0

@FcPortoFan1999 jaki Bednarek? To Janek zaczął na bramce grać? Weź ty najpierw poczytaj na dany temat dopiero coś napisz bo to kolejny raz gdzie piszesz głupoty

1

@mekston oj tak tercet genialny to był. Michajłow imo to byl kocur totalny, jeden z najlepszych atakujących w historii

1

@kamyk_23 świetna mają generację ale wydaje mi się że problem USA zacznie się gdy odejdzie Holt, Anderson, shoji i Smith którzy pewnie do Paryża dociągną i koniec. Amerykanie grają cała ligę Narodów jednym składem i są w formie od początku a my , Włosi i reszta Europy przygotowujemy się do kwalifikacji olimpijskich i mistrzostw Europy które będą ogromnie ważne pod względem rankingu.

2

@adi7adi8 to my jesteśmy faworytem mimo wszystko. Włosi dziś nie zagrali 50% swoich możliwości także nie oceniał bym tego meczu jako wielki sukces USA. Kluczem na jutro będzie utrzymanie przyjęcia i dużo gry środkiem i zagrywka w defalco który jest najsłabszym punktem USA.

1

@Encore imo jeszcze więcej by osiągnął gdyby od początku grał na ataku a nie próbował swoich sił na przyjęciu gdzie mu nie zawsze szło

0

@Essos zajcew to podobny poz8m co romano a jak nie idzie to rozwali ci drużynę od środka swoim ego

1

Marchwiński po raz drugi. Piękna bramka i świetny początek sezonu

3

@VegetaPolska nie prawda perfekcyjne można zaliczyć do pozytywnego a nie na odwrót. To zupełnie dwie inne kwestie. W statystykach masz w zupełnie innej rubryce ujęte przyjęcie perfekcyjne które na ogół jak ma się ok 20-30% to jest dobry wynik a pozytywne ok 40-50

1

Kaczmarek z którego niektórzy szydzili w 1 secie do spółki z Leonem mvp spotkania. Kolejny raz La bamba zweryfikowała zawodnika

1

@Barcasub przyjęcie pozytywne to takie z którego rozgrywający może zrobić użytek w obrębie pierwszych 3 metrów od siatki czyli zagrać środek przód tył a przyjęcie perfekcyjne to takie które jest przyjęte pod siatkę idealnie że nie musi się ruszyć rozgrywający

1

@VegetaPolska nie prawda to jest przyjęcie perfekcyjne a nie pozytywne

3

@Kapitan hawk Laskowski ma bardzo dużo wspólnego z siatkówka jego żona jest była reprezentantka Polski. Także nie jedno o tym sporcie wie co sam podkreślał kiedyś

3

@Encore i to jest ten Leon którego chce oglądać. Fakt że warunki fizyczne Japonii dużo pomagają mu w atakowaniu ale nie można mu umniejszyć

0

@Encore czyli to teraz Japonia nas zlekceważyła?

1

Pierwszy set/ połowa przegrana przez faworyta spotkania to wg La bamby lekceważenie rywala. Jakby zawsze faworyt wygrywał wszystko to byłbym milionerem na bukmacherce a nie jestem nim xd

0

@Encore zobacz do słownika co znaczy lekcja pokory kiedy się tego używa

4

@Encore jaka lekcja pokory czy nasi w mediach chocisLi i lekceważyli kogoś? Przeciwnie mówili że to będzie ciężki mecz i podkreślali formę Japonii

1

@Kidd max
Leclerc
Hamilton
Alonso
Gasly
Hulk
Bottas
Riccardo
Albon
Norris

1

@Kidd max
Max
Red Bull
Leclerc
Max Hamilton Leclerc
Nie

2

@FcPortoFan1999 Julian araujo dodalbym żeby nikogo w błąd nie wrowadzic i żeby nie pomyślał sobie że prawdziwy araujo odchodzi

1

@FcPortoFan1999 nie dziel skóry na niedźwiedziu kolego. Nauczka szybko przyszła

0

@FcPortoFan1999 już strzelili?

0

@Keson wg mnie poprawy trzeba szukać na libero, z jednej strony zator solidny ale w obronie nic nam nie daje znowu popiwczak na odwrót w przyjęciu trochę strzelnica. Po Paryżu w kadrze nie będzie już lomacza,kurka, kłosa, zatorskiego więc z automatu ktoś na te pozycje musi wskoczyć . Libero mamy duży potencjał: hawryluk, popiwczak, graniczny w ataku póki co tylko Dulski, mam nadzieję że Gomułka dołączył poziomem bo to też ogromny talent na środku też jest kilku. Niewykluczone że po Paryżu przejdziemy na system jak Słowenia na 3 przyjmujących bo tam mamy potencjał a na ataku w przyszłości go brak w perspektywie 3 lat.

0

@QQL5 trzeba umieć czytać regulamin do którego się stosuje zakładając konto.

1

@Keson a z zastępstwem problem jest taki że nie mamy gotowego produktu, Dulski się ogra w Częstochowie może , Gomułka też talent a reszta nie prezentuje poziomu reprezentacji. Leon na ataku to tez nie rozwiązanie bo on atakuje tylko s wysokich piłek i z drugiej linii będzie miał problem z resztą grbic sam powiedział że w razie kłopotów kurka jako ewentualnego atakującego rozważa śliwkę bo większość ustawień atakuje z prawego skrzydła w tym 2 ustawienia w 1 linii i leworęczny śliwka ma dużo lepsza pozycję do ataku niż Leon który lepiej czuje się na lewym z wysokiej piłki.

1

@Keson zakładam tak bo widziałem Butryna,muzaja, dulskiego bołądźia i oni nie dawali na podwójnej nic, Dulski grał fajnie w, dłuższym wymiarze i to on po Paryżu przejmuje pozycję kurka wg mnie na teraz Kaczmarek to opcja najlepszą

0

@jacobFCB bartman miał spine ze swoich dawnym najlepszym przyjacielem kubiakiem

0

@Keson pozbycie się Kaczmarka to usunięcie podwójnej zmiany która w ostatnich spotkaniach jest bardzo dobra , Kaczmarek gdy wchodzi do 1 linii kończy co dostaje i na bloku jest super i właśnie po to jest w kadrze. Indywidualnie to popiwczak jest lepszy od zatorskiego ale do drużyny lepiej pasuje ten drugi ze względu na charakterystykę i zgranie dlatego nie zawsze lepszy indywidualnie będzie wzmocnieniem tak jak w przypadku zastępcy Kaczmarka. Kurek bardzo rzadko się przycina w ataku a jak już to zroni to w nasyepnym secie wraca na swój poziom

1

@Keson przeciętny Kaczmarek ostatnio w reprezentacji co wchodzi zalicza super zamiany, człowiek z którym ZAKSA wygrała 3x ligę mistrzów i zawsze w najważniejszych momentach go on był kluczowy także o jakiej przeciętności mówimy? U nas liczy się system a nie indywidualności, gdyby liczyły się pojedyncze osoby to dalej na rozegraniu mieli byśmy Drzyzge

2

@Encore obecnie nie mamy prawa bać się Brazylii bo na każdej pozycji jesteśmy lepsi może jedynie rozegranie i libero na równo. Brazylia to już też nie ta Brazylia co przed laty .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?