7

Jesteśmy liderem tabeli co by nie mówić . Rozegraliśmy 9 spotkań na wyjeździe i tylko 5 u siebie gdzie zanotowaliśmy komplet punktów. Za sobą mamy już Madryt , Villareal, sociedad Girone czy pameplune czyli tereny gdzie często w ostatnich latach grało nam się ciężko . Nasz kalendarz na 2 część sezonu wygląda znacznie łatwiej niż w rundzie jesiennej także trzeba z optymizmem podchodzić do ligi

2

@mcsarna głupszego stwierdzenia dawno nie czytałem

1

@Who_you_mam Moriba wybiegał sam na sam .....

0

Co by nie mówić casado zapobiegł stracie bramki

0

@masa11 dramat wygrywamy tylko 2:0

1

Aj blisko było ...szkoda

0

@montiel jak tam spalony był

1

Fart ale jakże potrzebny

0

Chyba postawie kilka groszy na czerwo aspasa

0

@mmaciass z 2 strony aspasa też już nie powinno być. I nie mówię tylko o ostatniej sytuacji. Symulka w polu karnym... Później dyskusje.

9

Jakby każdy nasz zawodnik robil tak jak aspas po złej decyzji sędziego to co mecz byśmy mieli czerwo

0

Gdzie jest czerwo dla aspasa ....ile można

0

Gdzie jest kartka ?

0

Aspas to ma jakiś immunitet jak vinicjus? Rozumiem że kapitan ale za takie coś to kartka z miejsca

0

Takie karne gwiżdże się tylko dla Realu

1

@RobsonPL panie ale fort jest i on gwarantuje dużo wyższy poziom niż to nieporozumienie zwane martinem

1

El capitano......

0

Nie sądziłem że Barcelona tak szybko znajdzie kogoś gorszego niż alonso na lewej obronie

1

Kto złamał linię ....oczywiście Martin

0

Boże jaki to placek jest ten Martin

1

@tbas o jakich kontuzjach mówisz : zerwane więzadła ter stegena ? Araujo i christensen którzy wypadli przed sezonem ( Duńczyk co pra da w trakcie ale zagrał 2 spotkania) ? De Jong który nie wyleczył kontuzji i mu się odnowiła przez kadrę ?

4

@tbas Martin+ pena + brak yamala + mecz z celtą na wyjeździe +madrycki pies z gwizdkiem - co może pójść nie tak ?

0

@Stinger_ ale w tym sezonie to już na pewno coś wygra

3

To kto pierwszy do zdjęcia z Robertsonem?

1

Co tu dużo mówić jak się gra na utrzymanie remisu tak się kończy

0

Jak patrzę na to jak broni i zachowuje się na przedpolu skorupski to jestem w jeszcze większym szoku że u nas w bramce stoi taki placek jak pena

0

Probierz ściąga z boiska najlepszego zawodnika....ciekawe

16

Endrick i arda czyli 2 krzesełka z ławki rezerwowych wyżej niż cubarsi - filar obrony Barcelony+ reprezentant Hiszpanii kogoś tu poniosło

1

@AmigoBlancos ale czy skłamał ? Wszystko co powiedział to prawda i tylko niespełna rozumu człowiek może myśleć inaczej ..... Kółko wzajemnej adoracji w PZPN - ręka rękę myje

1

@ACMaldini3 prawie na szczycie...w top 7 na pewno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?