Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sila101 skąd wiesz skoro różne źródła potwierdzały ze nie mamy problemów z rejestracją zawodników. zeszliśmy z ogromnych kontraktów alby , busquetsa
2
@sila101 jak się nie dogadają to sami nie zarejestrują zawodników swoich bo mają problemy z ffp
1
@Ojciec5tkidzieci właśnie dlatego liga Narodów powinna być rozgrywana tam gdzie są kibice, Filipiny, Rotterdam, czy Gdańsk to najlepsze przykłady z tego roku. W poprzednim roku kojarzę kółka turniejów gdzie trybuny świeciły pustakami
0
@Rust_Cohle rzeczywiście w 1 połowie grała sama rezerwa a te połowę zremisowali więc sukces jest
2
@Rust_Cohle rzeczywiście jest się czym cieszyć gdy odrabia się straty z 2 ligowcem z Niemiec w dodatku grając 1 składem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ViscaelBarca2007 daj spokój ty jeszcze wierzysz że była jakakolwiek szansa że on tu wróci? Zagranie jego starego pod publiczkę żeby kibice winili klub a nie samego zawodnika. Jaki problem z rejestracją skoro rzekomo chciał grać za darmo?
8
@SkilledHydra16 nie no coraz więcej faktów wskazuje że Messi na prawdę chciał wrócić do nas i nic nie było wcześniej zaplanowane z alba busquetsem i suarezem..... Xd
3
@marcinK0000 ale czemu ty porównujesz defensywnego pomocnika z pomocnikiem grającym dużo wyżej którego ciągnie w pole karne? Kessie poza jednym klasykiem i kilkoma przebłyskami nic nie pokazał szczególnie w rozegraniu a swoje zarabia jak na rezerwowego za duzo a dodatkowo mamy gundo od nowego sezonu
2
@Rust_Cohle popłacz się
0
@Rust_Cohle więcej niż za Rolanda garrosa
0
@Encore w 2 secie to Novak przegrał a nie Hiszpan wygrał także robi co może ale to Serba to nie wystarczy
3
Najlepsze że ludzie po 3 secie skreślili djoko a ten pięknie wrócił do gry
0
@Popitek12 jeszcze dwa sety i przegra
1
1:1 w setach a ludzie się cieszą jakby Hiszpan wygrał cały mecz
0
@Cule1234 mamy się bać leala to trochę śmieszne xd gość bazuje przede wszystkim na serwisie i niewielkim % ataku w przyjęciu Leonowi nawet ustępuje także xd Brazylia to 50% Brazylii sprzed lat także dla nas idealny rywal na przetarcie przed kluczową fazą ligi Narodów
0
@betonito chybaze w tunelu prowadzącym na kort albo w szatni go zatrzaśnie
0
@Untouchable a kim miał grać w ataku? Jedynie gdzie mógł więcej rotować to w pomocy bo fdj i pedri byli kontuzjowani bardziej z jego winy i trcoeh Dembele też był niepotrzebnie wystawiony na lewej stronie gdy złapał kontuzje ale w obronie nie można się przyczepić bo rzeczywiście nie miał kim grać
1
@Armandi jedzie na umiejętnościach poszczególnych graczy - na których powiedz , kto oprócz matsa prezentował się świetnie i nie miał kontuzji na przestrzeni całego sezonu gdzie można powiedzieć zdemolował ligę . Stworzył genialną linie obrony która traciła bardzo mało bramek a ze w Europie w kluczowym momencie wypadło mi 3/4 defensywy to nie jest w 100% jego wina że musiał grać duetem Garcia pique na Inter - finalistę ligi mistrzów. Ocenić będziemy go mogli w 100% po tym sezonie bo już zawodnicy znają jego metody pracy i wymówek nie będzie
0
@MOLESTA traf na takiego sędziego jak np 90% w lidze hiszpańskiej i wytłumacz zawodnikowi że ma się z kim nie kłócić
2
@RomanHoffer trevor to najlepsze co tej grze się trafiło. To gta a nie przygodowka dla dzieci
0
@Chaoss i tak za długo tam siedzi ,jego angaż to było już nieporozumienie. Riccardo może sporo pomoc alphie
1
@VegetaPolska oby to była prawda Daniela bym obejrzał z powrotem w f1
1
@michal26 klasyka kobiecego tenisa , łamią się na potęgę
0
@takisobiektos z jednej strony fakt sędziowie powinnni wyłapać z drugiej człowiek nie jest nieomylny dlatego są challenge a że bencic wykorzystała je i straciła w głupich sytuacjach gdzie były auty się zemściło po prostu
0
@Comentateiro nie no nie porowonoj jednego punktu w gemie do kilku bramek w jednej edycji. Ten punkt to nawet nie 0.01% punktów e turnieju
1
@michal26 o ile nie otworzy się dachu w najmniej odpowiednim momencie co miało już miejsce w tym roku.....
2
@adi7adi8 nie dziel skóry na niedźwiedziu bo jeszcze grają rywalki świątek. Może azarenka wygra
0
To nie Iga przełamała a bencic się połamała sama