończyli na początku kwietnia heheheheh
0
@Majkel34 de Jong tak chyba nie do końca
Nie wspominam o araujo
1
Oglądam mecz atletico i chyba muszą wydać kolejne 200 mln na transfery napastników żeby w końcu przestali grać defensywie nawet z las Palmas