2

Dobrze że nie doliczył bo byłoby 5

0

@arsenallondyn0 freknie że jong

0

Po co Lewandowski jest jeszcze na boisku? Ogrywać roque a na co to potrzebne

0

@Azrik niech by tak było ale zmiany są potrzebne

0

Xavi wielki piłkarz geniusz wzór a co jako trener robi ze swoją historią, postacią, szacunkiem....... Miesza z błotem mam nadzieję chociaż tak się nie stanie że weźmie w końcu odpowiedzialność za wyniki na siebie i przyzna się do błędów

0

@karoleq992 a ile kounde kosztował?

0

@masa11 ty zobacz co robi kounde

3

Hat trick kounde brawo. Jak on 1 od redakcji za ten mecz nie dostanie to ja nie mam pytań

1

Stoimy dalej w obronie .... Po co atakować

4

Brak zmian to oznaka że gramy dobry mecz

4

Pena nie wychodzi bo ma pełne gacie i ciężko mu się biega

0

To co od jutra kampania pod tytułem złota piłka dla vinicjusa?

4

Na pustaka, z karnego i sam na sam . Mecz imiania mentala i już złota piłka

0

@michal26 w nagrodę dostanie zmianę w przerwie a lewy zostanie do końca

0

@Aragorn33 nom yamal za ferrana i Felix za Roberto. Później oriol zmieni pedriego

0

@ProMILs z tym że on tam grać nie chce - dla mnie powinno być ultimatum albo grasz tam albo nara i zostawić Duńczyka

1

@KrychaFCB jak dla mnie to kounde nie powinien murawy powąchać w pierwszej kolejności

8

My gramy tak szybko że real nawet biegać nie musi tylko chodzić

1

Orgazm w eleven trwa w najlepsze

1

Chyba bana wyłapie po tym meczu

0

Ja powiem tylko tyle albo kounde będzie grał na po albo go sprzedać na Śo on się nie nadaje wolałbym żeby Duńczyk został

4

Sroto Grado na varze - no to możemy być pewni że var nam nie pomoże

0

3 nieporozumienia się zebrały nacho i Roberto jako kapitanowie i "świetny" sędzia

0

@Stinger_ też to właśnie zauważyłem, masz wybór oglądasz albo Woźnicki albo linette xd

1

@Stinger_ chyba nie dźwignął tego mentalnie, było blisko w pewnym momencie jak wyszedł na +2 przełamania w super tie breaku rublev był już podłamany i się niestety odbudował ale super mecz do oglądania był

0

@sevs dobrze powiedziane xd

0

@Roobo zgadza się źle ująłem strzelił gola na wagę 3 pkt

1

Guardioli wiele można by zarzucić ale nie boi się stawiać na młodych. Wprowadza bobba o który jest nie ograny i młody przy niekorzystnym wyniku i ten robi mu 3 pkt a u nas xavi wprowadziłby Roberto i Alonso

0

@Cule1234 kółko wzajemnej adoracji jak było za tajnera tak jest i za Małysza. "Będziemy wprowadzać młodych do pucharu świata" po czym na turnieje lata perspektywiczny Kot nie łapiący się do 50. Dla mnie to dramat że duet Czechów prowadzi kadrę b bo wyników to oni nie mieli za ciekawych więc może po prostu byli tani..... A skoczek powiedział prawdę i według mnie skończył swoją karierę bo przypadki Ziobry, Rutkowskiego i kliku innych potwierdzają że jak podniesiesz rękę na władze pzn to już się nie pozbierasz.

3

@Kessie genialny to był weekend wyścigowy. Kubica w takiej taczce potrafił wyciągać super wyniki......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?