Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Criss18Barca to zdjęcie presji może się okazać kluczowe w starciach z Mołdawia i wyspami owczymi. Nie no kurna nie przesadzaj jaka presją to są profesjonalni piłkarze. Jak ja w robocie zacznę nawalać w podstawowych sprawach to mam powiedzieć szefowi że musi zdjąć że mnie presję?my nie mamy w grupie Hiszpanii Francji czy innych potentatów tylko dostajemy oklep od Albanii i Mołdawii.
0
Nie wierzę w to co widzę . 5:0 zamiast wpuścić młodziaka albo inigo żeby złapał minuty po kontuzji to wchodzi ten cienias
0
Mats to jest gość
0
@Dankho94isback porównaj minuty lewego a Felixa w tym sezonie
8
Lewego powinien zdjąć a nie Felixa
0
Hajto niezły śmieszek, boki zrywać
0
I przez "przyjęcie " lewego kartka dla gaviego
0
Co to było pograne.felix to kot
9
I właśnie po to nam jest gundogan. Świetna asysta po fajnej klepce
0
@Rewolucja123 2-0-8
3
Drugi mecz z rzędu gdzie gramy 4-3-3 w końcu. Oby to był kolejny świetny mecz żeby xavi nie miał wymówki wracania do tego 4-4-2 czy jak kto woli 4-3-3 z gavim na skrzydle.
1
@Encore tak terminarz trudny ale za to z początku sezonu mieli łatwiej i widać co z tego wyszło. Myślę że jeszcze z 15 transferów i jakieś 700 mln i dobija do pierwszej 6.
1
@mrboom ma być głosowanie (czy miało być )na profilu vollerworldu bodajże
0
@Borneo wystawić na Antwerpie gundo gaviego i romeu.
4
Gavi dziś w defensywie top
2
@Culer9002 jasne że dla nas bo Włoch miał ostatni kontakt z piłką a dotknięcie bloku było wcześniej
1
@Domin7777 nie da się ich porównać bo jeden to rozgrywający a drugi wystawiacz
2
Co Felix porobił bez dotknięcia
0
@RoberDzik chyba katem nie kotem. Drzyzga to nie rozgrywający a wystawiacz
2
Mocny początek Polaków jak przy 3'0 już Włosi biorą czas
1
Aston Villa pięknie pokazała crystal palace co znaczy gra na czas przy prowadzeniu 1:0. Mamy 2:1 dla Aston
1
@Comfortable_ kapitalny gol
2
Ale brama Aston Villi
1
Liverpool to takie placki że nawet semedo wygląda jak pan piłkarz na ich tle
1
Obrona Liverpoolu to jakiś dramat w tej akcji a robertson przyglądający się piłce która leci obok niego prosto pod nogi hwanga to mistrzostwo
1
Dembele hahhahaha jak dobrze że my się go pozbyliśmy
3
PSG pięknie! Mbappe świetna strata i jeszcze lepszy powrót za stracona piłką
2
@Pawlak1992 od kiedy oglądam siatkówkę jakoś od 2005 roku jakoś najbardziej nie lubiłem pojedynków z Włochami. Jako pierwsi zaczęli proceder z przywłaszczeniem zawodników z innych krajów:kovar, travica, lasko, zajcew zawsze jako pierwsi rwali się do brudnej gry i zaczepek pod siatką i prowokacji. Mam nadzieję że jutro na włoskiej ziemii Polska pokaże miejsce w szeregu Włochom.
1
@Kidd max
Max
Red Bullmax
Max Leclerc Norris
+2.5
H2h
Max.
Leclerc
Russell
Alonso
Gasly
Hulk
Bottas
Tsunoda
Albon
Norris
0
@takisobiektos * Słowenia. co do reszty się zgadzam.