0

@sila101 skąd wiesz skoro różne źródła potwierdzały ze nie mamy problemów z rejestracją zawodników. zeszliśmy z ogromnych kontraktów alby , busquetsa

2

@sila101 jak się nie dogadają to sami nie zarejestrują zawodników swoich bo mają problemy z ffp

1

@Ojciec5tkidzieci właśnie dlatego liga Narodów powinna być rozgrywana tam gdzie są kibice, Filipiny, Rotterdam, czy Gdańsk to najlepsze przykłady z tego roku. W poprzednim roku kojarzę kółka turniejów gdzie trybuny świeciły pustakami

0

@Rust_Cohle rzeczywiście w 1 połowie grała sama rezerwa a te połowę zremisowali więc sukces jest

2

@Rust_Cohle rzeczywiście jest się czym cieszyć gdy odrabia się straty z 2 ligowcem z Niemiec w dodatku grając 1 składem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ViscaelBarca2007 daj spokój ty jeszcze wierzysz że była jakakolwiek szansa że on tu wróci? Zagranie jego starego pod publiczkę żeby kibice winili klub a nie samego zawodnika. Jaki problem z rejestracją skoro rzekomo chciał grać za darmo?

8

@SkilledHydra16 nie no coraz więcej faktów wskazuje że Messi na prawdę chciał wrócić do nas i nic nie było wcześniej zaplanowane z alba busquetsem i suarezem..... Xd

3

@marcinK0000 ale czemu ty porównujesz defensywnego pomocnika z pomocnikiem grającym dużo wyżej którego ciągnie w pole karne? Kessie poza jednym klasykiem i kilkoma przebłyskami nic nie pokazał szczególnie w rozegraniu a swoje zarabia jak na rezerwowego za duzo a dodatkowo mamy gundo od nowego sezonu

2

@Rust_Cohle popłacz się

0

@Rust_Cohle więcej niż za Rolanda garrosa

0

@Encore w 2 secie to Novak przegrał a nie Hiszpan wygrał także robi co może ale to Serba to nie wystarczy

3

Najlepsze że ludzie po 3 secie skreślili djoko a ten pięknie wrócił do gry

0

@Popitek12 jeszcze dwa sety i przegra

1

1:1 w setach a ludzie się cieszą jakby Hiszpan wygrał cały mecz

0

@Cule1234 mamy się bać leala to trochę śmieszne xd gość bazuje przede wszystkim na serwisie i niewielkim % ataku w przyjęciu Leonowi nawet ustępuje także xd Brazylia to 50% Brazylii sprzed lat także dla nas idealny rywal na przetarcie przed kluczową fazą ligi Narodów

0

@betonito chybaze w tunelu prowadzącym na kort albo w szatni go zatrzaśnie

0

@Untouchable a kim miał grać w ataku? Jedynie gdzie mógł więcej rotować to w pomocy bo fdj i pedri byli kontuzjowani bardziej z jego winy i trcoeh Dembele też był niepotrzebnie wystawiony na lewej stronie gdy złapał kontuzje ale w obronie nie można się przyczepić bo rzeczywiście nie miał kim grać

1

@Armandi jedzie na umiejętnościach poszczególnych graczy - na których powiedz , kto oprócz matsa prezentował się świetnie i nie miał kontuzji na przestrzeni całego sezonu gdzie można powiedzieć zdemolował ligę . Stworzył genialną linie obrony która traciła bardzo mało bramek a ze w Europie w kluczowym momencie wypadło mi 3/4 defensywy to nie jest w 100% jego wina że musiał grać duetem Garcia pique na Inter - finalistę ligi mistrzów. Ocenić będziemy go mogli w 100% po tym sezonie bo już zawodnicy znają jego metody pracy i wymówek nie będzie

0

@MOLESTA traf na takiego sędziego jak np 90% w lidze hiszpańskiej i wytłumacz zawodnikowi że ma się z kim nie kłócić

2

@RomanHoffer trevor to najlepsze co tej grze się trafiło. To gta a nie przygodowka dla dzieci

0

@Chaoss i tak za długo tam siedzi ,jego angaż to było już nieporozumienie. Riccardo może sporo pomoc alphie

1

@VegetaPolska oby to była prawda Daniela bym obejrzał z powrotem w f1

1

@michal26 klasyka kobiecego tenisa , łamią się na potęgę

0

@takisobiektos z jednej strony fakt sędziowie powinnni wyłapać z drugiej człowiek nie jest nieomylny dlatego są challenge a że bencic wykorzystała je i straciła w głupich sytuacjach gdzie były auty się zemściło po prostu

0

@Comentateiro nie no nie porowonoj jednego punktu w gemie do kilku bramek w jednej edycji. Ten punkt to nawet nie 0.01% punktów e turnieju

1

@michal26 o ile nie otworzy się dachu w najmniej odpowiednim momencie co miało już miejsce w tym roku.....

2

@adi7adi8 nie dziel skóry na niedźwiedziu bo jeszcze grają rywalki świątek. Może azarenka wygra

0

To nie Iga przełamała a bencic się połamała sama

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?