5

Sprzedać Duńczyka póki coś wart w końcu to mecz sezonu i taki błąd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@escarabajo uuu Alexis odszedł z Marsylii? Nawet nie wiedziałem sezon miał całkiem spoko

0

@Keson Kaczmarek kończył niesamowite piłki z mocą taka sama jak Kurek, kiwał niczym śliwka aż komentatorzy się podśmiewali że Kaczmarek ze śliwką się zamienili. Dwaj zawodnicy co nam robotę zrobili , zato też dobry mecz

8

@kamilholik z doświadczenia po swoim weselu wiem że kazdy daje tyle ile może i na ile go stać dla jednego 200 to tyle co dla drugiego 1k poza tym imo liczy się obecność bo robienie wesela z zamiarem zwrotu mijq się z celem. jeśli cię stać to takie 600-800 zł będzie ok .

5

@FCB24 zgadzam się z tobą,skoro kryterium był całość turnieju to powinien zostać śliwka bo Kaczmarek miał mniejszy w sukces bo nie zagrał zbyt wiele z Brazylia. Zatorski to dla mnie nieporozumienie jako wybór i nie wiem co kierowało fivb ale co impreza to musi być wpadka. Japoński libero zdecydowanie był poza konkurencją jeśli chodzi o wybór najlepszego Libero bo o mvp to wcale nie wspominam xd

2

@Fabik87 w końcu prowadząc z Antiga naszych zdazyl się go nauczyć xd

19

Leon hymn śpiewa , bartmanowi pewnie tyłek pęka jak ogląda

0

@arasz1819 mógłbym wywołać kilku co zawzięcie ze mną walczyli ale nie ma sensu walczyć z wiatrakami xd nawet od braci czy jego rodziny wyzywali mnie xd

1

@Encore 50% w przyjęciu przy tak strzelających Amerykanach to wynik nie s tej ziemii

1

@michal26 lepsze jest wrogiem dobrego imo

1

@zadafcb nie porównuj rozgrywającego z wystawiaczem xe

0

@kulek22 ale. Brazylia nie zagrał pełnego seta dlatego zobaczymy które kryteria wezmą pod uwagę

0

@Barcasub Kochanowski wchodzi na przesunięta krótka Bieniek i Huber mają taki zasięg że nie muszą tego robić

1

@michal26 śliwka dziś cichy bohater co on w przyjęciu wyprawia dziś to czapki z głów

0

@kulek22 jeśli wezmq pod uwagę finał to tak jeśli cały turniej finałowy to dostanie śliwka

0

@Walker 30 tysięcy do wygrania to się przyznają xd

2

@Encore zdecydowanie ewentualnie śliwka może dostać bo grał w każdym meczu finałów równo dobrze

2

@wasacz dziadki? Zobacz co 38 letni Smith czy 36 letni Holt robią. Albo w PlusLidze 39 letni gladyr

1

@michal26 na trybunach kłos

0

@Barcasub rzeczywiście USA 10 pkt środkiem Polacy 9

0

@MesQueUnClub_87 on z drugiej piłki nigdy nie dotykał bo to piłka rozgrywającego jest .

0

@MesQueUnClub_87 Nowakowski to z drugiej nigdy nie kiwał bo to środkowy był xd

0

@Pogba a jakbyś chciał grać do Leona z sytuacyjnej piłki?

0

@MesQueUnClub_87 trzyma formę przez cały sezon

0

@FCB24 uwierz że już 100 na godzinę robi wrażenie i czuć na dłoniach

2

Kiedyś ludzie skreslali śliwkę i ten pokazał swoją moc ostatnio był hejt na Kaczmarka i aktualnie chłopak idzie na mvp rozgrywek obok Leona

1

@kamilop ligę światową

2

Oponiarz niezły start xd oby tak dalej

0

@Dari0G napisane Janek ja u siebie w TV widzę Filipa więc xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?