1

@Rewolucja123 takie akcje w erze varu myślałem że tylko w Hiszpanii a jednak ostatnie przypadki ( ręka Arsenal vs liverpool czy ten )pokazują że wszędzie jest patologia. Tutaj to ewident czerwona kartka i jak to nie zostało wychwycone to ja nie mam pojęcia

1

@abram3k w poprzednim sezonie nasza obrona w kluczowym momencie wyglądała podobnie

0

@Culer9002 nie został, bramkarz amerii dostał

10

@Joe_Barbaro raczej pudruje trupa

14

Lewandowski by 3 razy przełożył i stracił

1

Pena ratuje dupę

0

@tbas fermin jak coś

0

@KoziBe pisząc sędzia mam na myśli zawód a nie personalia

2

Co jak co ale Roberto pokazał naszym pseudo napastnikom dziś jak się wykańcza akcje

3

Nie no po co sędzia boczny jest jak takiego spalonego nie widzi od razu

1

A powtórki z varu dalej nie pokazali pewnie jeszcze linie rysują xd

2

@MesQueUnClub96 wina araujo że lewy jest idiotą i nie strzelił na 2:0 . Narracja podobna

0

Najlepsze jest to : napastnik nie strzelil 100% okazji - zdarza się , obrońca zawalił bramkę - patałach sprzedać go .... Równość

0

@adi7adi8 jakby zrobił wszystko dobrze to z 10 metrów wpakowalby pod ladę piłkę bez żadnego przekładania tylko z pierwszej

1

Nie no kur weźcie z boiska to drewno z 9. Może bramkarza zdjąć z bramki żeby zaczął strzelać

1

Myślałem że nie trafi ......

0

Co to kur..... Ma być . Wrzutki w pole karne z 30 metrów na aferę z czerwoną latarnia ligi

0

Christensen pokazywać ręką musi Lewandowskiemu gdzie ma pobiec...... Dramat

0

I czemu tu nie ma kartki za złapanie za koszulkę fermina?

1

Jesteśmy w polu karnym i zamiast próbować coś pograć cofamy akcje do swoich obrońców.......

1

Aha i to nie jest żółtko za faul na felixie ani nawet upomnienie

1

@Lokusekpl a kiedy Barca miała wielką i silna 9? Jak był ibra bo Suarez to mobilna 9 , poza tym grywał tam też Messi który gigantem nie jest, fabregas czy kilku innych. Roque mający obok siebie ferrana mógłby zdziałać sporo bo obaj robiliby sporo wiatru ściągając co i raz obrońców do bocznego sektora atakując z przyczajki. Obecnie mamy 9 wysoką i co ona nam daje w polu karnym ?

7

Mam nadzieję że roque zrobi z lewym to co lewy zrobił z barriosem w Dortmundzie..... Zdrowa rywalizacja i uporem wygryzie go ze składu na dobre

1

@Kuba_1 jak dla mnie reprezentuje średnia formę dużo lepiej wyglądał w tamtym sezonie na PO bo na środku ma duże braki w grze na 2 stoperów. Najbardziej mnie martwi fakt z jaką łatwością napastnicy biorą go na plecy a on tylko statycznie patrzy. Według mnie przydałaby mu się ławka i christensen powinien grać częściej bo chyba jest stabilniejszy. Śmiem twierdzić że dopóki nie zrozumie że jego miejsce jest na PO ewentualnie półprawy w formacji 3 obrońców nie rozwinie się dostatecznie bo za dużo ma braków do gry na 2 stoperów na dłuższą metę

2

@Lukikiki gdzie napisałem że poziom rakowa. Znów insynuujesz coś , i wyciągasz jakieś stwierdzenia które nie miały miejsca.

1

@Lukikiki no i sęk w tym jak napisałeś "jakby" ale tak się nie stało więc dlaczego zakładasz coś czego nie było.....

24

@Lukikiki rzeczywiście zmarnowana okazja na wyłożenie pilki araujo i zamiast tego próba ekwilibrystyki która nie przyniosła żadnego skutku to zwiastun wzrastającej formy

0

@VegetaPolska ma jeszcze czas jest młody........

0

@FcPortoFan1999 takie mamy realia, zobaczymy jak będzie w konkursie

0

@Klimach fan to kolesiostwo trwa w najlepsze od dawna a przykład Ziobry, Rutkowskiego i kliku innych młodych jest najlepszym tego dowodem. Co do Stocha zgadzam się szanuje go jest wielkim mistrzem skoków ale to co robi w tym sezonie jaka otoczkę buduje wkoło siebie trochę uwłacza jego osobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?