15

Realowi wypadł tylko kurtula, przypominam tylko że nam w jednym momencie wypadła cała linia obrony i to w kluczowym momencie w walce o wyjście z grupy ligi mistrzów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kessie biere udział

1

@Herato skąd wiesz że nie ma zagwarantowanego wyrównania po finalnej rejestracji kontraktu?

3

@bartekvisca a może to Messi nam nie mógł zagwarantować że nas wybierze? I to z pewnością przez brak możliwości rejestracji umówił się z busquetsem i albą na gierkę w Miami

0

Guardiola się skończył , Guardiola na pewno przegra ligę a Arsenal w tym sezonie to już na 100% wygra angielską ligę.

1

@Ojciec5tkidzieci i w tym finale chyba jesteśmy faworytem. Skrzydła w postaci dulskiego i gierzota robią genialna robotę do tego Poręba na środku i świetnie grający kozub na rozegraniu. Ogromny mamy potencjał w kadrze skoro tak dobzi zawodnicy grają na uniwersjadzie

0

@Rust_Cohle niech tak będzie

1

@Rust_Cohle pelikanem to możesz nazwać siebie ze względu na to co łykasz bynajmniej nie na La bambie. Naczelny śmieszku

5

@Rust_Cohle zdecydowanie za te 11 spotkań w sezonie które rozegrał. Ja bym rozważył Pablo Torre, liczba spotkań podobna a przynajmniej coś wygrał z drużyną

0

Psy 1 z wypikanymi przekleństwami na zoom tv to zupełnie inny film niż oryginalna wersja

5

@JarekS a jak gra rapha z kounde ? Też gra nisko bo kounde to typ podobny do foytha więc jego gra się nie zmieniłaby wcale pod względem taktycznym......

0

@Luciano99 może i masz rację z jednej strony ale z drugiej patrząc na fakt ile nam dawał i w jakim gównie jesteśmy to trzeba też to brać pod uwagę

1

Jak słyszę nawzisko Dembele dalej mam przed oczami tę patelnię na 4:0 z Liverpoolem. Ile razy temu fenomenowi zdarzały się takie farfocle nawet w ostatnim towarzyskim klasyku sam na sam w bramkarza prosto.....

0

@krol211 15 transferu + zaoszczędzone ok 15 brutto pensji to nie wygląda tak tragicznie biorąc pod uwagę że przyszedł za darmowe

1

@titikaka w Bayernie to go przez swoje skąpstwo nie chcieli zacznijmy od tego.

1

Komentator chyba nie ma jakiejkolwiek wiedzy na temat faye

2

abde co kręci tym florenzim dziś

11

Karny ewident , rapha ładnie zakręcił

2

@Rust_Cohle to już Alexis lepszy niż ten placek

0

Chyba autobusem się przejadą po Barcelonie (mieście) .

9

Ludzie płaczą że real miał kilka poprzeczek a zapominają tak na prawdę że poprzeczka to nadal strzał niecelny xd

1

Oriol to w 1 połowie mnie zaimponował :)

1

Dembele jak z Liverpoolem strzelił

3

El capitano jak zwykle klasa

0

Znowu romeu czyści strzał z dystansu

0

Carvajal geniusz piłkarski

1

@mekston na La bambie zawsze jest coś nie tak jak w przypadku piastriego jak i np naszych siatkarzy gdzie po 1 secie z Japonią przegranym wyzywano że lekceważą przeciwnika. Ze zdaniem La bamby nie warto walczyć bo to walka z wiatrakami xd

1

@Ojciec5tkidzieci imo odejdzie bo mało szans dostaje. Ben jest coraz słabszy eemi notuje super zmiany po czym dalej jest przyspawany do ławki i marnuje swój potencjał. Jastrzębie będzie miało problem bo mało jest dostępnych zawodników na rozegraniu bez angażu na następny sezon q już na pewno nie ma takiej klasy jak Fin.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?