Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I nawet nie sprawdzą tego
3
Pena by w tej sytuacji wybrał rolę widza i podziwiał piłkę
1
Te procenty przy bramce las Palmas śmiechu warte jak nasz ręcznik stoi to od razu +50% szans
0
Szkoda że pena na linii nie został...po co skracać kąt
0
Nie no Torre był najlepszy na boisku póki co
2
@KrychaFCB ale on nie jest wychowankiem
0
@kanver_ stał w miejscu? Obejrzyj powtórkę
0
@kanver_ jak wpadł . Gdzie Sandro był zainteresowany piłka
1
Ale ten Vito to nurek. Nawet go gavi nie dotknął
1
Torre w 6 minut zrobił więcej niż Frenkie przez ostatnich 5 spotkań
2
Oj fermin to powinna być bramka
7
Torre w 1 składzie a fdj na ławce . To chyba jednoznaczne z tym że on jest po prostu zbędny w tej kadrze skoro nie gra nawet jak nie ma casado .
5
Ale dla modricia kartki to już nie ma
2
Coś mi się wydaje że madrycioki po tym jednym meczu zrobią z tego asencio golden boya :)
5
@Rust_Cohle nie czarna magia tylko nunez strzelał
0
@Gibbon_FCB bo wygrał pojedynek z takim genialnym napastnikiem jak nunez?
1
Van dijk wyjaśnił gwiazdę
5
Chłop przyjechał do swojej ojczyzny na mecz i gwizdy :) pięknie się słucha tego
1
Czemu obaj dostają po żółtej kartce to nie rozumiem.
0
Kolejny z immunitetem ?
0
@escarabajo jaka liga taki Real Madryt..... A tak serio to coraz bardziej popularne że w drużynie z Włoch nie ma Włocha a z Hiszpanii Hiszpana
2
@Pedri16Future a ludzie co biorą na poważnie jego słowa i myślą że to jest na serio a potem burza się w komentarzach to dopiero jest świetne
3
Dobrze że we wtorek ta liga mistrzów - tam jeszcze są małe szanse bo lige to już przegraliśmy w sobotę
3
A to przepustkę z więzienia dostaną na czas obchodów rocznicy?
0
@AmigoBlancos sami zawodnicy ze szkołki realu patrząc oczami florentino pereza
0
Mistrzostwa Austrii w Lillehammer dziś mamy . Podium austriackie a w 10 jest ich aż 5 . Niesamowita forma na początku sezonu
1
@takisobiektos jeszcze 10 sezonów i odpali. Za 5 lat bedizmey wprowadzać joniaka, habdasa i innych bo na razie mają 20 lat a to za mało na skakanie od 30 zaczyna się wysyłać młodych obiecujących
0
@takisobiektos panie trzeba dać szansę naszym młodym gniewnym zobacz Maćka kota ciągle młody i obiecujący jeszcze odpali a nie wysyłać na zawody jakiś małolatów jak Amerykanie
11
@Pablozeusz przyzwoita sytuacja w tabeli gościu my jesteśmy liderem grając 9 spotkań na wyjeździe !!!! 5/5 u siebie
Za sobą mamy wyjazd na Villareal,Madryt , Vigo , valencie, sociedad Girone i Pampelunie czyli same trudne tereny. Nasza sytuacja jest bardzo ale to bardzo dobra
0
@FCB_dimiC kadra będzie dużo lepiej wyglądać jak piłkarze wrócą z kontuzji - araujo ferran czy yamal . Brakuje nam rotacji w obronie przede wszystkim i na skrzydłach i te pozycja wymagają wzmocnienia