0

@MadafakinGuy nie no "kosztele" to był prawdziwy sztos jabłek ale papierówka od sąsiada też smakowała

0

@Cule1234 Włosi niestety jako gospodarz są jakoś dziwnie faworyzowani nie po raz pierwszy i nie wiem czy to przypadek czy nie że to fatalne sędziowanie przypadło w ich meczu ale skrzywdzono Francję przypadkiem. To zdjęcie ngapetha to kolejny kamyk do ich ogórka bo ostatnio Francuzi w samolocie byli przetrzymanie godzinę na lotnisku i jak jeden z siatkarzy Francji stwierdził że nie był to przypadek. Jakie dużo tych przypadków akurat we włoskiej części turnieju

0

Śliwka słusznie zjechał sędziego. Popełnia błędy i naprawia je dając kartki bezsensu. Czyżby sędzia był z La ligi?

1

@FcPortoFan1999 byleby nie była z karton gipsu to może być i 5

0

@FcPortoFan1999 weź się rozpędz i biegnij w stronę ściany nie zatrzymując się xd xd myślę że będziesz takim samym faworytem w tym starciu jak Słowenia z nami

4

@FcPortoFan1999 faworytami to byliśmy i jesteśmy my bez względu na historię spotkań

0

Kaczmarek 2 leon 3 Kochanowski 2 Huber 1 tyle oddaliśmy w 1secie punktów zagrywką. Mając najlepszy blok w turnieju i to zdecydowanie zamiast szukać kierunkowej zagrywki ładujemy w siatkę

0

@Pawlak1992 no trochę tak bo ostatnio w 2015 ich pokonaliśmy na me

0

@FCB_dimiC no nie jak zwykle no ostatnio w lidze Narodów z 2:0 wyciągnęliśmy na 2:3

0

6 czy 7 zespustych zagrywek to zbyt dużo

0

@TheNekro94 tak ale jedna i druga zagrywka taka sama krzywdę zrobiła Słowenii czyli żadna

0

@BorzyKrzys tak ale rozgrywał z końca boiska a chwilę wcześniej z łatwej piłki Huber nadział Leona na blok podwójny więc nie negowałbym śliwki za próbę zrobienia czegoś więcej niż oddanie piłki

0

Śliwka w 1 secie się w rozgrywającego bawi. Super technika

2

@Ghostface dlatego napisałem. Że skład fajny ale u xaviego nierealny

1

@FCB24 no niestety tak będzie , nie zdziwię się jak zobacze na betis Roberto w pomocy.

8


Ciekawe ustawienie szkoda tylko że u xaviego aktualnie wydaje się nierealne. Znając życie rapha od pierwszej z lewandowskim u boku a na lewym skrzydle gavi

1

@KrwawiaceoczyVEB jest po kontuzji

3

@FCB24 nie przesadzaj my ostatnie 3 lata ma średnie ale wcześniej to topka światowa

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore mamy dużo piłek na 4 metr z których środka nie zagramy

0

@Encore no z jego wzrostem i słaba technika to najgorsze co mógł zrobić

1

@FcPortoFan1999 słaby mecz gra w przyjęciu szukają go Serbowie i stąd nasze ciężary

0

Leon jak można kiwać w takim momencie

0

@Barca1992 wygrać zawsze może ale to mało prawdopodobne

1

@Janas11224 przynajmniej oprócz teorii ma już praktyczną wiedzę co w dzisiejszych czasach jest dużo ważniejsze i dużo bardziej cenione

0

@bartoszplucinski tylko w jaki sposób zgasić gen pożar jak nie doprowadzić do dymisji Kuleszy i santosa? Jeden i drugi to nieporozumienie na tym stanowisku a wichniarek powiedział tylko prawdę i żadnej oliwy nie dolał do ognia bo ten ogień stworzył Kulesza sam

0

To powinna być 2 żółta dla Krychowiaka

1

Ale golazo ....

0

O co ten betoniarek ma pretensję. Złapał gościa w pół sprowadził do parteru i zdziwiony że żółtko dostał

0

@Encore Belgia wielkim problemem być nie powinna stąd taki skład , nie zdziwię się jak na mocniejszego rywala wyjdzie na przyjęciu semen/śliwka Leon bo chyba reszta to optymalny skład na ten moment biorąc pod uwagę fakt że kurek nie jest w 100% formie po kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?