1

@bartas97 Kane ok w Anglii sprawdzony w buty benzemy od razu nie wskoczy, Davies ostatnio częściej w gabinetach i na ławce niż na boisku, bellingham wydaje się świetny ale czumeni też się na takiego zapowiadał a skończył na ławce jako zmiennik młodego modricia i kroosa także 300 baniek za nich to mogą się okazać średnio wydane pieniądze

0

@michal26 zawsze możemy grać na dwóch pivotow i wysuniętym wyżej pedrim

1

@JarekS kadra na papierze moze wyglądać potężnie. Przykład transferów które były miana tych potężnych: hazard, jovic, Coutinho, Dembele

2

Sergi Roberto kapitan na którego nie zasługujemy. Az śmiesznie wygląda w tej roli

0

@JarekS tak do tego przyjdzie jeszcze Messi , haaland, bernardo Silva i lautaro

1

@michal26 dokładnie 45 minut trwało spotkanie. Niesamowita dyspozycja dzis

1

@Kidd verstappen
Leclerc
Hamilton
Alonso
Ocon
Hulk
Bottas
Tsunoda
Albon
Norris

1

@Kidd verstappen
Verstappen
Rbr
Perez
Verstappen Perez Alonso
Tak

1

@Ojciec5tkidzieci ciekawe więc na kim się skończy jako 3 taki kajundzic, Grobelny czy Rusin byliby chyba w zasięgu a poziom sportowy wyższy niż u walinskiego

1

@Ojciec5tkidzieci problem aluronu też wg mnie leży w tavaresie który zamiast być rozgrywającym robił za giermka kovacevicia kompletnie nie rozkładając ataku na środek - teraz będzie dużo łatwiej bo zamiast słabego konara będzie Bombardier Butryn a ma środku będzie najlepiej atakujący środkowy ligi. A co do 3 przyjmującego to może być różnie bo laba zostaje więc nie zdziwir się jak walinski też

2

@Ojciec5tkidzieci Zawiercie kompletuje skład na walkę o mistrza. To jest to czego brakowało w t sezonie - ofensywnego środkowego który odciazalby kovacevicia. Pięknie będzie wyglądał skład: Butryn, clevenot,kwolek, Bieniek, zniszczol tavares i Perry.

17

@Davvd ja ci powiem więcej jak czytałeś murzynka Bambo albo jadłeś takie ciasto murzynek to jesteś rasistą w dodatku

0

@messi564 keita to był kozak. Wojownik Guardioli zmiennik idealnym przy takim ścisku w pomocy łapał sporo minut niezastąpiony gość a adriano zawsze mi się kojarzy z super strzałem z daleka zarówno prawa jak i lewą nogą

1

@wasacz oczywiście przerwa w treningach zrobiła swoje ale mimo to fizycznie wygląda bardzo dobrze. Męczy rywalki w pierwszych setach a później po prostu im odjeżdża bo fizycznie mają względem igi ogromne braki

5

Świątek idzie po kolejny set wygrany do zera. Mimo pozornie słabszej formy fizycznie w drugich setach miażdży rywalki. Oby tak do końca turnieju

0

@Emhyr 9 bramek 4 asysty w słabej Celcie nie ugrał w 1.5 miesiąca.

0

@Emhyr zamiast kubo równie dobrze mógłby się znaleźć merino czy veiga.

0

@lucca87 kłuje mnie w oczy jak ktoś po tylu latach nie potrafi poprawnie napisać jego imienia. Jacek a Jarek jedna literka inna a jaka różnica

2

@Culer_1906 inaczej być nie mogło taka prawda. Nagroda w pełni zasłużona

0

@lucca87 najpierw to się nqucz poprawnie pisać imiona zawodników fdj nie kilka lat gra a i tak będzie frankim a dopiero potem planuj kadrę

0

@Mixtape i myślisz że Kane zrobi od razu im taka robotę jak robił przez ostatnie sezony Benzema? Śmiem wątpić

0

Ale golazo Polaków

1

@Nieznajomy punkt drugi ok q pierwszy to co jak ktoś się nie dorobił to znaczy że jest nieudacznikiem? Może nie każdy w życiu idzie tylko za pieniędzmi?

0

@JarekS to według ciebie mówienie wprost chce kupić tego piłkarza nie podbija jego ceny.

0

@JarekS sezon jeszcze trwał w ostatnich tygodniach więc co miał wyjść taki prezes city , czy sociedad które walczy o lM i powiedzieć tak odchodzi nasz najważniejszy zawodnik ale i tak jest fajnie? Takie rzeczy załatwia się po sezonie oficjalnie

3

@Emhyr według mnie może być genialnym asystentem bo człowiek z takimi zdolnościami taktycznymi który stworzył całkowicie inny profil pomocnika defensywnego , przeglądem pola może w przyszłości przełożyć się na ciekawego taktyka

0

@Ojciec5tkidzieci skład wcale nie będzie słabszy . Pewne pozycję będą nawet mocniej obsadzone

0

@Borneo chyba niesprawiedliwość

4

PiS to chyba inspiracje do ustaw czerpie z popularnego serialu ranczo. Oskarżymy kogoś przed wyborami a po wyborach jak już się wygra to jakieś sprostowanie się ogłosi że pomyłka.

0

@Ojciec5tkidzieci problem w tym że oni indywidualnia bardzo dobrzy a drużynowo coś nie grało. Olsztyn dalej powinien być mocny zostaje tuaniga karlitzek a role gwiazdy powinien przejść Alan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?