Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobrze że nie doliczył bo byłoby 5
0
@arsenallondyn0 freknie że jong
0
Po co Lewandowski jest jeszcze na boisku? Ogrywać roque a na co to potrzebne
0
@Azrik niech by tak było ale zmiany są potrzebne
0
Xavi wielki piłkarz geniusz wzór a co jako trener robi ze swoją historią, postacią, szacunkiem....... Miesza z błotem mam nadzieję chociaż tak się nie stanie że weźmie w końcu odpowiedzialność za wyniki na siebie i przyzna się do błędów
0
@karoleq992 a ile kounde kosztował?
0
@masa11 ty zobacz co robi kounde
3
Hat trick kounde brawo. Jak on 1 od redakcji za ten mecz nie dostanie to ja nie mam pytań
1
Stoimy dalej w obronie .... Po co atakować
4
Brak zmian to oznaka że gramy dobry mecz
4
Pena nie wychodzi bo ma pełne gacie i ciężko mu się biega
0
To co od jutra kampania pod tytułem złota piłka dla vinicjusa?
4
Na pustaka, z karnego i sam na sam . Mecz imiania mentala i już złota piłka
0
@michal26 w nagrodę dostanie zmianę w przerwie a lewy zostanie do końca
0
@Aragorn33 nom yamal za ferrana i Felix za Roberto. Później oriol zmieni pedriego
0
@ProMILs z tym że on tam grać nie chce - dla mnie powinno być ultimatum albo grasz tam albo nara i zostawić Duńczyka
1
@KrychaFCB jak dla mnie to kounde nie powinien murawy powąchać w pierwszej kolejności
8
My gramy tak szybko że real nawet biegać nie musi tylko chodzić
1
Orgazm w eleven trwa w najlepsze
1
Chyba bana wyłapie po tym meczu
0
Ja powiem tylko tyle albo kounde będzie grał na po albo go sprzedać na Śo on się nie nadaje wolałbym żeby Duńczyk został
4
Sroto Grado na varze - no to możemy być pewni że var nam nie pomoże
0
3 nieporozumienia się zebrały nacho i Roberto jako kapitanowie i "świetny" sędzia
0
@Stinger_ też to właśnie zauważyłem, masz wybór oglądasz albo Woźnicki albo linette xd
1
@Stinger_ chyba nie dźwignął tego mentalnie, było blisko w pewnym momencie jak wyszedł na +2 przełamania w super tie breaku rublev był już podłamany i się niestety odbudował ale super mecz do oglądania był
0
@sevs dobrze powiedziane xd
0
@Roobo zgadza się źle ująłem strzelił gola na wagę 3 pkt
1
Guardioli wiele można by zarzucić ale nie boi się stawiać na młodych. Wprowadza bobba o który jest nie ograny i młody przy niekorzystnym wyniku i ten robi mu 3 pkt a u nas xavi wprowadziłby Roberto i Alonso
0
@Cule1234 kółko wzajemnej adoracji jak było za tajnera tak jest i za Małysza. "Będziemy wprowadzać młodych do pucharu świata" po czym na turnieje lata perspektywiczny Kot nie łapiący się do 50. Dla mnie to dramat że duet Czechów prowadzi kadrę b bo wyników to oni nie mieli za ciekawych więc może po prostu byli tani..... A skoczek powiedział prawdę i według mnie skończył swoją karierę bo przypadki Ziobry, Rutkowskiego i kliku innych potwierdzają że jak podniesiesz rękę na władze pzn to już się nie pozbierasz.
3
@Kessie genialny to był weekend wyścigowy. Kubica w takiej taczce potrafił wyciągać super wyniki......