Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Firestone ile jeszcze razy napiszesz dziś to samo?
0
@rob1500100900 jak czytam komentarz to mogę stwierdzić że nie tylko araujo go nie ma ....
12
@Cotutajsiedzieje to nie rozumiesz piłki nożnej w takim razie
2
Cwiąkały się nie da słuchać. Zawodnicy Barcelony wszystko źle athletic genialnie
3
Jak dla mnie sytuacja z Felixem powinna być przynajmniej sprawdzona przez var
1
@Ojciec5tkidzieci ferrana nie cancelo
1
@Mezocyklon87 Resovia to od odejścia kowala klub mem także ..... Pieniądze szczęścia nie dają a oni są tego genialnym przykładem
1
Halo policja chciałem zgłosić gwałt na stadionie we Wrocławiu xd Legia na łopatkach
0
@Hosh nie da dokończyć zdania xe
0
@Mezocyklon87 przy jednym stole
0
Kogo krył Kędziora? Powietrze?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlwaysBlaugrana oj i to jak . Taka trochę Korea Północna
6
PiS prawie 37% to tylko pokazuje w jakim otoczeniu żyjemy. Dramat
0
@Torpeda0991 ale tu grają profesjonaliści z amatorami/półprofesjonalistami
1
@kaamil1910 a ciebie ten styl zadowala na tle takiego rywala?
0
@kanver_ jak my nawet do przodu nie gramy to jak mamy strzelić
0
Ale mnie denerwuje to ciągłe cofanie do obrony, każdy w gacie robi na widok piłki przy nodze i boi się grać do przodu
1
Kupon zamyka mi 1 rozny Polaków i jeden w meczu Chorwatów ciekaw co tym razem uwali a jest jeszcze 25 minut xd
2
My w ogóle piłka nie gramy.....
2
@MesQueUnClub96 nie pierwszy raz i zapewne nie ostatni
3
@MesQueUnClub96 czemu usuwasz komentarze ?
0
@gumaz szybko poszło
0
@MesQueUnClub96 poczytaj sobie trochę zanim napiszesz znów coś mądrego na swoim poziomie
7
Gavi podobno kontuzja na kadrze . Ładnie się skład sypie
2
Jaki spalony? Żart
2
Calllejon - człowiek z Madrytu wyjdzie ale Madryt z człowieka nigdy
7
Laminek przechodzi do historii
6
Znowu zapasy w polu karnym a pajac z gwizdkiem i var ślepi
0
Szybko poszło xd