Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tapia 20 minut gry 25 minut leży
0
Lewy weź ty już spier**** ferran in
7
Pena by to puścił .....
0
@AmigoBlancos ty oglądasz mecz co robi leganes ? To nie jest gra w piłkę
3
Co ten cwel z gwizdkiem robi
1
@Pnog37 dmitrovic w 10 już grał
1
Boże jaki nur.... Leganes gorsze niż getafe
0
@partymaker no tak to w końcu już 17 minuta .... Nie odrobimy
0
Gdzie kartka? Rapha wycięty
1
10 minuta leganes zaczyna grać na czas ..... Szybkiego spadku życzę
0
Lewy...........
0
@AmigoBlancos 7 minuta dopiero
1
@kanver_ a może łatwiej mu wchodzić z ławki. Mniejsza presja
1
Patrząc na to co gundogan gra aktualnie w city to oddanie go za darmo przed sezonem było strzalem w 10. On i de Jong w aktualnej formie i z aktualnymi zarobkami to przepis na katastrofę boiskowa oraz finansową
1
@Rifek z cukrem i octem bez cebuli
0
@daniel32778 no patrz a w Fifie po kontuzji się wraca od razu i forma na 100% jakby nie było śladu kontuzji....ludzie tu nie mają pojęcia co to zerwanie więzadel i jak się odbudowuje po takiej przerwie
0
@MesQueUnClub96 mając przed sobą mecz z Leverkusen i wyjazd do Salzburga ..
0
@MesQueUnClub96 a w lidze mistrzów zostali zgwałceni w Lizbonie i u siebie z Lille. To jest właśnie całe atletico w najważniejszych momentach ich nie ma
1
@MesQueUnClub96 ukazuje ci że nieograniczony budżet ma się do sukcesów nijak i to że atletico z wyjątkami gra za przeproszeniem g**no nie może usprawiedliwiać to że wydaje niewiele na transfery co nie do końca jest prawdą bo w to okienko wydali bardzo dużo
0
@MesQueUnClub96 psg przypominam że też ma nieograniczony budżet ....united na transfery wydaje podobne kwoty nie wspominając o Chelsea a jakoś to city sukcesy osiągało
0
@Sysia11 z tym daje radę to bym nie powiedział tak do końca . (Atletico)Mieli kilka takich sezonów gdzie mogli tylko pomarzyć żeby osiągnąć wyniki jak city w tych słabych . Jeden sezon city nie zmienia całokształtu
0
@Aragorn33 daj spokój madryciaki wiedzą lepiej i ta liga ustawiona pod Barcelonę
1
@Pnog37 za dużo Polaków byłoby w czołówce
4
@esem91 a madryciaki powiedzą i tak że liga ustawiona. Każdy inny zawodnik niz realu dostałby czerwo i zawieszenie
4
Za co de Jong dostał 3 ? Za katastrofalne podania - próbę asysty dla przeciwnika gdy wyłożył pięknie piłkę do strzału na 20 metrze ? Dreptanie po boisku - a to wszystko w zaledwie 19 minut
0
@Deviler dlatego na PS jeździ kot ?
3
Oj sardynka wejście smoka
0
Ferran hahaha złota zmiana
0
Czemu nie ma 2 żółtej . Faul taktyczny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika