Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adi7adi8 to dostanie benfice xd
0
@Hanok wysłannik Barcelony na losowanie
1
Lepiej się tego hymnu spie**** nie dało
0
@DanielVeB Barca Lipsk Braga Celtic mi wyszło z losowania xd też ciekawa grupa
0
@Ukasz poprawić poprawi ale nie popadajmy w skrajności że wygra nam sam puchary
2
@bart_azz o 5 bo jeden zawodnik zmieni obraz gry całej drużyny ,szczególnie obrońca w ataku
0
@DonAndrzejos nie ma już szans nie ma czasu , żadnego ruchu nie zrealizujemy za mało czasu wszystko skończone do widzenia
16
@GeneralXavi nazwij go kundel od kounde
0
@Bananowysong znajdź tego młodego perspektywicznego i na kieszeń Barcy. Tylko nie wyjeżdżaj z tym młodym z valladolid. Apropo opłacania pensji to chyba normalne że nikt za darmo nie gra ?
0
@HavertzKai jest Garcia poza tym inigo wraca do treningów s drużyną więc lada moment będzie z powrotem a riad to wielką niewiadomą skoro nawet w betisie póki co nie zagrał minuty
39
@Bananowysong Roberto na PO źle, Araujo źle ,kounde na PO źle bo to środkowy obrońca cancelo przychodzi też źle? To co ty byś chciał w obecnej sytuacji Barcelony?
24
@wojtas__13 ja zauważyłem brak chemi między lewym a zespołem
0
@Azacca firpo przynajmniej raz z PSG dobrze zagrał
2
1 stracona bramka kto nie upilnował foytha i przyglądał się jak strzela głową - sergi Roberto. 2 stracona bramka kto był źle ustawiony i krył nie wiadomo co - sergi Roberto 3 stracona bramka - kto nie zdążył za akcją? Sergi Roberto. Nie wiem co on musi jeszcze zrobić żeby xavi zrozumiał że jego miejsce jest na ławce i to nie w tym klubie w ktorym jest obecnie. Dramatyczne spotkanie w jego wykonaniu
2
@Jarema2000 juve raczej pewniak a u nas śmierdzi mi remisem zważywszy na to że gramy na wyjeździe i przeciwko trudnemu rywalowi i sędziom
0
@Pawlak1992 cudicini chyba tylko on mo przychodzi do głowy?
0
@bari_94 czekaj.. tydzień temu byli całkiem do niczego co takiego się zmieniło w tydzień?
0
@Pawlak1992 ballack?
1
@Messibestplayerintheworld brejtlejt jest do wyjęcia na ratunek
1
@Kidd max
Leclerc
Russell
Alonso
Gasly
Hulk
Guanyu
Tsunoda
Albon
Norris
1
@Kidd max
Max
Red Bull
Max
Max Perez Russell
3
3
@Michael24 na początku poprzedniego sezonu pełno takich wpisów było na temat Valverde...... Ma formę trzrba przyznać ale z osądami poczekajmy przynajmniej pół sezonu , na początku i Coutinho wyglądał świetnie
3
@Bobo25 krecidlo to akurat podsumował swój żenujący poziom z którego nie schodzi od dłuższego czasu. Miało być śmiesznie nie wyszło
7
@maroon to co jak ktoś prosto w twarz pluje naszemu klubowi to mamy mówić że deszcz pada? Prawda jest taka że robione jest wszystko żeby to real zgarnął mistrza a Barca miała jak najbardziej pod górkę i to jest fakt nie opinia
4
@kibic1899 zdecydowanie brakuje pjanicia
1
@Kamiloza91 to po co czytasz te wypociny dziennikarzy które w większości są nieprawdziwe. Czytaj tylko oficjalne informacje klubu nie będziesz miał problemu
1
@lucca87 kolejna sprawa to nieprzyznany karny z getafe, nieprzyznany faul na lamalu z cadiz i łapanie są szyję lewego . 3 karne powinniśmy dostać i ta statystyka wyglądałaby o niebo lepiej jakbyśmy trafili chociaż 2 z nich .
0
@Aureczek tak faktycznie zero
0
Swoboda jednak pobiegnie w finale. Finał 9 osobowy jury wydało decyzję
2
@BulaKG edit remis