1

@Criss18Barca to zdjęcie presji może się okazać kluczowe w starciach z Mołdawia i wyspami owczymi. Nie no kurna nie przesadzaj jaka presją to są profesjonalni piłkarze. Jak ja w robocie zacznę nawalać w podstawowych sprawach to mam powiedzieć szefowi że musi zdjąć że mnie presję?my nie mamy w grupie Hiszpanii Francji czy innych potentatów tylko dostajemy oklep od Albanii i Mołdawii.

0

Nie wierzę w to co widzę . 5:0 zamiast wpuścić młodziaka albo inigo żeby złapał minuty po kontuzji to wchodzi ten cienias

0

Mats to jest gość

0

@Dankho94isback porównaj minuty lewego a Felixa w tym sezonie

8

Lewego powinien zdjąć a nie Felixa

0

Hajto niezły śmieszek, boki zrywać

0

I przez "przyjęcie " lewego kartka dla gaviego

0

Co to było pograne.felix to kot

9

I właśnie po to nam jest gundogan. Świetna asysta po fajnej klepce

0

3

Drugi mecz z rzędu gdzie gramy 4-3-3 w końcu. Oby to był kolejny świetny mecz żeby xavi nie miał wymówki wracania do tego 4-4-2 czy jak kto woli 4-3-3 z gavim na skrzydle.

1

@Encore tak terminarz trudny ale za to z początku sezonu mieli łatwiej i widać co z tego wyszło. Myślę że jeszcze z 15 transferów i jakieś 700 mln i dobija do pierwszej 6.

1

@mrboom ma być głosowanie (czy miało być )na profilu vollerworldu bodajże

0

@Borneo wystawić na Antwerpie gundo gaviego i romeu.

4

Gavi dziś w defensywie top

2

@Culer9002 jasne że dla nas bo Włoch miał ostatni kontakt z piłką a dotknięcie bloku było wcześniej

1

@Domin7777 nie da się ich porównać bo jeden to rozgrywający a drugi wystawiacz

2

Co Felix porobił bez dotknięcia

0

@RoberDzik chyba katem nie kotem. Drzyzga to nie rozgrywający a wystawiacz

2

Mocny początek Polaków jak przy 3'0 już Włosi biorą czas

1

Aston Villa pięknie pokazała crystal palace co znaczy gra na czas przy prowadzeniu 1:0. Mamy 2:1 dla Aston

1

@Comfortable_ kapitalny gol

2

Ale brama Aston Villi

1

Liverpool to takie placki że nawet semedo wygląda jak pan piłkarz na ich tle

1

Obrona Liverpoolu to jakiś dramat w tej akcji a robertson przyglądający się piłce która leci obok niego prosto pod nogi hwanga to mistrzostwo

1

Dembele hahhahaha jak dobrze że my się go pozbyliśmy

3

PSG pięknie! Mbappe świetna strata i jeszcze lepszy powrót za stracona piłką

2

@Pawlak1992 od kiedy oglądam siatkówkę jakoś od 2005 roku jakoś najbardziej nie lubiłem pojedynków z Włochami. Jako pierwsi zaczęli proceder z przywłaszczeniem zawodników z innych krajów:kovar, travica, lasko, zajcew zawsze jako pierwsi rwali się do brudnej gry i zaczepek pod siatką i prowokacji. Mam nadzieję że jutro na włoskiej ziemii Polska pokaże miejsce w szeregu Włochom.

1

@Kidd max
Max
Red Bullmax
Max Leclerc Norris
+2.5
H2h
Max.
Leclerc
Russell
Alonso
Gasly
Hulk
Bottas
Tsunoda
Albon
Norris

0

@takisobiektos * Słowenia. co do reszty się zgadzam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?