Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 wyciągnij jeszcze mecz z przed 5 lat. Z niego to taka 9 jak z olmo środkowy napastnik ... Też zagrał tam raz
0
@Coutinho007 a ty umiesz liczyć ? Z eintrahtem zagrał 19 ......
0
@Coutinho007 no to rzeczywiście świetny przykład mecz ponad miesiąc temu i wszedł na 18 minut
0
@Coutinho007 tak benzema miał dynamit w nogach jak adeyemi.... A poza tym gdzie on na tej 9 grał w tym sezonie w gabinecie lekarskim?
0
@Coutinho007 kiedy ostatnio adeyemi grał na 9 ?
0
@Toretto z tym że i yamal i rapha byli kluczowi... Obaj zaliczyli asysty
3
@Katalonik97 z tym zawsze to nie przesadzaj.... Na palcach jednej ręki można wymienić co dobrego zrohik wczoraj
6
@Katalończyk 99 bo tu można się śmiać i obrażać tylko naszych zawodników. Zawodnicy realu mają immunitet nawet tu
4
Na atletico tylko i wyłącznie z ferranem i olmo w 1 składzie.... Lewy jest kompletnie bez formy ...nie ma karnych nie ma bramek
8
@Krzty czyli we wtorek zrówna się liczbą występow dla Barcy z liczbami "wielkiego bramkarza i aktualnie naczelnego krytyka " Jurka D dla realu Madryt który potrzebował na rozegranie 12 spotkań 5 lat ..... Ale to w końcu Wojtek popełnił błąd i poszedł na ławkę xd
1
Ferran znowu to zrobił
2
Szkoda że całej drugiej połowy nie doliczył
1
Oni na varze mają ten sam mecz co my ?
0
Spalony + ręka u zawodnika las Palmas
1
Asencio po takim meczu jak dziś cubarsi zrobiliby najlepszym obrońca na świecie
1
Złapanie w pół to wcale nie jest żółta kartka
1
O schodzi gość który powinien wyśleciec a nawet kartki nie zarobil
2
Brawo yamal ....brawo olmo
1
Ciekawe czy tego sędziego też do lodówki schodwaja .....
1
Cwiakala coraz bardziej podniecony na myśl że możemy stracić punkty
0
Lewy to jest na boisku ?
10
Fermin to powinien razem z lewym skończyć już mecz ..... Obaj dramat dzis
1
Serio on za to nie dał żółtej ?
1
Pokazuje że uderzył go łokciem i nie dal kartki ...
5
Kartkę w końcu wyjmie ?
0
4 faul typek dalej bez kartki
0
Ewidentny spalony ale nie odgwizdany .... I rzut rożny po którym jest zagrożenie... Ci sedziwoie są upośledzeni
9
@Matheu12 na szczęście to flick jest trenerem
4
6 minuta a ten z las Palmas 3 raz fauluje .... Gdzie są kartki
0
Lewy w genialnej formie w tym roku