Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Joe_Barbaro ...............2:2
0
@arekfanBarcy ja mam Electroluxa perfectcare 900 i póki co działa bez zarzutu
0
@VegetaPolska gram w f1 ciągle i mi się nie nudzi w ogóle. Zwiekszam długość wyścigu i poziom trudności i rozgrywka staje się zupełnie inna bo zmeinaja się taktyki itp
2
@Deviler no za 300 bym nie kupił. Pierwsze poważne recenzje pokażą potencjał też gry bo póki co mam mieszane uczucia.
1
@Deviler no to słabo by było jakby się okazało to prawdą. Sporo grałem w tego typu gry i co prawda nie mam problemu z angielskim ale jednak gra się milej widząc napisy Polskie
0
@Mroziu wyobraź sobie że nie mieszkam sam w domu, jak czytam takie mądre komentarze jak twoje to również płacze
1
Jakie szczęście że o 21 grają nasi siatkarze to paralityków od piłki kopanej nie będzie trzeba oglądać
1
@FcPortoFan1999 tak a pytanie jakie nowości do reprezentacji wprowadził Santos to mistrzostwo świata.... Kulesza na łopatkach
1
Słucham tej rozmowy z Kulesza w RMF i ten gość to kompletnym odklejeniec jest. Najważniejsze 3 punkty co z tego że 70 minut byliśmy beznadziejni i ledwo co wygraliśmy. Najlepsze jesteśmy na dobrej drodze do awansu na mistrzostwa no kurde ciekawe skoro jesteśmy na 3 miejscu i przed sobą mamy mecz na wyjeździe z Albania...
0
Jestem dumny i pod wrażeniem.....wysp owczych jakie zaangażowanie i ile zdrowia zostawili na boisku
1
Brakuje jeszcze tylko tego żeby nasi zaczęli grać na czas .....
1
@trolownik a jest z czego się cieszyć?
3
Prezent dla żony opakowany z szary papier chyba papier do du**
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Nie no dramat, szkoda mi tych wysp owczych jak przegrają przez coś takiego
1
Naszym chłopakom ewidentnie brakuje luzu
0
Jedyny plus tego wszystkiego że na piwie na stadionie dziś zarobią bo na trzeźwo tego nie idzie oglądać
1
Mam nadzieję że kibice podziękują im bez względu na wynik pokaźną porcją gwizdów.
0
Na tle takiego rywala skoro nam nie idzie to powinni gryźć trawę biegać walczyć za 3 a tutaj minimalne zaangażowanie jakby samo się miało wygrać
1
@michal26 Dziwisz się? Tu jak coś w końcu nie pie**** i nie zaczniemy budować od zera to nic z tego nie będzie tylko ciągły marazm
0
Krychowiak podsumował połowę w wykonaniu naszych
0
@partymaker chyba na LPG patrzyłeś
1
@bartekvisca oczywiście nikt nie mówi że Orlen dorzuca bo łupiąc przez tyle czasu na marżach Polaków swoje zarobili i z resztą ciągle to czynią
7
Cena baryłki ropy idzie do góry zaś w naszym cudownym kraju ceny na stacjach spadają co tylko podkreśla jakim fenomenem i potęga gospodarczą jesteśmy.....no ciekawe tylko dlaczego? I czy punkt kulminacyjny spadku cen nie nastąpi przypadkowo w połowie października?
0
@GeneralXavi tylko mieszanka algierski+ 1000 wysp
0
@Cule1234 ja to widzę tak : finał Polska Włochy i rewanż za mistrzostwa świata bo forma Polaków idzie zdecydowanie w górę i to większości składu w przeciwieństwie do np Włoch czy Francji mamy zmienników na podobnym poziomie i słabszy dzień zawodnika z 6 nie robi nam wiekisiej krzywdy. Mam nadzieję na półfinał z Słowenia która statystycznie powinna nam leżeć bo przyjmują dosyć słabo a nasz blok na tym turnieju to po prostu potęga
0
@mekston równie dobrze można powiedzieć to o kounde którego nie ma w nominacjach dodatkowo zagrał dobry mundial
1
Kolo muani to chyba za pudło w finale nominowany do złotej piłki xd
1
@PatriBarca otóż tak bo z Wolfsburgiem podpisał kontrakt ale idzie dopiero w styczniu lub w lipcu 2024
0
@a6willow poziom niekompetencji również. Wklajajac takie coś pokazujesz że masz gdzieś ludzi którzy to oglądają. Poza tym w żaden sposób cię nie uraziłem a dosyć lekko zwróciłem uwagę