0

Ciekawe ilu bramek nas dziś pozbawią.....

2

Piłkarzom nie można źle życzyć ale dla nas wszystkich , dla klubu i pewnie dla samego peni to najlepiej jakby jakiś lekki uraz złapał .... Chłop jedynki nie miałby w żadnym klubie La Liga .....poza Barcelona

21

@Kamiloza91 podobno mają przypisać 3 punkty z góry bo nie ma kiedy zagrać

0

Sędzia 3.5 za co za 3 niepodyktowane karne ? Rozumiem var ale co var upoważnia do robienia błędów? Sędzia nie ma oczu żeby zagwizdać karnego a później zmienić ewentualnie decyzję ? Dla mnie var to żadne usprawiedliwienie i dla sędziego równe 0 za ten mecz . Skasowanie balde + atak na twarz raphy i żadnej kartki

1

@Azglahal my już wszechstronnych mieliśmy Coutinho, Roberto i kilku innych i co z tego że zagra wszędzie jak wszędzie zagra tak samo ....do d*** . Płacić tyle kasy miesięcznie za kręcenie kółek w miejscu i nie wracanie do obrony..... Ten gość jest dla mnie skończony w Barcelonie i coraz więcej dziennikarzy podkreśla że obecnie gra jak trenuje - na pół gwizdka czyli coś musi być na rzeczy

0

@Messibestplayerintheworld oby bo jest potrzebny jak rybie woda .

2

@Tasde a kibice Realu w odpowiedzi na to dalej płaczą że im 1 karnego z las Palmas nie gwizdnęli..... Gdzie nam 3 w 45 minut nie podyktowali

22

Ale Nico asystę teraz zarzucił . On z lewej yamal z prawej i do tego rapha biegający wszędzie...... marzenie

0

@Derean ale to przecież liga negeiry

0

@lioney10 tak real wygra wszystkie mecze do końca .....

0

@Rupert_Haubica tak dokładnie sprawdzone czy oby nie dotknął ręką choćby delikatnie

2

Dawać karnego Realowi w końcu nie dotknął ręką

1

My wczoraj 3 karnych nie dostaliśmy ( przynajmniej 2 były 100%) real wystarczyło poczekać niecała połowę i od razu dostał karnego . Coz za zbieg okoliczności - przypadek oczywiście

0

@D10SLEO może i warunki słabe ale za to kibiców nie ma

2

Teraz to trzeba poczekać na warunki żeby czasami Austriaków nie wyciąć bo niedługo będą skakać

0

Sandro pertile urządza w kussamo konkurs zjazdu z buli na nartach . Czego nie rozumiecie

0

@FcPortoFan1999 biathlon też to średnio wygląda...pojedyncze zawody gdzie są spore ilości widzów

0

71.5 graneruda. To tylko potwierdza że wszystko jest w porządku w tym konkursie . Sandro zadowolony wyjdzie i znów nawiąże do ping ponga

0

@FcPortoFan1999 już widać to po ilości ludzi na widowni.... Poza polską, TCS i Planica to jakiś dramat . Pojedyncze konkursy gdzie są widzowie

0

@FcPortoFan1999 nieee takich zapewne tu nie było . Mówię o 2 seriach

2

@Pnog37 nie tam wszystko jest ok ....niech chłopaki się na ping ponga przerzuca jak im nie pasują warunki xd

1

@FcPortoFan1999 nie pamiętam kiedy tam się odbył normalny równy konkurs

1

Dokąd te skoki zmierzają ..... Z roku na rok sędziowie i pan dowodzący konkursami robią z dyscypliny jeszcze większe g****. Pomijam już fakt wprowadzania nowych zasad które nie dotyczą wszystkich

0

@PatrykBarca to co dynamika spotkania ważniejsza niż sprawiedliwy wynik ?

2

Spieprzyli końcówkę tym obniżeniem belki.....

0

@tadzik447 ale to puchar świata w skokach a nie wędrówki krajoznawcze

0

@mkord Polska, Planica , turniej czterech skoczni, Oslo, vikersund tam zawsze jest sporo kibiców a w takim kussamo

2

Po co organizować pś w takim kussamo. Co roku jest to samo że wieje i konkursy są często jednoseryjne i loteryjne w dodatku garstka kibiców na trybunach .

1

Real w dzisiejszym meczu miałby 2 karne będąc na naszym miejscu taka jest prawa . Sędziowie w La Liga to jakiś dramat jest . Wiadomo zagraliśmy słabo ale ile można się mylić

0

@Filipem 3 punkty dziś Przed meczem wszyscy przypisywali Barcelonie więc Realowi 6 bym z góry nie liczył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?