0

@Coutinho007 wyciągnij jeszcze mecz z przed 5 lat. Z niego to taka 9 jak z olmo środkowy napastnik ... Też zagrał tam raz

0

@Coutinho007 a ty umiesz liczyć ? Z eintrahtem zagrał 19 ......

0

@Coutinho007 no to rzeczywiście świetny przykład mecz ponad miesiąc temu i wszedł na 18 minut

0

@Coutinho007 tak benzema miał dynamit w nogach jak adeyemi.... A poza tym gdzie on na tej 9 grał w tym sezonie w gabinecie lekarskim?

0

@Coutinho007 kiedy ostatnio adeyemi grał na 9 ?

0

@Toretto z tym że i yamal i rapha byli kluczowi... Obaj zaliczyli asysty

3

@Katalonik97 z tym zawsze to nie przesadzaj.... Na palcach jednej ręki można wymienić co dobrego zrohik wczoraj

6

@Katalończyk 99 bo tu można się śmiać i obrażać tylko naszych zawodników. Zawodnicy realu mają immunitet nawet tu

4

Na atletico tylko i wyłącznie z ferranem i olmo w 1 składzie.... Lewy jest kompletnie bez formy ...nie ma karnych nie ma bramek

8

@Krzty czyli we wtorek zrówna się liczbą występow dla Barcy z liczbami "wielkiego bramkarza i aktualnie naczelnego krytyka " Jurka D dla realu Madryt który potrzebował na rozegranie 12 spotkań 5 lat ..... Ale to w końcu Wojtek popełnił błąd i poszedł na ławkę xd

1

Ferran znowu to zrobił

2

Szkoda że całej drugiej połowy nie doliczył

1

Oni na varze mają ten sam mecz co my ?

0

Spalony + ręka u zawodnika las Palmas

1

Asencio po takim meczu jak dziś cubarsi zrobiliby najlepszym obrońca na świecie

1

Złapanie w pół to wcale nie jest żółta kartka

1

O schodzi gość który powinien wyśleciec a nawet kartki nie zarobil

2

Brawo yamal ....brawo olmo

1

Ciekawe czy tego sędziego też do lodówki schodwaja .....

1

Cwiakala coraz bardziej podniecony na myśl że możemy stracić punkty

0

Lewy to jest na boisku ?

10

Fermin to powinien razem z lewym skończyć już mecz ..... Obaj dramat dzis

1

Serio on za to nie dał żółtej ?

1

Pokazuje że uderzył go łokciem i nie dal kartki ...

5

Kartkę w końcu wyjmie ?

0

4 faul typek dalej bez kartki

0

Ewidentny spalony ale nie odgwizdany .... I rzut rożny po którym jest zagrożenie... Ci sedziwoie są upośledzeni

9

@Matheu12 na szczęście to flick jest trenerem

4

6 minuta a ten z las Palmas 3 raz fauluje .... Gdzie są kartki

0

Lewy w genialnej formie w tym roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?