- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1452 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1452 Culés
0
Czy można powiedzieć że Kounde powoli staje się takim Lengletem w defensywie czy to przesada i to po prostu chwilowa zniżka formy Francuza?
3
@Kuba_1 U Xaviego to nawet Puyol by gral jak pipa.
2
@Kuba_1 Parę tygodni słabszej gry i już takie opinie. Widzę, że większość już zapomniała, że ten sam Kounde przed kontuzją był jednym z najlepszych obrońców w Europie. Może potrzeba mu więcej czasu, żeby znowu wejść na dobre obroty
1
@Kuba_1 jak dla mnie reprezentuje średnia formę dużo lepiej wyglądał w tamtym sezonie na PO bo na środku ma duże braki w grze na 2 stoperów. Najbardziej mnie martwi fakt z jaką łatwością napastnicy biorą go na plecy a on tylko statycznie patrzy. Według mnie przydałaby mu się ławka i christensen powinien grać częściej bo chyba jest stabilniejszy. Śmiem twierdzić że dopóki nie zrozumie że jego miejsce jest na PO ewentualnie półprawy w formacji 3 obrońców nie rozwinie się dostatecznie bo za dużo ma braków do gry na 2 stoperów na dłuższą metę
0
@Kuba_1 Kounde podobnie wyglądał w Sevilli, my głównie kupiliśmy potencjał, który stoi w miejscu. Różnica pomiędzy Kounde z tego, a poprzedniego, to to, że rok temu po jego babolach jakimś cucdem nie padały bramki, a teraz padają. Z resztą to się odnosi do całej defensywy.
0
@Ptasior nie no ja go ogólnie uważam za dobrego stopera ale w tym sezonie to on przgrywa pojedynki z każdym napastnikiem, nie wiem co się z nim dzieje