0

@Ojciec5tkidzieci problem w tym że oni indywidualnia bardzo dobrzy a drużynowo coś nie grało. Olsztyn dalej powinien być mocny zostaje tuaniga karlitzek a role gwiazdy powinien przejść Alan

0

@Uukasz_93 piszesz box to box i porownojesz z brahimem który gra dużo wyżej . Trochę nie logiczne

0

@Worny 2028 : ale sergi Roberto za rok to już na pewno skończy

4

@MrPGG fati , nie bez powodu wychodzi w 1 składzie

0

@Technik na padzie dobrze się gra.

0

Hurkacz otwarcie Rolanda godne wielkich "mistrzów."... Od razu przełamany xd

2

@Bezhistorii to lucho do Napoli go nie weźmie

2

@Kuba_1 pięknie wyglądają te statystyki, większość tych zawodników z przeszłością w Barcy lub stanowiło jej najlepszą część. Piękny widok

0

Ten sule z BVB to średnio na pilkarza wygląda, chyba mu się trochę przytyło od czasów gdy w Bayernie gdzie był zbudowany potężnie ale mięśniami

5

Co ten Borek płacze o tego nieodgwizdanego karnego. Bvb sama frajerzy a sędziowie nie zabrali im tytułu tylko ich fatalna gra

0

@El Plutoninho szybko stracisz dom. Mainz tu prędzej kontrę na 3:0 wyprowadzi

1

@Kidd 1. Ver
2. Sainz
3. Hamilton
4.alonso
5.gasly
6.Mag
7.bottas
8.tsunoda
9.albon
10. Norris

1

@Kidd 1. Max
2. Max
3.RBR
4.perez
5.max, Perez, sainza
6. Tak

1

@tristan87 rzucanie przedmiotami na boisko wreszcie nabiera sensu. Fajna akcja kibiców trzeba przyznać

0

@Cule1234 najrozsądniejszy skład na ten moment w dodatku w porównaniu ze składami pozostałych drużyn bardzo mocny. Liczę na szansę na hawryluka bo młodziak zasługuje. Mam nadzieję że pierwszym wyborem będzie firlej kosztem lomacza

0

@kibicblaugrany nadsterowność często bierze się ze zbyt dużej prędkości w zakręcie czyli błędu dohamowania

3

@MesQueUnClub96 90% wypadków w tym miejscu to błąd na dohamowianiu

1

@Kidd jak grał niżej ty chyba nie pamiętasz gdzie on grał w Walencii i od początku w Barcelonie. Ganial to przodu aż miło

2

@Kidd no tak bo alba i Alves nie byli obaj ofensywni...... Kolejna sprawa na jakim wahadle gra Martinez przy formacji z 4 obrońcami?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@karolup ani to ani to . Jak dla mnie to pewnego poziomu nie przekroczy nigdy ale obym się mylił

5

@Kidd RdR 2 tylko i wyłącznie. Piękna opowieść o Morganie i spółce.

0

@HypeR bansebani podobno podpisany przez bvb

5

@damiano996 real przegrywa z drużyną walcząca o utrzymanie - liga rozstrzygnieta a poza tym im się nie chce już . Barcelona przegrywaz drużyną walcząca o utrzymanie - najsłabszy mistrz od lat . No to logiczne problem w tym że my nadal mimo porażek mamy ponad 10 pkt przewagi i skoro to najsłabszy mistrz od lat to co powiesz o drużynach z pozostałych pozycji skoro mistrza a wicemistrza dzieli tyle punktów a liga rozstrzygnęła się na 5 kolejek przed końcem?

5

Eric idę na raz Garcia

0

@BorzyKrzys aż tak bardzo boli?

2

@SuperPatsonFCB druga drużyna walczy o awans więc bez sensu byłoby zabierać im kluczowych zawodników żeby zagrali minutę dwie

0

@Veysel James to raz że pieniądze konkretne za niego trzeba dać a dwa to szklanka ostatnio

10

Święcicki komentuje chyba będę odliczał ile razy wspomni o viniciusie podczas meczu Barcelony.

0

@dv7wisnia niestety kessie poza bieganiem i wybieganiem w pole karne oraz do pressingu nie oferuje praktycznie nic w rozegraniu i kreacji. To dobry zawodnik , którego bardzo lubię ale nie pasuje do naszego stylu i szkoda byłoby żeby znów łapał minuty w pojedynczych spotkaniach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?