Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 dla zawodników liczą się 3 ligi bo turecka dołączyła ale to tylko że względu na pieniądze bo poziomu sportowego to tam nie ma . A z resztą zgadzam się w 100%
0
@FCB24 tak my już raz wypożyczyliśmy niechcianego napastnika z Anglii który miał być niewypałem - tymczasem PE przez pół roku ładował bramkę za bramką z rashfordem może być różnie ale nie warto oceniać z góry
0
@Pressinho ślad wiesz że ci zawodnicy pojadą w ogóle na te rozgrywki. Za sam fakt uczestnictwa już pezyznajesz Realowi pucharu że ich zawodnicy mają być kandydatami do ZP? A co jak real przegra wszystkie mecze tam to też będzie przewaga nad zawodnikami Barcelony?
0
@VegetaPolska swoją drogą lijewski swoimi decyzjami też trochę nie pomaga kadrze
0
@Piorun najlepsze jest to że jedziemy na turniej bez prawego rozgrywającego i nie tworzymy tam zagrożenia ale mało tego do składu meczowego wpisujemy 3 bramkarzy a gra cały mecz jeden .... Przecież to kabaret
1
Flick nie mówi otwarcie że pena jest numerem jeden oznacza tylko tyle że to Wojtek stał się jedynką
0
@Benz wyjdź proszę
0
Przecież to są jakieś jaja że to od razu nie było odgwizdane
0
Przecież to karny dla celty powinien być
1
Hansi yamal, kounde i Pedri do bazy
1
Teraz też będą sprawdzać ?
0
@Batys przeciez to są debile na varze
0
Co ci kretyni sprawdzają ?
1
Jaki spalony yamala ? Idealnie linia pola karnego pokazała
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
De Jong to biega i nikt mu nie podaje. Jakby zawsze był w złym miejscu
2
Strata i znowu ..de jong
4
Isco faul taktyczny i bez kartki dla madryciaka
0
Pany ja nie nadążam za tym jak piłka chodzi
0
De Jonga przy tym szpalerze mogliby gałęziami palmowymi po plecach okładać możemy coś dotarło i przeskoczyło
0
Flick pewnie de Jonga wystawi na 9 żeby nie sabotował w pomocy i nie przekazał w obronie
21
Co jeszcze kounde musi zrobić żeby dostać przynajmniej 9 ...... Asysta klasa światowa, w obronie genialny a ten wślizg w polu karnym w końcówce to TOP
0
@NorbiTBOB noo liga to już przegrana wiadomo...
0
@abram3k w sam raz do posiedzenia na ławce
23
@Criss18Barca otworzył oczy interwencja przy rzucie wolnym
2
Szczęsny to pewnie posadę Ancelottiego uratował - przynajmniej do końca sezonu. Jakby dostali z 7-8 to na pewno jutro by poleciał z funkcji trenera
3
Mam nadzieję że fati i de Jong nie wracają do Barcelony tylko już na stałe zostaną w tamtych rejonach
0
@arczi1899 mats jest i pewnie on podniesie puchar
3
Manzano smutny idzie robił co mógł nie wyszło
1
@Stinger_ rapha dostał mvp nagrody najlepszego strzelca nie ma