0

Wojtek tak najarał że dym na stadionie?

0

Same plusy dziś : real upokorzony i zrównany z ziemią
Manzano pokazał jakim jest kretynem
Barca świetny mecz nawet w 10

0

@Derean on bellinghamowi do pięt nie dorasta .... Takie opinie były

17

Swoją drogą KOUNDE to pieprzony szef ..... W obronie genialny do przodu biega też ze świetnym skutkiem

1

@Roobo ja zdania nie zmieniam .... Pena wszedł i wpuścił strzał który leciał blisko niego

3

Chłopaki nieźle sobie jaja z olmo robią....

9

@VegetaPolska no tak puchar jest ważny tylko wtedy jak wygrywa go Real

1

Wojtek pisze żeby go z szatni już wypuścili bo tak najarane że nie widzi drzwi

0

Co by nie mówić to Pedri dziś schował bellinghama do kieszeni

2

Właśnie rozmawiam z kolegą kibicem realu i mówi że ten puchar to śmieszne rozgrywki nic nie znaczące

8

Araujo żółtą dostał za 1 faul ..... Manzano jak zwykle gwiazda

3

Florentino a zaraz po nim pokazany olmo.... Realizator jajcarz

0

@priest9999 słusznie . Masz rację

1

Czy my pierwszy raz w tym sezonie odwróciliśmy losy meczu przegrywając czy mi się wydaje ?

0

Biali nie wiedzą za kogo zmiany wypisali

0

Golden boy arda Guler taki dobry że go oszczędzają?

3

Ciekawe którego szluga jara już Wojtek

3

I co żółtej nie ma za taki faul ?

0

Casado to wcale za koszulkę nie był trzymany

3

@ViscaelBarca2007 szkoda jego nóg

5

O Kryszak wchodzi... 70 lat a on dalej biega

1

No to mamy pene .... Idelanie wszedł

0

Manzano zrobi tak że wolny będą kopać bez bramkarza w bramce

0

Co tu winić Szczęsnego.... Co robił araujo? Kogo on krył

0

Eleven się ożywiło ...... Podniecenie jest

0

Hahahaha spalony

0

Co yamalek poddymia..... Ale oni są bezradni aż mi ich ....wcale nie szkoda

4

Miałem iść do toalety ale boje się że ze 3 bramki omine w te 10 minut

6

Rudiger faul numer 20 dalej bez kartki

0

Rapha wybiegł ze swojej połowy a w studiu "ciekawe czy nie było spalonego" oni oglądają inny mecz czy co ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?