Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
El tiburon.....
3
Dopóki sędziów nie będzie się karać za źle decyduje takie cyrki będą miały miejsce co mecz ... Bezkarne psy
0
Ten Norweg to męczennik vol 2 . Irytuje
2
Przecież tam ręka była ewidentna
0
Siemeone to powinni z bordalasem w jednej sali w psychiatryku zamknąć
0
Gdzie jest kartka dla le nienormalanda
1
Co ten lewy dziś robi na boisku ?
2
Jaki kaleczniak..... Weźcie go
3
Przecież to kartka jest ... Jakieś jaja ??
0
@hugz za to de Jong by w ogóle nie zdążył wrócić
0
@Bilon87 między dżuma a cholera
4
Ja to chyba wolę real niz te parszywe materace
3
Jaki ojciec taki syn
0
Teraz casado wcale nie był faulowany na oczach sędziego .... Wbiegl mu w plecy
0
Taktyka atletico na dziś : kładź się przy każdym kontrakcie
0
Lekkie dotkniecie i faul .... Sędzia zaczyna swój kabaret
1
Miło że atletico podświetlilo stadion w barwy Barcy hehe
0
@GTBTP a to nie tak że trener z którym pracował w Sevilli namówił go na transfer a później za przeproszeniem dal kosza ?
2
Balde jest dziś świetny
1
Czy ja dobrze widzę że kartkę anulował otmandiemu ? Sędzia dramat
0
Jakiś żart ? Jaki spalony
2
Flick zabierz to drewno z 9 z boiska
4
Dzień yamala. Pięknie
10
Araujo kryjący powietrze
0
@Hajzenbauer wstrzymywanie gry ....
0
Cafucas ..... Chyba Douglas
0
Męczennik znów pretensje że niesłuszna kartkę dostał
4
@kamyk_23 już raz miał szansę to zrobić i .... Trafił wprost w alissona aż Messi łapał się za głowę
3
Ludzie zapominają że drużyna to nie tylko piłkarze ..... Zmarł członek drużyny i bez różnicy czy byłby to trener zawodnik czy 5 lekarz- każdy z nich to część teamu . decyzja zrozumiała i jedyna w obecnej sytuacji.
3
Wiadomo szkoda ludzi którzy przyszli na stadion lub przylecieli specjalnie ale .... Trzeba patrzeć na to z drugiej strony . Śmierć człowieka który był z drużyną ...był częścią drużyny. według mnie to słuszna decyzja . Są w życiu sytuacje gdy jest coś ponad sportem .