1

@Pressinho co mnie obchodzi 5 lat .... Ostatnio napisałem . Wyjmij statystyki z 79 jeszcze albo z 80

0

@Lordzi zobacz z kim grał z jakimi przeciwnikami boladz to 1 . A 2 z osądami poczekalbym do końca turnieju

0

@Goh gramy ze Słowenia z którą ostatnio gra nam się łatwiej niż z Japonią

0

@Pawlak1992 zszedł Leon również....

0

@Encore Zatorski 50% w przyjęciu jedyny w miarę pozytywny

0

@Encore a po co nam na boisku zawodnik który nie atakuje ani nie przyjmuje , dodatkowo psuje zagrywki?

0

Wszyscy się kurka czepiają a co Leon robi w tym meczu to jest dopiero dramat

1

@MesQueUnClub96 jak czytam te głupoty to zaczynam wątpić że ludzie mają mózg a już na pewno czy go używają

7

@Damian11 się zaczęło...... Weź sobie obejrzyj co on wyprawiał na mistrzostwach świata

0

@MesQueUnClub96 ograli słaba Serbię fatalna Kanadę i szczęśliwie pokonali Francuzów. Mocny to jest stern reszta gra przeciętnie

0

Nie wiem czemu każdy chce Japonię nie Słowenię. Ostatnio ciężej gra nam się z azjatami a Słowenii to tylko na mistrzostwach Europy można się obawiać.....

0

@takisobiektos finał igrzysk Rosja Brazylia obejrzyj sobie 2 pierwsze sety a później spójrz w wynik.....mecz się kończy jak wygrywamy 3 sety przypominam

0

@VegetaPolska a my już nie odpadliśmy?

1

@misterio obejrzyj sobie Francję na poprzednich igrzyskach i ich grę w fazie grupowej a jak skończyli nie będę ci przypominał

0

@robsons23 widzę ....set się skończył i gramy kolejnego

1

Przegraliśmy seta do 15 - niech wracają do domu , żenada , hańba mecz przegrany odpadamy z igrzysk .......

2

@misterio się zaczęło..... To 1 set gramy do ³ wygranych przypominam

0

@Lordzi przeżywasz jakbyśmy już odpadli

0

@Lordzi bo w 1 secie nie skończył 2 piłek ? A to pół seta , trzeba zagrać minimum 3 więc odpowiedz sobie sam ile jeszcze dobrego można dziś zrobić

1

Ehh 1 set a już widzę nastroje jakbyśmy 3:0 przegrali.... Świetnie poczytać eksperckie opinie

2

@don'T.R.I.P.e wszystko w porządku? Kounde na lewej obronie - z pewnością. Bez balde i Torre w 1 z pewnością

1

@Pawlak1992 z wymiarem mam mieszane uczucia z jednej strony fajnie prowadzi kadrę a z 2 w klubie nie bez powodu nazywają go betonem trenerskim - trzyma się kurczowo jednego schematu. Ma potencjał ogromny ale zobaczymy w przyszłości póki co grbic podpisany do kolejnych igrzysk

0

Jaraliśmy się transferem Dembele i Coutinho skończyło się jak skończyło , transfer olmo nie przekonuje w żadnym aspekcie to pewnie olmo szybko zamknie nam japy

2

@Encore imo kurek to bardzo dobry kapitan , widać że w tej drużynie jest jeden cel i to myślę że on bardzo nakręca grupę. Bardzo Bartek dojrzał mentalnie

1

@Ojciec5tkidzieci o widzę że nie tylko ja nie widzę fenomenu tego zawodnika jak niektórzy .

0

@MesQueUnClub96 za dużo myślisz widocznie a za mało wierzysz

5

@kulek22 eksperci w formie

1

@Encore oddały rzeczywiście

0

@takisobiektos zdecydowanie ona i korneluk dziś dramat.

2

@adamek20151 jak najbardziej jeśli wzniosą się na wyżyny mozliwosci i drabinka dobrze się ułoży

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?