Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
s.szymanski gwiazda fenerbache, gole asysty niemalże w każdym meczu przyjeżdża na kadrę i ławka..... Kim my mamy kreować jak nie takim zawodnikiem
3
@bartulek98 ona mu od jakiegoś roku przeszkadza
0
Po rykoszecie strzeliliśmy po rykoszecie straciliśmy....1:1
0
@Fake69 jedyne co ci mogę powiedzieć to to że w 100% podpisuje się pod twoją wypowiedzią. Im prędzej trenerzy fcb to zrozumieją tym Lepiej
1
@DonCarletto zmiana wymuszona .....podobno
0
Oho Świderski schodzi.......
0
@Messibestplayerintheworld lewy strasznie stracil na technice, kiedyś w Bayernie przyjmował piłki świetnie teraz odskakuje jak od drewna na kilka metrów....
0
@KamQiX to porównanie do bellinghama mi umknęło gdzieś .... Ciekawa statystyka co tylko potwierdza że to jest strzelec a nie rozgrywający którym chyba na siłę chce być ...
0
@Messibestplayerintheworld legenda jest tu się z tobą zgadzam zdecydowanie ale powiedz jak on dziś gra .....?
2
@jedrek7000 zdecydowanie najgorszy, dodatkowo zero ambicji walki itp. Świderski biega za dwóch próbuje a lewy przykład był jak wszyscy bronili a on stał w kole środkowym i machał łapami xd
0
@TR3YWAY tak ale i na równi postawiłbym Świderskiego który dużo robi w ofensywie
0
@Messibestplayerintheworld no tak dlatego że wygrał nam jeden mecz pierwszy skład do końca sezonu i nie można krytykować że gra źle gdy gra źle.....
1
@Emhyr takie pajacownie które wg mnie powinno być zabronione. Zawodnik ja dla mnie powinien podążać jednostajnym równym krokiem do piłki
0
@Hartge lewy dziś najgorszy na boisku zdecydowanie, to nie podlega dyskusji
2
Piłkarze z polskiej ligi, węgierskiej, 2 angielskiej, włoskiej, francuskiej a wśród nich gwiazda fc Barcelony która ..... Jest najgorsza na boisku zdecydowanie jaki zjazd zaliczył lewy to szok
1
To bilard nie piłka nożna.... xd
0
Ten Piotrowski to jakieś nieporozumienie. Świderski za to największe zagrożenie stwarza
0
@LukaszFan rozkręci się
0
Lewy forma z klubu utrzymana, przyjęcie strata.....
0
@Gaz ile z tych zagran xaviego było do tyłu? Ja nie zauważyłem, właśnie to jest nasz problem główny że gramy zachowawczo i bez przekonania, xavi jednym zagraniem /minięciem napędzał akcje a nie spowalniał
0
@agaFCB pieniądze. Zebrał za wpisowe i reklamy i tyle
2
Święcicki już dochodził na myśl o ładnym przeciwko Barcy
0
Żałoba w eleven bo był spalony i nie ma karnego.
6
Śmieć w żółtym kombinezonie
0
@FLYP jak mu piłkę ręką zabrał to jak ma grać
2
Brawo gundo piękna strata
0
@wlodek54 porownojesz klasę skry do Resovii to jedno wielkie xd
0
@wlodek54 jestem kibicem Bełchatowa jeśli chodzi o polską siatkówkę także komentarz nie adekwatny. Z pozytywów zaksy mogę pwoiedec tyle że walczyli mimo wszelkich przeciwności i mogą z tego meczu wyjść z podniesiona głową
0
@wlodek54 Bednorz dziś nie grał xd także już masz wtopę. Kaczmarek grał na przyjęciu., Smith rowniez niewiele grał przez uraz.... Kolego