La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

0

A może najzwyczajniej w świecie, Niemiec musi wygrać wszystkie 4 skocznie aby przełamać klątwę Svena Hannawalda? taki np. Pius Paschke?

0

@FcPortoFan1999 Pius nie wygra TCS powiem więcej Niemca nie będzie na podium przy obecnej formie Austriaków + deschwangena i powoli budzi się lanisek

0

@FcPortoFan1999 Pius nie wygra. Ale najbardziej czekam na to, by redaktor Kuźbicki się przefarbował na blond w związku z wygraną Niemca, także skoro nasi nie mają szans…

0

@July_6_BcN Nasi tam jadą troszkę jako przedskoczkowie xd @Xxxbarca4ever Czyli klątwa Hanniego, pozostanie zatem dalej..

0

@FcPortoFan1999 W Niemczech jest duża presja. Skoki narciarskie to u nich sport nr 1 jeśli chodzi o zimowe. Zresztą widać to po frekwencji.
Skoro nie udźwignął tego Freitag, Freund, Wellinger czy Eisenbichler to wydaje mi się że policjant z Bawarii też tego nie zrobi. Ja po cichu liczę że ktoś spoza koalicji austriacko-niemieckiej wyskoczy.
Może Deschwanden, Lanisek czy Forfang.
Jest też taka ciekawostka, że na TCS można mieć nowe kombinezony. To może być dodatkowy czynnik, który może decydować o dyspozycji na TCS.

0

@FcPortoFan1999 Geiger będąc w świetnej formie nie przełamał.... Freitag nie przełamał ....wellinger nie przełamał .....freund nie przełamał .... Paschke jest od nich słabszy tym bardziej tego nie zrobi dodatkowo forma spada

0

@Criss18Barca I ta presja będzie cały czas niezwykle wysoka, bo to troszkę jak w przypadku Liverpoolu i Premier League przed 2020 rokiem.Lata lecą, a triumfu gospodarza nie widać a Prusaków boli i to bardzo. @Xxxbarca4ever Bo to jest ciekawe ale zwykle ta 3 skocznia-Insbruck, jest tą skocznią przeklętą dla Prusaków.

0

@Criss18Barca uprzedziłes mnie z tą wyliczanką Niemców jako faworytów .... Tam gdzie Niemiec faworytem przypadkowo ktoś z 2 rzędu osiągał swój świetny wynik

0

@FcPortoFan1999 Z tymi przedskoczkami to ostro przesadziłeś, myślę że Zniszczol czy Wąsek mogą zakończyć turniej w TOP10

0

@Criss18Barca Paweł Wąsek! to ostatnio tak troszkę lekko zjechał z formą ale może rzeczywiście przesadziłem z przedskoczkami.Naszych tak realnie stać na Top10 generalki na koniec?

0

@Xxxbarca4ever Mieli też pecha, bo w ostatnich latach byli tacy Stoch czy Kobayashi którzy byli totalnie poza zasięgiem, czy Granerud.

2

@FcPortoFan1999 Innsbruck nie wybacza błędów tam trzeba wszystko idelanie. Na Bergisel albo się wygrywa turniej albo się go "kończy"

0

@Criss18Barca hmm pecha ? Nie nazwałbym tak tego ...chcesz wygrać bądź najlepszy

0

@Criss18Barca Johann Andre Forfang? Przyznam, że chciałbym to zobaczyć ale on jest tak nieprzewidywalny i nierówny, że nie wierzę w jego 8 równych i dalekich skoków.
Obstawiam, że nawet o podium nie powalczy.

0

@Criss18Barca @Xxxbarca4ever Od kiedy pojawił się Adam Małysz, to właśnie poza Hannawaldem 2002, Polacy też lubi wpierniczać się przed szereg i blokować Niemców przed triumfem.Bergisel, jest właśnie taką pechową skocznią.Chyba Freitag, w taki sposób się wyeliminował w sezonie 17/18.

0

@FcPortoFan1999 No stać. Liczy się przecież 8 skoków. I z tego co słyszałem to nasi mają coś na TCS przygotowane jeśli chodzi o nowe kombinezony. Wiadomo kombinezon nie skacze, ale zawsze 2-3 metry może taki kombinezon dodać.

0

@FcPortoFan1999 ja tam liczę na Piotrka i wąska szczególnie . Wąskowi profile Innsbrucka i gapa powinny szczególnie pasować a Piotrek to Piotrek jego nie wolno skreślać

0

@Criss18Barca Żeby tylko nie było jak z Żyłą i tzw. "Dziubkiem w Kroczu" xd @Xxxbarca4ever Żyłka, ma w sobie ten element zaskoczenia.Mógłby tak po raz najpewniej ostatni w karierze, spróbować zawalczyć tutaj o takie podium w jednym z konkursów.Właśnie w Innsbrucku.

0

@FcPortoFan1999 @Criss18Barca a może jeszcze Wolny zrobi nam psikusa i zajmie jakieś godne miejsce. Może wreszcie dojrzał.

1

@FcPortoFan1999 papież nie wygra TCS.

0

@FcPortoFan1999 właśnie tam można zaatakować najlepiej z 2 rzędu ..... Według mnie w konkursy w Niemczech niewiele nam powiedzą w kontekście podium TCS. Czołówka w tym sezonie skacze równo jest około 15 -17 zawodników którzy walczą o top 10 dalej jest przepaść

0

@July_6_BcN A nikt nie mówi o Kubackim xd

1

@July_6_BcN Kuba, to w sumie nigdy nie osiągnął jakiegoś wyniku ponad stan.Może rzeczywiście to jego czas? @VegetaPolska Dlaczego Papież nie wygra TCS? Jest za stary na to? @Xxxbarca4ever W Niemczech, to akurat gospodarzom się dobrze skacze, gorzej idzie w Austrii. @Criss18Barca Nikt nie mówi, bo On po prostu formy nie ma.

0

@Criss18Barca jakoś wątpię, że Dawid aktualnie byłby w stanie walczyć o TCS. Ale jeśli miło zaskoczy, to będę się bardzo cieszyć.
@FcPortoFan1999 Kubuś zaraz kończy 30 lat, pora by wyszedł z szafy juniora, bo u nas niestety do tej magicznej daty szufladkuje się skoczków jako juniorów.

0

@July_6_BcN Był taki sezon gdzie wydawało się że jest następcą tych starszych kolegów, ale nagle zupełnie jak z tymi Ziobrami/Biegunami/Kotkami-zgasł..

0

@FcPortoFan1999 Miejmy nadzieję, że jeszcze zapłonie. Zwłaszcza, że w zeszłym roku zrobił aferę, po której zwolnili trenera kadry B. Wypadałoby udowodnić swoją rację.

0

@July_6_BcN Bo Ja uważam że nasi skoczkowie nie odegrają wielkiej roli w tym teleturnieju.

1

@July_6_BcN Trenerzy zapewniają, że Dawid Kubacki poprawił formę i będzie walczył o wysokie lokaty także możemy się spodziewać walki o małe punkty u Dawida Kubackiego.
Oni nigdy nie mówią prawdy, zawsze ściemniają i robią z kibiców idiotów.

Na PK do Engelbergu pojechał Andrzej Stękała - zapewnienia były, że poprawił formę i skacze dobrze - efekt? Walczy z Kazachami o to kto nie przekroczy 100 metrów.

Nie widzę powodu by wierzyć w nagły wzrost formy Kubackiego - odrobinę mógł się poprawić ale na pewno nie na walkę o wysokie miejsca.

0

@Stinger_ Będzie się bujał między 35 a 20 miejscem.

0

@Stinger_ To już tak od kilku lat mówią że forma zwyżkuje i na treningach wygląda to dobrze :)

0

@FcPortoFan1999 tak jak Maciek Kot też na treningach zawsze wygląda dobrze .... Cięgle młody talent mimo upływu lat

0

@Xxxbarca4ever Na treningach wyglądają wybornie i fantastycznie.Może po prostu trzeba te treningi ich po kryjomu wklejać do oficjalnych zawodów za pomocą AI?

0

@July_6_BcN Szczerze mówiąc jeśli będzie zajmował 20 miejsce to będę zdziwiony bo wątpię żeby przez kilka dni tak poprawił formę przede wszystkim technikę by od razu wejść na poziom naszych najlepszych skoczków ale oczywiście jest to możliwe jednak to dalej nie są wysokie lokaty.

@FcPortoFan1999 Najlepszy i tak zawsze był Tajner jak tydzień przed sezonem mówił, że mamy 10 skoczków gotowych do punktowania w PŚ, a jak przyszedł pierwszy konkurs to ciężko było wprowadzić 2-3 do 30-stki.

Ustawiają belkę w lesie na treningach, wszyscy latają po 140 metrów to myślą że są w formie.

0

@Stinger_ Jerzy Engel Polskich skoków, to taki czołowy propagandysta.

0

@Stinger_ To z tego co słyszałem to Żyła się trochę bał skakać na Kontynentalnym w Kuusamo, bo belka była wyżej ustawiona on wiadomo po kontuzji, bał się że przeskoczy skocznie.

0

@Criss18Barca To oby się nie bał na T4S przelecieć skoczni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?