1

@Joe_Barbaro ...............2:2

0

@arekfanBarcy ja mam Electroluxa perfectcare 900 i póki co działa bez zarzutu

0

@VegetaPolska gram w f1 ciągle i mi się nie nudzi w ogóle. Zwiekszam długość wyścigu i poziom trudności i rozgrywka staje się zupełnie inna bo zmeinaja się taktyki itp

2

@Deviler no za 300 bym nie kupił. Pierwsze poważne recenzje pokażą potencjał też gry bo póki co mam mieszane uczucia.

1

@Deviler no to słabo by było jakby się okazało to prawdą. Sporo grałem w tego typu gry i co prawda nie mam problemu z angielskim ale jednak gra się milej widząc napisy Polskie

0

@Mroziu wyobraź sobie że nie mieszkam sam w domu, jak czytam takie mądre komentarze jak twoje to również płacze

1

Jakie szczęście że o 21 grają nasi siatkarze to paralityków od piłki kopanej nie będzie trzeba oglądać

1

@FcPortoFan1999 tak a pytanie jakie nowości do reprezentacji wprowadził Santos to mistrzostwo świata.... Kulesza na łopatkach

1

Słucham tej rozmowy z Kulesza w RMF i ten gość to kompletnym odklejeniec jest. Najważniejsze 3 punkty co z tego że 70 minut byliśmy beznadziejni i ledwo co wygraliśmy. Najlepsze jesteśmy na dobrej drodze do awansu na mistrzostwa no kurde ciekawe skoro jesteśmy na 3 miejscu i przed sobą mamy mecz na wyjeździe z Albania...

0

Jestem dumny i pod wrażeniem.....wysp owczych jakie zaangażowanie i ile zdrowia zostawili na boisku

1

Brakuje jeszcze tylko tego żeby nasi zaczęli grać na czas .....

1

@trolownik a jest z czego się cieszyć?

3

Prezent dla żony opakowany z szary papier chyba papier do du**

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Nie no dramat, szkoda mi tych wysp owczych jak przegrają przez coś takiego

1

Naszym chłopakom ewidentnie brakuje luzu

0

Jedyny plus tego wszystkiego że na piwie na stadionie dziś zarobią bo na trzeźwo tego nie idzie oglądać

1

Mam nadzieję że kibice podziękują im bez względu na wynik pokaźną porcją gwizdów.

0

Na tle takiego rywala skoro nam nie idzie to powinni gryźć trawę biegać walczyć za 3 a tutaj minimalne zaangażowanie jakby samo się miało wygrać

1

@michal26 Dziwisz się? Tu jak coś w końcu nie pie**** i nie zaczniemy budować od zera to nic z tego nie będzie tylko ciągły marazm

0

Krychowiak podsumował połowę w wykonaniu naszych

0

@partymaker chyba na LPG patrzyłeś

1

@bartekvisca oczywiście nikt nie mówi że Orlen dorzuca bo łupiąc przez tyle czasu na marżach Polaków swoje zarobili i z resztą ciągle to czynią

7

Cena baryłki ropy idzie do góry zaś w naszym cudownym kraju ceny na stacjach spadają co tylko podkreśla jakim fenomenem i potęga gospodarczą jesteśmy.....no ciekawe tylko dlaczego? I czy punkt kulminacyjny spadku cen nie nastąpi przypadkowo w połowie października?

0

@GeneralXavi tylko mieszanka algierski+ 1000 wysp

0

@Cule1234 ja to widzę tak : finał Polska Włochy i rewanż za mistrzostwa świata bo forma Polaków idzie zdecydowanie w górę i to większości składu w przeciwieństwie do np Włoch czy Francji mamy zmienników na podobnym poziomie i słabszy dzień zawodnika z 6 nie robi nam wiekisiej krzywdy. Mam nadzieję na półfinał z Słowenia która statystycznie powinna nam leżeć bo przyjmują dosyć słabo a nasz blok na tym turnieju to po prostu potęga

0

@mekston równie dobrze można powiedzieć to o kounde którego nie ma w nominacjach dodatkowo zagrał dobry mundial

1

Kolo muani to chyba za pudło w finale nominowany do złotej piłki xd

1

@PatriBarca otóż tak bo z Wolfsburgiem podpisał kontrakt ale idzie dopiero w styczniu lub w lipcu 2024

0

@a6willow poziom niekompetencji również. Wklajajac takie coś pokazujesz że masz gdzieś ludzi którzy to oglądają. Poza tym w żaden sposób cię nie uraziłem a dosyć lekko zwróciłem uwagę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?