0

@FcPortoFan1999 dziwi mnie że hummels nie dostał czerwonej w końcu to on wszystko zaczął

1

Niezłe dymy w derbach Rzymu

0

@Criss18Barca imo planicy nic nie przebije. Potem Zakopane i chyba Innsbruck

4

@John_Doe tym porównaniem właśnie udowodniłeś że nie masz pojęcia kto to Leon i nie wiesz kompletnie nic na jego temat oraz na temat tego jak doszło do sytuacji że reprezentuje nasz Kraj. Nie kompromituj się dalej...taka dobra rada na dobranoc ode mnie

4

@John_Doe najwidoczniej bolą to ciebie 4 litery skoro piszesz takie głupoty

14

@John_Doe długo myślałeś nad tym wpisem?

2

4 ligowiec ma lepszego bramkarza niż nasz pena

6

Dla.de Jonga poziom 4 ligowca to aktualnie za dużo. Dramat co on robi na boisku podanie na 5 metrów w nogi obrońcy

0

@Safrani panie ale sam napisałeś że montowałes i tworzyles te linie od początku to jakby nie patrzeć przyczyniasz się do robotyzacji..... Xd

1

To już nie jest śmieszne

1

Niech ta Valencia spieprza do 2 ligi

3

Napiszę ktoś tym na kometatorce żeby poczytali przepisy nim zaczną płakać o powtórzonym karnym do końca meczu

4

Nie no jeszcze 70 letni kryszak strzela bramkę

0

@barcelonaLM żeby dostał to najpierw muszą wpisac to w protokół a zobaczysz że nie będzie o tym ani słowa

3

To po meczu zawieszenia : dmitrevski 5 spotkań vinicjus 2

3

@abram3k nie ma szans nikt mu w Hiszpanii nie da tyle

1

Ale on chce tylko grać w piłkę!

0

Pewnie var się popsuł nagle xd

1

Przecież to jest czerwo z miejsca dla męczennika

6

@Mankind @AmigoBlancos poczytaj sobie nim coś napiszesz

6

@AmigoBlancos jakiej powtórki skoro bramkarz nie dotknął piłki xd nie siej swojej propagandy tu

0

Oj oj to jest spalony

4

Cwiakala jeszcze minutę temu podniecony teraz już opadł ....nie tylko entuzjazm najwidoczniej

0

Szkoda że jeszcze przewrotu w przód i salta nie zrobił przed uderzeniem

2

Hahahaha karny . Nie no z jaką pewnością i zadowoleniem biegł grado

0

@kamiVeB jak nam 3 karnych w jednym meczu nie dali to w żadnym kolejnym meczu nie wspomniał.

0

Ależ real gra dziś kombinacyjnie . Raz wrzuca z 30 metra w pole karne z lewej strony a raz z prawej

1

Ciekawe ile razy jeszcze męczennik nawyzywa sroto grado bez konsekwencji . To że go w Hiszpanii nie szanują jako sędziego to się nie dziwię skoro on sam szacunku do siebie nie ma pozwalając na coś takiego

0

@SigmaBoyEssaYamal 5 minut wcześniej zawodnik valenci dostał stempla sędzia nawet nie zauważył faulu....

3

Real nie stwarza zagrożenia i przegrywa tymczasem cwiakala - gra realu może się podobać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?