0

@Encore Huber póki co 4 środkowy bo zdecydowanie przegrywa rywalzijcje z bienkiem i kochanem a kłos jako ten doświadczony genialnie blokujący będzie przed nim a na największe turnieje pojedzie tylko 3 środkowych.

0

@Encore najlepsza wersja Kuby według mnie dopiero przed nami ma dopiero 25 lat. On będzie jeszcze lepszy. Genialnie zagrywa, rękę też ma szybka i przede wszystkim wykręca po kierunkach z niskiej piłki co jest bardzo trudne do wyblokowania.

0

@VegetaPolska co nie zmienia faktu że celem nr 1 są kwalifikacje i pod nie będzie forma szykowana. Na ME może pojechać kadra podobna lub zmieniona jak na kwalifikacje ale forma docelowa ma być na kwalifikacje

0

@tristan87 nie ma co się idiotycznymi wypowiedziami przejmować. Bartmana zawsze miał nie po kolei w głowie także myślę że to jego ostatnia wizyta w studiu po takiej akcji.

0

@Encore odpoczął trochę dłużej po sezonie od reszty. Jak dla mnie dopiero na finałach w Polsce możemy zobaczyć zalążki jakiejkolwiek formy

0

@VegetaPolska najważniejsze to są kwalifikacje olimpijskie

1

@Encore imo Kochanowski dziś zdecydowanie mvp. 5 punktów z zagrywki ponad 80% skuteczności w ataku i kilka bloków

3

@DLFCB wypowiedź na poziomie bartmana. Zawsze miał niewyparzoną gębę i z niejednego klubu wyleciał za to , mówić można wiele ale żeby to miało jakikolwiek sens a u niego tego brak

0

Ciekawe jakie teraz argumenty padną ze strony obrońców reprezentacji? Po meczu z Niemcami było że starali się wyprowadzać szybkie kontry w sumie wczoraj było podobnie tylko to kur....była Mołdawia a nie Niemcy. Dramatycznie to wszystko wygląda

4

Nie no za co ten faul xd powinno być po 2 o tyle

0

Atak 1:3 a nie będziemy go atakować będziemy sobie biegli do tyłu w końcu jest nas tylko trzech a on aż jeden. Dramat obrońców

1

@Comentateiro to samo napiszesz wieczorem xd jakim cudem nasi zremisowali

1

@koksik2700 ok a jaka to choroba ? Bo objawow wymieniłeś że może to być wszystko

1

@Barca_Big_Moment nowym rozdaniem był brak Federera w zawodowym tenisie

0

@Criss18Barca z topu to Mickiewicz , Baczyński IMO a co do zytniowki to z tej niższej półki jako jedyna da się wypić xd

26

@PatrychoO patrząc na fakt że to zawodnik Realu da się to podciągnąć pod rasizm ? Moim zdaniem jak najbardziej tak

0

@Jarema2000 patrząc na te zmiany troche martwi mnie pozycja prawego rozegrania i środka rozegrania bo karacic im dalej w las tym wg mnie był gorszy.

1

@Jarema2000 imo Kielce potrzebują wreszcie rozgrywającego typowego jak był zorman bo ani karacic ani dani takowymi się są. Taki zawodnik jak steins to marzenie. Kolejna sprawa to prawe rozegranie gdzie sam Alex to zdecydowanie za mało , na lewym skrzydle też by się przydało kogoś ogarnąć. Wróci po kontuzji hakur to też będzie duże wzmocnienie. Kluczem będzie utrzymanie karaleka, wolfa i Alexa

1

@Deviler oczywiście że nie miało a Messi cały czas chciał wrócić do fcb i grać za darmo

0

Norris dostał karę za ostatni zakręt czy co bo spadł na 13 miejsce

0

@RafiVeB a ty zapewne wiedziałeś że tak nie będzie tylko nie mówiłeś szerloku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@regatta52 jak co roku tym razem zabrakło punktu

0

@Encore dlatego tracili tak dużo Bramek?

0

@ChampionLW Magdeburg ze swoim wąskim składem zrobił wynik nadto co powinien , dziś Kielce to biorą lekko

0

@Encore a który z defensorów potężnego Tottenhamu nie robił?

1

@Firestone można się śmiać ale w niedługim czasie może się okazać że wyląduje tam również busquets , alba di Maria. A kolacja kilka tygodni temu Messiego busquetsa i alby była całkiem przypadkowa. Amigosi trzymają się razem i Tyle. Jak dla mnie coraz więcej wskazuje na to że powrót do Barcy nie był rozważany w tym okienku nawet przez chwilę

0

@Emhyr próba powrotu do formy mimo metalowego biodra. Na Wimbledon zapewne będzie się szykował być może po raz ostatni

2

@wpwelement super! Oby tak częściej a każdemu będzie żyło się Lepiej xd

2

@Kessie max
Sainz
Ham
Alonso
Ocon
Mag
Bottas
Tsunoda
Albon
Norris

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?