1

@michal26 dla zawodników liczą się 3 ligi bo turecka dołączyła ale to tylko że względu na pieniądze bo poziomu sportowego to tam nie ma . A z resztą zgadzam się w 100%

0

@FCB24 tak my już raz wypożyczyliśmy niechcianego napastnika z Anglii który miał być niewypałem - tymczasem PE przez pół roku ładował bramkę za bramką z rashfordem może być różnie ale nie warto oceniać z góry

0

@Pressinho ślad wiesz że ci zawodnicy pojadą w ogóle na te rozgrywki. Za sam fakt uczestnictwa już pezyznajesz Realowi pucharu że ich zawodnicy mają być kandydatami do ZP? A co jak real przegra wszystkie mecze tam to też będzie przewaga nad zawodnikami Barcelony?

0

@VegetaPolska swoją drogą lijewski swoimi decyzjami też trochę nie pomaga kadrze

0

@Piorun najlepsze jest to że jedziemy na turniej bez prawego rozgrywającego i nie tworzymy tam zagrożenia ale mało tego do składu meczowego wpisujemy 3 bramkarzy a gra cały mecz jeden .... Przecież to kabaret

1

Flick nie mówi otwarcie że pena jest numerem jeden oznacza tylko tyle że to Wojtek stał się jedynką

0

@Benz wyjdź proszę

0

Przecież to są jakieś jaja że to od razu nie było odgwizdane

0

Przecież to karny dla celty powinien być

1

Hansi yamal, kounde i Pedri do bazy

1

Teraz też będą sprawdzać ?

0

@Batys przeciez to są debile na varze

0

Co ci kretyni sprawdzają ?

1

Jaki spalony yamala ? Idealnie linia pola karnego pokazała

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

De Jong to biega i nikt mu nie podaje. Jakby zawsze był w złym miejscu

2

Strata i znowu ..de jong

4

Isco faul taktyczny i bez kartki dla madryciaka

0

Pany ja nie nadążam za tym jak piłka chodzi

0

De Jonga przy tym szpalerze mogliby gałęziami palmowymi po plecach okładać możemy coś dotarło i przeskoczyło

0

Flick pewnie de Jonga wystawi na 9 żeby nie sabotował w pomocy i nie przekazał w obronie

21

Co jeszcze kounde musi zrobić żeby dostać przynajmniej 9 ...... Asysta klasa światowa, w obronie genialny a ten wślizg w polu karnym w końcówce to TOP

0

@NorbiTBOB noo liga to już przegrana wiadomo...

0

@abram3k w sam raz do posiedzenia na ławce

23

@Criss18Barca otworzył oczy interwencja przy rzucie wolnym

2

Szczęsny to pewnie posadę Ancelottiego uratował - przynajmniej do końca sezonu. Jakby dostali z 7-8 to na pewno jutro by poleciał z funkcji trenera

3

Mam nadzieję że fati i de Jong nie wracają do Barcelony tylko już na stałe zostaną w tamtych rejonach

0

@arczi1899 mats jest i pewnie on podniesie puchar

3

Manzano smutny idzie robił co mógł nie wyszło

1

@Stinger_ rapha dostał mvp nagrody najlepszego strzelca nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?