Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No to niech betis utrzyma, wieczorem Valverde kucnie ze 2 razy z atletico i odjeżdżamy jutro
4
Ludziom się źle nie życzy ale Mam nadzieję że kiedyś ktoś tego rudigera doprowadzi do porządku
1
Chwyt z KSW rudigera znów sędzia nie widział
1
Rudiger wywala zawodnika na oczach sędziego .... Oczywiście nic nie było
0
@Szmulek daj spokój nogi nie urwał mu
1
Komentatorzy canal + od razu się szczęśliwi zrobili . Już z zadowoleniem komentują mecz
2
De Jong ładnie się przyglądał
0
Robert mogło być po dwu meczu
1
Znam klub któremu by dali karnego za to
4
Chłop sobie w siatkę gra a ten nie widzi że 2 razy ręką zagrał
1
@RosjaninBut zrób sobie jeszcze rok przerwy
1
Siemeone to nie ma serca dla swoich piłkarzy.... Dalej nie zmienił galana
0
@Peniu oczywiście
0
Dzisiejszy mecz pokazuje jak bardzo nam potrzebny jest araujo... Aż zapomniałem że siedzi na ławce
0
Tu trzeba oddać piłkę atletico to sami się wykończą
0
@AmigoBlancos z sądem to akurat wasi mają więcej do czynienia
0
Strzelamy 3 bramki w jednej połowie super broniącemu atletico .....
1
Ale co się griezman napajacowal przy bramce na 2:0 to jego. Trochę mu mina zrzedła
0
Cubarsi dwóch zblokował ..... Co za kot dziś
1
Galan to dziś ma swoją drogę krzyżowa
0
Nawet sędzia pedriemu przeszkadza bo pomocnicy atletico nie dają rady
2
Nie no to już za dużo trochę
1
@yoli uszaty lepiej zagra..... Tak
0
@Veysel a co miał do powiedzenia bramkarz przy naszych bramkach ?
0
Galan to już rękawami oddycha
0
Kur... Co tam się dzieje .... Atletico nie wychodzi z połowy
0
Za xaviego byśmy bronili żeby wyżej nie przegrać
0
Szybko poszło .....jazda z nimi
1
@michal26 lewego to by nie było w tym momencie w miejscu ferrana
1
Jakby cubarsi miał na plecach nazwisko asencio to za ten mecz dostałby 8-9 i zrobiono by z niego najlepszego stopera na świecie .....