3

No to niech betis utrzyma, wieczorem Valverde kucnie ze 2 razy z atletico i odjeżdżamy jutro

4

Ludziom się źle nie życzy ale Mam nadzieję że kiedyś ktoś tego rudigera doprowadzi do porządku

1

Chwyt z KSW rudigera znów sędzia nie widział

1

Rudiger wywala zawodnika na oczach sędziego .... Oczywiście nic nie było

0

@Szmulek daj spokój nogi nie urwał mu

1

Komentatorzy canal + od razu się szczęśliwi zrobili . Już z zadowoleniem komentują mecz

2

De Jong ładnie się przyglądał

0

Robert mogło być po dwu meczu

1

Znam klub któremu by dali karnego za to

4

Chłop sobie w siatkę gra a ten nie widzi że 2 razy ręką zagrał

1

@RosjaninBut zrób sobie jeszcze rok przerwy

1

Siemeone to nie ma serca dla swoich piłkarzy.... Dalej nie zmienił galana

0

@Peniu oczywiście

0

Dzisiejszy mecz pokazuje jak bardzo nam potrzebny jest araujo... Aż zapomniałem że siedzi na ławce

0

Tu trzeba oddać piłkę atletico to sami się wykończą

0

@AmigoBlancos z sądem to akurat wasi mają więcej do czynienia

0

Strzelamy 3 bramki w jednej połowie super broniącemu atletico .....

1

Ale co się griezman napajacowal przy bramce na 2:0 to jego. Trochę mu mina zrzedła

0

Cubarsi dwóch zblokował ..... Co za kot dziś

1

Galan to dziś ma swoją drogę krzyżowa

0

Nawet sędzia pedriemu przeszkadza bo pomocnicy atletico nie dają rady

2

Nie no to już za dużo trochę

1

@yoli uszaty lepiej zagra..... Tak

0

@Veysel a co miał do powiedzenia bramkarz przy naszych bramkach ?

0

Galan to już rękawami oddycha

0

Kur... Co tam się dzieje .... Atletico nie wychodzi z połowy

0

Za xaviego byśmy bronili żeby wyżej nie przegrać

0

Szybko poszło .....jazda z nimi

1

@michal26 lewego to by nie było w tym momencie w miejscu ferrana

1

Jakby cubarsi miał na plecach nazwisko asencio to za ten mecz dostałby 8-9 i zrobiono by z niego najlepszego stopera na świecie .....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?