Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Frenkie dostał kartkę a Franki dalej bez kartki
1
@Filipem tak i dał czerwona
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szybko wstał Alvarez a co się nawywracal na murawie to jego
1
Pedriii czemu nie strzelałeś
4
To jest przykład rozegrania akcji który jest nie do zagrania z lewym .... Ferran daje inne rozwiązania w ofensywie
0
Rekin + yamal genialne zagranie
1
Franki de Jong xd Szpaku się nie nauczy
1
Nie potrzebnie przyjmował ferran
3
Przypomnijcie sobie za co ferran dostał czerwo . Za nadepnięcie a tu atak na Achillesy
1
Nie no to jest czerwo
4
Oj oj to mogło być nawet czerwo
0
Pedri co za przegląd pola
2
Nawet w TVP dają madryciaka do komentowania meczów Barcy
0
@Messibestplayerintheworld do marca trzymał te defensywę... jako jedyny dojeżdżał w końcu i on złapał dołek
0
Siemeone na ławce zostawił swojego najlepszego stopera w tym sezonie .... Odważnie
1
Brak Isco to o 50% realu betis . Przez niego idzie kazda akcja a bez niego wyglądają jak dzieci we mgle
0
Tak realnie patrząc to flick niesamowicie zbudował ławkę rezerwowych:: ferran świetny joker - liczby to potwierdzają
Fermin - może gra nie powala ale liczby ma fajne
Gavi - coraz pewniej i lepiej gra
Garcia- obstawia nam 2 pozycje , całkiem solidnie
Torre - może gra rzadko ale zawsze coś wnosi
Nawet uszaty zaczął coś dokładać od siebie . Brakuje nam odbudowania araujo ,zmiennika na skrzydle i chyba trochę więcej zaufania do forta bo zmiennika kounde nam trzeba na już
2
@Damian11 rośnie już n-ty sezon z kolei i po kilku meczach gaśnie
5
W ten weekend się nie udało zniwelowac straty ale w następny weekend trzeba próbować dalej ... Myślę że wyciągnięte zostana konkretne działa: manzano? Hernardez hernandez ? Jose Maria Sanchez Martinez? Trzeba wysłać zawodowców skoro amatorzy nie dają rady
0
Może nie strzela tak często jak mbappe .... Czekaj a to nie on ma więcej bramek ?
0
Jak to wpadło . Będą szukać spalonego
0
Na kogo Martin wrzucał ?
0
@wyrek dał się wyprzedzić blindowi
0
@Goralkov bo dał się wyprzedzić . W momencie podania był przed blindem
1
Oczywiście lewy stracił
1
Var sprawdził w 5 sekund że był spalony. Teraz rysują linie
0
Oj nie wiem czy to był spalony. Bez sprawdzania decyzję podjęli szybko
0
Hehe rzeczywiście twarz miał na wysokość barków
0
Idę o zakład że jak tak dalej pójdzie to ten sędzia wygrał konkurs na gwizdanie w klasyku