Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Realowi wypadł tylko kurtula, przypominam tylko że nam w jednym momencie wypadła cała linia obrony i to w kluczowym momencie w walce o wyjście z grupy ligi mistrzów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kessie biere udział
1
@Herato skąd wiesz że nie ma zagwarantowanego wyrównania po finalnej rejestracji kontraktu?
3
@bartekvisca a może to Messi nam nie mógł zagwarantować że nas wybierze? I to z pewnością przez brak możliwości rejestracji umówił się z busquetsem i albą na gierkę w Miami
0
Guardiola się skończył , Guardiola na pewno przegra ligę a Arsenal w tym sezonie to już na 100% wygra angielską ligę.
1
@Ojciec5tkidzieci i w tym finale chyba jesteśmy faworytem. Skrzydła w postaci dulskiego i gierzota robią genialna robotę do tego Poręba na środku i świetnie grający kozub na rozegraniu. Ogromny mamy potencjał w kadrze skoro tak dobzi zawodnicy grają na uniwersjadzie
0
@Rust_Cohle niech tak będzie
1
@Rust_Cohle pelikanem to możesz nazwać siebie ze względu na to co łykasz bynajmniej nie na La bambie. Naczelny śmieszku
5
@Rust_Cohle zdecydowanie za te 11 spotkań w sezonie które rozegrał. Ja bym rozważył Pablo Torre, liczba spotkań podobna a przynajmniej coś wygrał z drużyną
0
Psy 1 z wypikanymi przekleństwami na zoom tv to zupełnie inny film niż oryginalna wersja
5
@JarekS a jak gra rapha z kounde ? Też gra nisko bo kounde to typ podobny do foytha więc jego gra się nie zmieniłaby wcale pod względem taktycznym......
0
@Luciano99 może i masz rację z jednej strony ale z drugiej patrząc na fakt ile nam dawał i w jakim gównie jesteśmy to trzeba też to brać pod uwagę
1
Jak słyszę nawzisko Dembele dalej mam przed oczami tę patelnię na 4:0 z Liverpoolem. Ile razy temu fenomenowi zdarzały się takie farfocle nawet w ostatnim towarzyskim klasyku sam na sam w bramkarza prosto.....
0
@krol211 15 transferu + zaoszczędzone ok 15 brutto pensji to nie wygląda tak tragicznie biorąc pod uwagę że przyszedł za darmowe
1
@titikaka w Bayernie to go przez swoje skąpstwo nie chcieli zacznijmy od tego.
1
Komentator chyba nie ma jakiejkolwiek wiedzy na temat faye
2
abde co kręci tym florenzim dziś
11
Karny ewident , rapha ładnie zakręcił
2
@Rust_Cohle to już Alexis lepszy niż ten placek
0
Chyba autobusem się przejadą po Barcelonie (mieście) .
9
Ludzie płaczą że real miał kilka poprzeczek a zapominają tak na prawdę że poprzeczka to nadal strzał niecelny xd
1
Oriol to w 1 połowie mnie zaimponował :)
1
Dembele jak z Liverpoolem strzelił
3
El capitano jak zwykle klasa
0
Znowu romeu czyści strzał z dystansu
0
Carvajal geniusz piłkarski
1
@mekston na La bambie zawsze jest coś nie tak jak w przypadku piastriego jak i np naszych siatkarzy gdzie po 1 secie z Japonią przegranym wyzywano że lekceważą przeciwnika. Ze zdaniem La bamby nie warto walczyć bo to walka z wiatrakami xd
1
@Ojciec5tkidzieci imo odejdzie bo mało szans dostaje. Ben jest coraz słabszy eemi notuje super zmiany po czym dalej jest przyspawany do ławki i marnuje swój potencjał. Jastrzębie będzie miało problem bo mało jest dostępnych zawodników na rozegraniu bez angażu na następny sezon q już na pewno nie ma takiej klasy jak Fin.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika