1

@HarveySpecter pomyliłem trenerów sory. Ale fakt jest taki że Martinez ma zadadki na klasowego trenera jako jeden z niewielu w hiszpańskiej lidze

0

@Tomo1989 tak. Imo za rok dwa to ta Girona może być w top 5-6 bo rozwijają się konkretnie + wsparcie i współpraca z city.

1

@mekston piękny tor jak dla mnie jednen z najlepszych w kalendarzu. A te wspomnienia z Robertem wygrywającym gp po tragicznym wypadki rok wcześniej to ikona sportu motorowego. Ale przechodząc do meritum max zdecydowany faworyt tego wyścig,którego niestety nie obejrzę ze względu na wakacje. Piękny weekend w F1 się szykuje

0

@smokaty on gra wyżej niż SPD nierwz nawet bywał podwieszony pod napastnika

1

@Kidd na La bambie okienko transferowe zamknęło się już z miesiac temu także .....na wszystkie ruchy kadrowe jest już za późno

1

@Comentateiro operacja a operacja to różnica. Można mieć zarówno rekonstrukcję więzadeł albo usuwaną 8 operacyjnie ale co ja ci będę tłumaczył wiesz lepiej.

0

@bartas97 chyba do espanyolu.

3

@Essos PSG chyba nie chce już mistrzostw Francji zdobywać i grać w lidze mistrzów. Z takimi transferami to o ligę Europy może być ciężko

4

@bartekvisca nie bo chciał grać za "darmo " przecież i dlatego się w limidt nie mieścił. Daj już spokój z tym Messim on nigdy nie miał powrotu s swojej alternatywie

0

@mekston na trawie i na hardzie amerykańskim jak najbardziej tak.

1

@Kgorecki2500 dokładnie , ja od dawna czekam na assasina w starym stylu w nowej wersji i chyba wreszcie się doczekam. Pięknie wygląda na prezentacji

0

@takisobiektos raonic przy swoim serwisie wrócił w idealnym momencie bo trawa sprzyja takim tenisistom

0

@D10SLEO ok ale wtedy pisząc że osiągnęli taka i taką stratę finansową zaklamujesz rzeczywistość bo bierzesz pod uwagę tylko tych zawodników których uważasz za słuszne

0

@Gaz chciałem odpocząć psychicznie zwolnić trochę poświęcić czas rodzinie-- w Barcelonie na pewno by mu się to udało. Przecież s jego wypowiedzi wychodzi jasno że po mundialu miał głęboko w 4 literach walkę za wszelką cene o wyniki bo osoignal wszystko co chciał i nawet nie myślał o Barcelonie

4

@Gaz ty nadal wierzysz w to że on chciał tu wrócić na prawdę? Nikt przyjścia Messiego nie zablokował a to co mówi to przypodobanie się kibicom

5

@Chucky ale pewnie nie ciągiem xd

0

@D10SLEO no to Emersona i reisa nie powinieneś liczyć bo oni byli uznawani za talenty wg twoich wytycznych

0

@D10SLEO todibo kupiony za 1 mln sprzedany za 8.5 +7.5 mln zysku. Denis Suarez kupiony za 4 sprzedany za 12.9 w międzyczasie wypożyczony za 2.5 mln czyli +11 mln

2

@LM10GOAT wydaje mi się że powinno być "tę "mafię. Pewnie o ten błąd ortograficzny chodziło

2

@Joe_Pesci co nie zmienia faktu że piłka europejska to coś innego

2

@mekston di Maria i Suarez do tego

1

@Joe_Pesci bo oni tam grają w soccera to inna dyscyplina xd

2

@krol211 a może będzie drugim Ronaldem Araujo?

6

@Rust_Cohle bajcetic 11 spotkań w sezonie rozegrał . Odkleiło cię kompletnie ale czego się nie robi dla bycia na głównej

0

@ikar34 na co nam ten placek jak jest balde. Co on oferuje poza bieganiem do przodu. Poza tym to jest wahadłowy a nie obrońca bo bronić to on nie umie

1

@Ojciec5tkidzieci to twoja opinia ja wyraziłem swoją

0

@Ojciec5tkidzieci monfils djoko,fedex, wawrinka, del potro, Murray, paire, Kubot, nishikori. W sumie to może berdycha bym dorzucił

0

@AFA90 porto, Zagrzeb, union Berlin

0

@VegetaPolska tak tylko patrzmy przyszłościowo też . Ile ludzi zacznie trenować f1 czy sporty motorowe dzięki Kubicy a ile np piłkę nożną dzięki reprezentacji ?

0

@VegetaPolska z punktu widzenia ekonomicznego tak ale ja przykładowo patrzę z punktu widzenia logicznego że lepiej inwestować w grupę ludzi niż opierać inwestycje na jednej osobie w dodatku wiekowej i po przejściach ale hajs się musi zgadzać a pieniądze nawet jak się nie zwrócą to się podniesie marże na paliwie i będzie łupić Polaków żeby się wyrównało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?