3

Kiedyś graliśmy przeciwko 12 było łatwiej teraz na varze jest 13 przeciwnik

2

W studiu Dudek komentuje Żewłakow jeszcze muniaka niech wezmą będzie trójkąt

0

I teraz tak nie sprawdzili karnego na ferranie a sprawdza tu

0

Chyba nie będzie..... Var wejdzie

0

Sędzia się obsral i tyle

2

Teraz też nie było kontaktu?

0

@kulek22 i bez mózgu

7

To jest do sprawdzenia na czerwo

0

Martin i de Jong do zmiany na już

3

Wreszcie coś dobrego zrobił de jong

0

I co to nie jest faul

0

@kamiVeB nasze tak .. realu nie ....bo tam nie ma kto grać w ich taktyce na 3 lewo skrzydłowych

0

Podoba mi się gavi na 6 . Idzie na każdą piłkę

3

Tam chyba Nie było spalonego

4

Sędzia stoi metr obok i nie widzi że go rękoma do ziemi ściąga

0

Boże araujo......

0

25 minuta a Mallorca ukradła już z 5 minut

0

Czyżby wariant obronny do sprawdzenia pod el classico i araujo zagra na lo ?

1

Ślepi + głusi tak w Hiszpanii powinni dzielić

0

@Seledynowy właśnie jestem w tekście oglądania tej sceny...... W grze bolało tutaj jest podobnie

0

@tbas to zagraj w grę zarówno jedynke jak i dwójkę.... Nie pożałujesz tych godzin spędzonych na ogranie

1

Bezstronny komentarz jak zawsze w canal +

7

Rzeczywiście z zewnątrz ten stadion Realu jak kibel wygląda

0

Hansi trzyma fatiego właśnie na te część sezonu która nadchodzi ..... Jakby dał mu grać wcześniej to by się połamał a tu hansi zachował asa w rękawie na kluczową część sezonu..po tryplet

0

@bartekvisca zamrażacz w b klasie na takie kontuzje wystarczał .... Amator

0

@Astad ja bym nie przesadzał z tym . De Paul - Barrios - griz-alarez oni mają kim postraszyć w ofensywie..... Tylko ...... Oni nie chcą i nie umieją grać ofensywie

0

@Astad w chorej ideologii siemeone

0

@norbi77 niech wciskają sezon skończyli na początku kwietnia heheheheh

0

@Majkel34 de Jong tak chyba nie do końca
Nie wspominam o araujo

1

Oglądam mecz atletico i chyba muszą wydać kolejne 200 mln na transfery napastników żeby w końcu przestali grać defensywie nawet z las Palmas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?