Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wojtek tak najarał że dym na stadionie?
0
Same plusy dziś : real upokorzony i zrównany z ziemią
Manzano pokazał jakim jest kretynem
Barca świetny mecz nawet w 10
0
@Derean on bellinghamowi do pięt nie dorasta .... Takie opinie były
17
Swoją drogą KOUNDE to pieprzony szef ..... W obronie genialny do przodu biega też ze świetnym skutkiem
1
@Roobo ja zdania nie zmieniam .... Pena wszedł i wpuścił strzał który leciał blisko niego
3
Chłopaki nieźle sobie jaja z olmo robią....
9
@VegetaPolska no tak puchar jest ważny tylko wtedy jak wygrywa go Real
1
Wojtek pisze żeby go z szatni już wypuścili bo tak najarane że nie widzi drzwi
0
Co by nie mówić to Pedri dziś schował bellinghama do kieszeni
2
Właśnie rozmawiam z kolegą kibicem realu i mówi że ten puchar to śmieszne rozgrywki nic nie znaczące
8
Araujo żółtą dostał za 1 faul ..... Manzano jak zwykle gwiazda
3
Florentino a zaraz po nim pokazany olmo.... Realizator jajcarz
0
@priest9999 słusznie . Masz rację
1
Czy my pierwszy raz w tym sezonie odwróciliśmy losy meczu przegrywając czy mi się wydaje ?
0
Biali nie wiedzą za kogo zmiany wypisali
0
Golden boy arda Guler taki dobry że go oszczędzają?
3
Ciekawe którego szluga jara już Wojtek
3
I co żółtej nie ma za taki faul ?
0
Casado to wcale za koszulkę nie był trzymany
3
@ViscaelBarca2007 szkoda jego nóg
5
O Kryszak wchodzi... 70 lat a on dalej biega
1
No to mamy pene .... Idelanie wszedł
0
Manzano zrobi tak że wolny będą kopać bez bramkarza w bramce
0
Co tu winić Szczęsnego.... Co robił araujo? Kogo on krył
0
Eleven się ożywiło ...... Podniecenie jest
0
Hahahaha spalony
0
Co yamalek poddymia..... Ale oni są bezradni aż mi ich ....wcale nie szkoda
4
Miałem iść do toalety ale boje się że ze 3 bramki omine w te 10 minut
6
Rudiger faul numer 20 dalej bez kartki
0
Rapha wybiegł ze swojej połowy a w studiu "ciekawe czy nie było spalonego" oni oglądają inny mecz czy co ?