Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Fermin pewnie w nagrodę za ostatni mecz dostanie zmianę na 2 ostatnie minuty
2
Patrząc na kryteria sędziego to Pepe powinien właśnie ujrzeć żółtko za atak na kostkę kounde
0
O czym ten komentator pieprzy ,jaki yamal na lewym skrzydle
0
Komentatorzy i sędzia trochę nie dojechali na mecz
0
Pasuje ta opaska kapitana matsowi zdecydowanie. Pomyśleć że to Roberto jest 1
0
@stone80 jaki spalony, zawodnik atletico nawet nie atakował piłki a że obrońca podał do naspastnika to czują to wina ? Równie dobrze Mógł puścić te piłkę
3
@stone80 normalny prawidłowy gol
0
@FcPortoFan1999 jaki spalony napastnik nawet nie walcxyl o piłkę obrońca źle interweniował a jeśli by tego nie zrobił to byłby spalony
2
Gavi to jest dziś zdecydowanie mvp . Jest wszędzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Za mało siły Felix za mało
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
37
Na canal + Wreszcie dobry komentarz. W sumie mogą ich nie włączać do końca meczu
1
@FcPortoFan1999 przynajmniej o awans w tym wypadku nie byłoby trudno
0
@takisobiektos bo wlosi przegrali i to dostając niemalże lanie
0
Polska gospodarzem mistrzostw świata w siatkówce 2027. Super że kolejna impreza u nas w kraju i kolejna szansa obejrzenia naszych ma żywo.
0
@Damiain ferran wczoraj miałby genialna asystę gdyby nie raphinha i jego strzał w trybuny. W kreacji nie zagrał tragicznie brakowało wykończenia
3
Tak to jest jak się marnuje setki . Znowu ciężary
1
Ale ferran piłeczkę piękna zagrał do Brazylijczyka
3
Rapha tu wszystko można było zrobić......
0
@Culer9002 romeu
1
@agrad0 mówisz masz xd
0
Muriqui walczy o piłkę gdy jego kolega z drużyny leży a potem ma pretensję że Barca nie oddała piłki. Co za pies
0
@Culer9002 jak to romeu xd
0
Czym się różni ta Mallorca od getafe? Dla mnie niczym
3
@Encore tak ale trzeba pamiętać że gramy z brązowymi medalistami ostatnich igrzyska, mistrzami Ameryki południowej czyli Argentyna, zawsze nieprzewidywalna Holandia ( głównie będzie to pewnie Polska vs nimir), oraz Kanada która może mieć mecz życia.
0
@Encore balaso z automatu za mecz finałowy (po tym co mu Polacy zrobili) wypada z tego grona. Śmiało można było kovacicia ze Słowenii dać ale wiadomo głosowanie kibiców dawało finalny rezultat
1
@Kidd max
Max
Red Bull
Max
Max Leclerc Norris
3
H2h
Max Leclerc Russell Alonso ocon Magnus bottas Lawson albon norris
0
@Encore nole coś wspominał że chce zagrać w 2028 na igrzyskach jeśli zdorwie pozwoli