Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jesteśmy liderem tabeli co by nie mówić . Rozegraliśmy 9 spotkań na wyjeździe i tylko 5 u siebie gdzie zanotowaliśmy komplet punktów. Za sobą mamy już Madryt , Villareal, sociedad Girone czy pameplune czyli tereny gdzie często w ostatnich latach grało nam się ciężko . Nasz kalendarz na 2 część sezonu wygląda znacznie łatwiej niż w rundzie jesiennej także trzeba z optymizmem podchodzić do ligi
2
@mcsarna głupszego stwierdzenia dawno nie czytałem
1
@Who_you_mam Moriba wybiegał sam na sam .....
0
Co by nie mówić casado zapobiegł stracie bramki
0
@masa11 dramat wygrywamy tylko 2:0
1
Aj blisko było ...szkoda
0
@montiel jak tam spalony był
1
Fart ale jakże potrzebny
0
Chyba postawie kilka groszy na czerwo aspasa
0
@mmaciass z 2 strony aspasa też już nie powinno być. I nie mówię tylko o ostatniej sytuacji. Symulka w polu karnym... Później dyskusje.
9
Jakby każdy nasz zawodnik robil tak jak aspas po złej decyzji sędziego to co mecz byśmy mieli czerwo
0
Gdzie jest czerwo dla aspasa ....ile można
0
Gdzie jest kartka ?
0
Aspas to ma jakiś immunitet jak vinicjus? Rozumiem że kapitan ale za takie coś to kartka z miejsca
0
Takie karne gwiżdże się tylko dla Realu
1
@RobsonPL panie ale fort jest i on gwarantuje dużo wyższy poziom niż to nieporozumienie zwane martinem
1
El capitano......
0
Nie sądziłem że Barcelona tak szybko znajdzie kogoś gorszego niż alonso na lewej obronie
1
Kto złamał linię ....oczywiście Martin
0
Boże jaki to placek jest ten Martin
1
@tbas o jakich kontuzjach mówisz : zerwane więzadła ter stegena ? Araujo i christensen którzy wypadli przed sezonem ( Duńczyk co pra da w trakcie ale zagrał 2 spotkania) ? De Jong który nie wyleczył kontuzji i mu się odnowiła przez kadrę ?
4
@tbas Martin+ pena + brak yamala + mecz z celtą na wyjeździe +madrycki pies z gwizdkiem - co może pójść nie tak ?
0
@Stinger_ ale w tym sezonie to już na pewno coś wygra
3
To kto pierwszy do zdjęcia z Robertsonem?
1
Co tu dużo mówić jak się gra na utrzymanie remisu tak się kończy
0
Jak patrzę na to jak broni i zachowuje się na przedpolu skorupski to jestem w jeszcze większym szoku że u nas w bramce stoi taki placek jak pena
0
Probierz ściąga z boiska najlepszego zawodnika....ciekawe
16
Endrick i arda czyli 2 krzesełka z ławki rezerwowych wyżej niż cubarsi - filar obrony Barcelony+ reprezentant Hiszpanii kogoś tu poniosło
1
@AmigoBlancos ale czy skłamał ? Wszystko co powiedział to prawda i tylko niespełna rozumu człowiek może myśleć inaczej ..... Kółko wzajemnej adoracji w PZPN - ręka rękę myje
1
@ACMaldini3 prawie na szczycie...w top 7 na pewno