2

I nawet nie sprawdzą tego

3

Pena by w tej sytuacji wybrał rolę widza i podziwiał piłkę

1

Te procenty przy bramce las Palmas śmiechu warte jak nasz ręcznik stoi to od razu +50% szans

0

Szkoda że pena na linii nie został...po co skracać kąt

0

Nie no Torre był najlepszy na boisku póki co

2

@KrychaFCB ale on nie jest wychowankiem

0

@kanver_ stał w miejscu? Obejrzyj powtórkę

0

@kanver_ jak wpadł . Gdzie Sandro był zainteresowany piłka

1

Ale ten Vito to nurek. Nawet go gavi nie dotknął

1

Torre w 6 minut zrobił więcej niż Frenkie przez ostatnich 5 spotkań

2

Oj fermin to powinna być bramka

7

Torre w 1 składzie a fdj na ławce . To chyba jednoznaczne z tym że on jest po prostu zbędny w tej kadrze skoro nie gra nawet jak nie ma casado .

5

Ale dla modricia kartki to już nie ma

2

Coś mi się wydaje że madrycioki po tym jednym meczu zrobią z tego asencio golden boya :)

5

@Rust_Cohle nie czarna magia tylko nunez strzelał

0

@Gibbon_FCB bo wygrał pojedynek z takim genialnym napastnikiem jak nunez?

1

Van dijk wyjaśnił gwiazdę

5

Chłop przyjechał do swojej ojczyzny na mecz i gwizdy :) pięknie się słucha tego

1

Czemu obaj dostają po żółtej kartce to nie rozumiem.

0

Kolejny z immunitetem ?

0

@escarabajo jaka liga taki Real Madryt..... A tak serio to coraz bardziej popularne że w drużynie z Włoch nie ma Włocha a z Hiszpanii Hiszpana

2

@Pedri16Future a ludzie co biorą na poważnie jego słowa i myślą że to jest na serio a potem burza się w komentarzach to dopiero jest świetne

3

Dobrze że we wtorek ta liga mistrzów - tam jeszcze są małe szanse bo lige to już przegraliśmy w sobotę

3

A to przepustkę z więzienia dostaną na czas obchodów rocznicy?

0

@AmigoBlancos sami zawodnicy ze szkołki realu patrząc oczami florentino pereza

0

Mistrzostwa Austrii w Lillehammer dziś mamy . Podium austriackie a w 10 jest ich aż 5 . Niesamowita forma na początku sezonu

1

@takisobiektos jeszcze 10 sezonów i odpali. Za 5 lat bedizmey wprowadzać joniaka, habdasa i innych bo na razie mają 20 lat a to za mało na skakanie od 30 zaczyna się wysyłać młodych obiecujących

0

@takisobiektos panie trzeba dać szansę naszym młodym gniewnym zobacz Maćka kota ciągle młody i obiecujący jeszcze odpali a nie wysyłać na zawody jakiś małolatów jak Amerykanie

11

@Pablozeusz przyzwoita sytuacja w tabeli gościu my jesteśmy liderem grając 9 spotkań na wyjeździe !!!! 5/5 u siebie
Za sobą mamy wyjazd na Villareal,Madryt , Vigo , valencie, sociedad Girone i Pampelunie czyli same trudne tereny. Nasza sytuacja jest bardzo ale to bardzo dobra

0

@FCB_dimiC kadra będzie dużo lepiej wyglądać jak piłkarze wrócą z kontuzji - araujo ferran czy yamal . Brakuje nam rotacji w obronie przede wszystkim i na skrzydłach i te pozycja wymagają wzmocnienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?