0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

s.szymanski gwiazda fenerbache, gole asysty niemalże w każdym meczu przyjeżdża na kadrę i ławka..... Kim my mamy kreować jak nie takim zawodnikiem

3

@bartulek98 ona mu od jakiegoś roku przeszkadza

0

Po rykoszecie strzeliliśmy po rykoszecie straciliśmy....1:1

0

@Fake69 jedyne co ci mogę powiedzieć to to że w 100% podpisuje się pod twoją wypowiedzią. Im prędzej trenerzy fcb to zrozumieją tym Lepiej

1

@DonCarletto zmiana wymuszona .....podobno

0

Oho Świderski schodzi.......

0

@Messibestplayerintheworld lewy strasznie stracil na technice, kiedyś w Bayernie przyjmował piłki świetnie teraz odskakuje jak od drewna na kilka metrów....

0

@KamQiX to porównanie do bellinghama mi umknęło gdzieś .... Ciekawa statystyka co tylko potwierdza że to jest strzelec a nie rozgrywający którym chyba na siłę chce być ...

0

@Messibestplayerintheworld legenda jest tu się z tobą zgadzam zdecydowanie ale powiedz jak on dziś gra .....?

2

@jedrek7000 zdecydowanie najgorszy, dodatkowo zero ambicji walki itp. Świderski biega za dwóch próbuje a lewy przykład był jak wszyscy bronili a on stał w kole środkowym i machał łapami xd

0

@TR3YWAY tak ale i na równi postawiłbym Świderskiego który dużo robi w ofensywie

0

@Messibestplayerintheworld no tak dlatego że wygrał nam jeden mecz pierwszy skład do końca sezonu i nie można krytykować że gra źle gdy gra źle.....

1

@Emhyr takie pajacownie które wg mnie powinno być zabronione. Zawodnik ja dla mnie powinien podążać jednostajnym równym krokiem do piłki

0

@Hartge lewy dziś najgorszy na boisku zdecydowanie, to nie podlega dyskusji

2

Piłkarze z polskiej ligi, węgierskiej, 2 angielskiej, włoskiej, francuskiej a wśród nich gwiazda fc Barcelony która ..... Jest najgorsza na boisku zdecydowanie jaki zjazd zaliczył lewy to szok

1

To bilard nie piłka nożna.... xd

0

Ten Piotrowski to jakieś nieporozumienie. Świderski za to największe zagrożenie stwarza

0

@LukaszFan rozkręci się

0

Lewy forma z klubu utrzymana, przyjęcie strata.....

0

@Gaz ile z tych zagran xaviego było do tyłu? Ja nie zauważyłem, właśnie to jest nasz problem główny że gramy zachowawczo i bez przekonania, xavi jednym zagraniem /minięciem napędzał akcje a nie spowalniał

0

@agaFCB pieniądze. Zebrał za wpisowe i reklamy i tyle

2

Święcicki już dochodził na myśl o ładnym przeciwko Barcy

0

Żałoba w eleven bo był spalony i nie ma karnego.

6

Śmieć w żółtym kombinezonie

0

@FLYP jak mu piłkę ręką zabrał to jak ma grać

2

Brawo gundo piękna strata

0

@wlodek54 porownojesz klasę skry do Resovii to jedno wielkie xd

0

@wlodek54 jestem kibicem Bełchatowa jeśli chodzi o polską siatkówkę także komentarz nie adekwatny. Z pozytywów zaksy mogę pwoiedec tyle że walczyli mimo wszelkich przeciwności i mogą z tego meczu wyjść z podniesiona głową

0

@wlodek54 Bednorz dziś nie grał xd także już masz wtopę. Kaczmarek grał na przyjęciu., Smith rowniez niewiele grał przez uraz.... Kolego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?