Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Frankie mvp dostał xd
0
Ferran jest piękny oby dostał szansę kosztem lewusa
8
Lewy wg komentatorow mecz pozbawiony inspiracji wg mnie to mecz pozbawiony lewego po prostu. Dla mnie to zawodnik widmo i wyczekuje aż ferran dostanie szansę jego kosztem
1
Gundo jest piękny, świetna asysta
1
@bartas97 a czy ja napisałem że jest? To jest ukazanie sprawiedliwego podejścia do każdej z drużyn
4
@RomanHoffer ja bym dorzucił jeszcze araujo kounde i ter stegena
51
0
@FCB24 w ataku na pewno stracimy dużo bo Huber jest słabszy w tym elemencie, w zagrywce myślę że też , blok mieli podobny. Zawsze w obwodzie jest kłos , człowiek od zadań specjalnych
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
4
Teraz w Lechu w tym trudnym momencie przydałby się taki arboleda, rudnevs czy stilic a no i przede wszystkim Peszko jak za starych dobrych czasów
6
Ale się złożył do przewrotki, piękny gol
1
No proszę sroto grande nagle wie co to kartki i za co je dawać . Szkoda że w niedzielę taki wyrywny nie był
0
@JarekS z tym że się nie sprawdził to bym tak nie ujął. Koeman wrzucal go głowie wtedy gdy drużyną przegrywała albo miała ciężka sytuację i odziwo nie odmienił losów meczu. Jakby zaczął spokojnie grać w Barcy b i otrzymywać minuty w 1 drużynie bez zbędnej presji to być może dalej grałby w Barcy bo miał to coś , technicznie wydawał się świetny drybling dość dobry choć był powolny miałem wrażenie. Ogólnie pobyt w Barcy zniszczył mu wg mnie Koeman a nie on sam bo odciągnął go od Barcy b do której miał trafić i wstawiał do składu w najmniej odpowiednim momencie
16
@AllBundy sprzedać póki coś wart bo zagrał w tym sezonie same słabe spotkania ......
1
@Kgorecki2500 monaco będzie miało ciężko po tym co strasbourg gra , mega niewygodny rywal no i Marsylia na wyjeździe też pewna trudność
1
@Kuba_1 na La bambie powinno się stworzyć zabawę w ocenianie od 1-10 pracy sędziego i podsumować pod koniec sezonu który nas najbardziej przekręcił bo wydaje mi się że ten sroto to dopiero początek zabawny chociaż za swój występ 1 by ode mnie nie otrzymał bo to było jedno wielkie zero
7
@Comentateiro muszą grać w białych strojach to ich nie ruszy
0
@Keson mając z lewej strony balde ten ruch nie miał sensu bo balde musiał grać z tyłu
0
O ile araujo na PO jestem w stanie zrozumieć bo ze stoperem na prawej obronie graliśmy cały poprzedni sezon poza tym araujo zagrał dość dobrze wywalczył czerwona kartkę oraz karnego?. O tyle wejście abde i ustawienie go na lewej stronie i cofnięcie balde jest kompletnym idiotyzmem, powinniśmy cofnąć araujo a na prawe wahadło wpuścić abde bo prawa strona była kompletnie pusta i nieużywana. Czasami decyzje xaviego są kompletnie nielogiczne
0
Przecież to karny
0
Ludziom się źle nie rzeczy ale jak patrzę na tego suareza to połamania nóg temu zwierzęciu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po co lewy zabiera piłkę pomocnikom ......
9
@MesQueUnClub96 to weź jeszcze wynik podaj to nie będę oglądał
2
@MesQueUnClub96 a to już skład podał ?
0
Ale ten nunez jest cienki, fatalna zmiana
1
@Criss18Barca tello to żaden odnośnik bo w połowie takiego talentu nie miał jak yamal. Tello posiadał tylko jeden zwód na który przeciwnicy przestali się łapać po pierwszym spotkaniu. Co do grania ile lat miał gavi jak zaczął regularnie grać w 1 składzie?
0
@doc Alonso, inigo
8
@MeMyselfAndI z mekambe razem zagra w tym finale