Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 dziwi mnie że hummels nie dostał czerwonej w końcu to on wszystko zaczął
1
Niezłe dymy w derbach Rzymu
0
@Criss18Barca imo planicy nic nie przebije. Potem Zakopane i chyba Innsbruck
4
@John_Doe tym porównaniem właśnie udowodniłeś że nie masz pojęcia kto to Leon i nie wiesz kompletnie nic na jego temat oraz na temat tego jak doszło do sytuacji że reprezentuje nasz Kraj. Nie kompromituj się dalej...taka dobra rada na dobranoc ode mnie
4
@John_Doe najwidoczniej bolą to ciebie 4 litery skoro piszesz takie głupoty
14
@John_Doe długo myślałeś nad tym wpisem?
2
4 ligowiec ma lepszego bramkarza niż nasz pena
6
Dla.de Jonga poziom 4 ligowca to aktualnie za dużo. Dramat co on robi na boisku podanie na 5 metrów w nogi obrońcy
0
@Safrani panie ale sam napisałeś że montowałes i tworzyles te linie od początku to jakby nie patrzeć przyczyniasz się do robotyzacji..... Xd
1
To już nie jest śmieszne
1
Niech ta Valencia spieprza do 2 ligi
3
Napiszę ktoś tym na kometatorce żeby poczytali przepisy nim zaczną płakać o powtórzonym karnym do końca meczu
4
Nie no jeszcze 70 letni kryszak strzela bramkę
0
@barcelonaLM żeby dostał to najpierw muszą wpisac to w protokół a zobaczysz że nie będzie o tym ani słowa
3
To po meczu zawieszenia : dmitrevski 5 spotkań vinicjus 2
3
@abram3k nie ma szans nikt mu w Hiszpanii nie da tyle
1
Ale on chce tylko grać w piłkę!
0
Pewnie var się popsuł nagle xd
1
Przecież to jest czerwo z miejsca dla męczennika
6
@Mankind @AmigoBlancos poczytaj sobie nim coś napiszesz
6
@AmigoBlancos jakiej powtórki skoro bramkarz nie dotknął piłki xd nie siej swojej propagandy tu
0
Oj oj to jest spalony
4
Cwiakala jeszcze minutę temu podniecony teraz już opadł ....nie tylko entuzjazm najwidoczniej
0
Szkoda że jeszcze przewrotu w przód i salta nie zrobił przed uderzeniem
2
Hahahaha karny . Nie no z jaką pewnością i zadowoleniem biegł grado
0
@kamiVeB jak nam 3 karnych w jednym meczu nie dali to w żadnym kolejnym meczu nie wspomniał.
0
Ależ real gra dziś kombinacyjnie . Raz wrzuca z 30 metra w pole karne z lewej strony a raz z prawej
1
Ciekawe ile razy jeszcze męczennik nawyzywa sroto grado bez konsekwencji . To że go w Hiszpanii nie szanują jako sędziego to się nie dziwię skoro on sam szacunku do siebie nie ma pozwalając na coś takiego
0
@SigmaBoyEssaYamal 5 minut wcześniej zawodnik valenci dostał stempla sędzia nawet nie zauważył faulu....
3
Real nie stwarza zagrożenia i przegrywa tymczasem cwiakala - gra realu może się podobać