Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe ilu bramek nas dziś pozbawią.....
2
Piłkarzom nie można źle życzyć ale dla nas wszystkich , dla klubu i pewnie dla samego peni to najlepiej jakby jakiś lekki uraz złapał .... Chłop jedynki nie miałby w żadnym klubie La Liga .....poza Barcelona
21
@Kamiloza91 podobno mają przypisać 3 punkty z góry bo nie ma kiedy zagrać
0
Sędzia 3.5 za co za 3 niepodyktowane karne ? Rozumiem var ale co var upoważnia do robienia błędów? Sędzia nie ma oczu żeby zagwizdać karnego a później zmienić ewentualnie decyzję ? Dla mnie var to żadne usprawiedliwienie i dla sędziego równe 0 za ten mecz . Skasowanie balde + atak na twarz raphy i żadnej kartki
1
@Azglahal my już wszechstronnych mieliśmy Coutinho, Roberto i kilku innych i co z tego że zagra wszędzie jak wszędzie zagra tak samo ....do d*** . Płacić tyle kasy miesięcznie za kręcenie kółek w miejscu i nie wracanie do obrony..... Ten gość jest dla mnie skończony w Barcelonie i coraz więcej dziennikarzy podkreśla że obecnie gra jak trenuje - na pół gwizdka czyli coś musi być na rzeczy
0
@Messibestplayerintheworld oby bo jest potrzebny jak rybie woda .
2
@Tasde a kibice Realu w odpowiedzi na to dalej płaczą że im 1 karnego z las Palmas nie gwizdnęli..... Gdzie nam 3 w 45 minut nie podyktowali
22
Ale Nico asystę teraz zarzucił . On z lewej yamal z prawej i do tego rapha biegający wszędzie...... marzenie
0
@Derean ale to przecież liga negeiry
0
@lioney10 tak real wygra wszystkie mecze do końca .....
0
@Rupert_Haubica tak dokładnie sprawdzone czy oby nie dotknął ręką choćby delikatnie
2
Dawać karnego Realowi w końcu nie dotknął ręką
1
My wczoraj 3 karnych nie dostaliśmy ( przynajmniej 2 były 100%) real wystarczyło poczekać niecała połowę i od razu dostał karnego . Coz za zbieg okoliczności - przypadek oczywiście
0
@D10SLEO może i warunki słabe ale za to kibiców nie ma
2
Teraz to trzeba poczekać na warunki żeby czasami Austriaków nie wyciąć bo niedługo będą skakać
0
Sandro pertile urządza w kussamo konkurs zjazdu z buli na nartach . Czego nie rozumiecie
0
@FcPortoFan1999 biathlon też to średnio wygląda...pojedyncze zawody gdzie są spore ilości widzów
0
71.5 graneruda. To tylko potwierdza że wszystko jest w porządku w tym konkursie . Sandro zadowolony wyjdzie i znów nawiąże do ping ponga
0
@FcPortoFan1999 już widać to po ilości ludzi na widowni.... Poza polską, TCS i Planica to jakiś dramat . Pojedyncze konkursy gdzie są widzowie
0
@FcPortoFan1999 nieee takich zapewne tu nie było . Mówię o 2 seriach
2
@Pnog37 nie tam wszystko jest ok ....niech chłopaki się na ping ponga przerzuca jak im nie pasują warunki xd
1
@FcPortoFan1999 nie pamiętam kiedy tam się odbył normalny równy konkurs
1
Dokąd te skoki zmierzają ..... Z roku na rok sędziowie i pan dowodzący konkursami robią z dyscypliny jeszcze większe g****. Pomijam już fakt wprowadzania nowych zasad które nie dotyczą wszystkich
0
@PatrykBarca to co dynamika spotkania ważniejsza niż sprawiedliwy wynik ?
2
Spieprzyli końcówkę tym obniżeniem belki.....
0
@tadzik447 ale to puchar świata w skokach a nie wędrówki krajoznawcze
0
@mkord Polska, Planica , turniej czterech skoczni, Oslo, vikersund tam zawsze jest sporo kibiców a w takim kussamo
2
Po co organizować pś w takim kussamo. Co roku jest to samo że wieje i konkursy są często jednoseryjne i loteryjne w dodatku garstka kibiców na trybunach .
1
Real w dzisiejszym meczu miałby 2 karne będąc na naszym miejscu taka jest prawa . Sędziowie w La Liga to jakiś dramat jest . Wiadomo zagraliśmy słabo ale ile można się mylić
0
@Filipem 3 punkty dziś Przed meczem wszyscy przypisywali Barcelonie więc Realowi 6 bym z góry nie liczył