Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca hehe forfang ? Panie a widziałeś żeby oddał kiedyś 8 równych skoków ?
0
@Criss18Barca IMO stoch na to nie pójdzie . Nie po to ogłaszał że nie jedzie na TCS żeby dojechać w trakcie . On jest wyważony w tym co mówi i nie rzuca słów na wiatr
0
@takisobiektos przez te układy ukladziki zmarnowanych zostało sporo talentów zaczynając od Rutkowskiego pezez Ziobrę czy bieguna . Ale jak masz plecy to choćbyś na bule skakał to i tak znajdzie się dla ciebie miejsce na puchar świata - czytaj Maciej Kot
0
@MesQueUnClub96 to po co to pieprzenie głupot że forma znacznie lepsza jak wyniki jeszcze gorsze
0
Kubacki 110 m +117 w 2 treningu ale sztab oczywiście mówi że jest w dobrej formie że znacznie się poprawił podczas treningów w Polsce.
2
@July_6_BcN póki co to tylko trening ale jak ktoś skacze 110 metrów to ja nie wierzę z ten nagły przypływ formy .
0
@Filipem salah ma przedłużyc kontrakt van dijka też ogarną. Poza tym są trenta mają gotowego następcę który potrafi bronić przynajmniej
0
@Filipem 21 wiek a ludzie dalej ze przychodzi za darmo - nie ma coś takiego jak darmowe przyjście zawodnika- mbappe też za darmo przyszedł ?- raptem jakieś 100 baniek za podpis dostał . Trent też swoje zażąda
0
@FcPortoFan1999 tak jak Maciek Kot też na treningach zawsze wygląda dobrze .... Cięgle młody talent mimo upływu lat
0
@FcPortoFan1999 właśnie tam można zaatakować najlepiej z 2 rzędu ..... Według mnie w konkursy w Niemczech niewiele nam powiedzą w kontekście podium TCS. Czołówka w tym sezonie skacze równo jest około 15 -17 zawodników którzy walczą o top 10 dalej jest przepaść
0
@FcPortoFan1999 ja tam liczę na Piotrka i wąska szczególnie . Wąskowi profile Innsbrucka i gapa powinny szczególnie pasować a Piotrek to Piotrek jego nie wolno skreślać
0
@Criss18Barca hmm pecha ? Nie nazwałbym tak tego ...chcesz wygrać bądź najlepszy
2
@FcPortoFan1999 Innsbruck nie wybacza błędów tam trzeba wszystko idelanie. Na Bergisel albo się wygrywa turniej albo się go "kończy"
0
@Criss18Barca uprzedziłes mnie z tą wyliczanką Niemców jako faworytów .... Tam gdzie Niemiec faworytem przypadkowo ktoś z 2 rzędu osiągał swój świetny wynik
0
@FcPortoFan1999 Geiger będąc w świetnej formie nie przełamał.... Freitag nie przełamał ....wellinger nie przełamał .....freund nie przełamał .... Paschke jest od nich słabszy tym bardziej tego nie zrobi dodatkowo forma spada
0
@FcPortoFan1999 Pius nie wygra TCS powiem więcej Niemca nie będzie na podium przy obecnej formie Austriaków + deschwangena i powoli budzi się lanisek
0
@Kamiloza91 ty chyba nie rozumiesz co napisałem .....albo chciałeś odpowiedzieć komuś innemu
12
@Marcelinho99 noo zdominowali w tym roku ligę i ligę mistrzów a nas w klasyku stłamsili niemiłosiernie
2
@Lanosss co ty za głupoty gadasz. Guiu poszedł oczywiście za marzeniami czytaj hajs
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Astad 1 to jedna z najlepszych gier wszechczasów.... Nie wyobrażam sobie pominac te część.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Slawek1999 ty mówisz o ferminie? Daj spokój obejrzyj jeszcze raz
29
I jakie pretensje można mieć do Flicka za ten mecz skoro
- lewy kopie się po czole
- rapha nie trafia przynajmniej 2 setek
- fermin nie trafia setki
- olmo wygląda tragicznie
- cubarsiemu piłka przelatuje pod nogą
- sędzia nie daje oczywistego karnego
0
Nieee tylko nie Garcia
0
O atletico muruje się .... Nowe nie znałem
4
I teraz u olmo rękę widział śmieć
1
Xg 1.21 vs 0.08 wynik 1:1 tyle te statystyki mają do rzeczywistości
0
@tbas a kto to taki ? Casado to znam
0
Ile setek zmarnowanych ....... Dramat