Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 Kane ok w Anglii sprawdzony w buty benzemy od razu nie wskoczy, Davies ostatnio częściej w gabinetach i na ławce niż na boisku, bellingham wydaje się świetny ale czumeni też się na takiego zapowiadał a skończył na ławce jako zmiennik młodego modricia i kroosa także 300 baniek za nich to mogą się okazać średnio wydane pieniądze
0
@michal26 zawsze możemy grać na dwóch pivotow i wysuniętym wyżej pedrim
1
@JarekS kadra na papierze moze wyglądać potężnie. Przykład transferów które były miana tych potężnych: hazard, jovic, Coutinho, Dembele
2
Sergi Roberto kapitan na którego nie zasługujemy. Az śmiesznie wygląda w tej roli
0
@JarekS tak do tego przyjdzie jeszcze Messi , haaland, bernardo Silva i lautaro
1
@michal26 dokładnie 45 minut trwało spotkanie. Niesamowita dyspozycja dzis
1
@Kidd verstappen
Leclerc
Hamilton
Alonso
Ocon
Hulk
Bottas
Tsunoda
Albon
Norris
1
@Kidd verstappen
Verstappen
Rbr
Perez
Verstappen Perez Alonso
Tak
1
@Ojciec5tkidzieci ciekawe więc na kim się skończy jako 3 taki kajundzic, Grobelny czy Rusin byliby chyba w zasięgu a poziom sportowy wyższy niż u walinskiego
1
@Ojciec5tkidzieci problem aluronu też wg mnie leży w tavaresie który zamiast być rozgrywającym robił za giermka kovacevicia kompletnie nie rozkładając ataku na środek - teraz będzie dużo łatwiej bo zamiast słabego konara będzie Bombardier Butryn a ma środku będzie najlepiej atakujący środkowy ligi. A co do 3 przyjmującego to może być różnie bo laba zostaje więc nie zdziwir się jak walinski też
2
@Ojciec5tkidzieci Zawiercie kompletuje skład na walkę o mistrza. To jest to czego brakowało w t sezonie - ofensywnego środkowego który odciazalby kovacevicia. Pięknie będzie wyglądał skład: Butryn, clevenot,kwolek, Bieniek, zniszczol tavares i Perry.
17
@Davvd ja ci powiem więcej jak czytałeś murzynka Bambo albo jadłeś takie ciasto murzynek to jesteś rasistą w dodatku
0
@messi564 keita to był kozak. Wojownik Guardioli zmiennik idealnym przy takim ścisku w pomocy łapał sporo minut niezastąpiony gość a adriano zawsze mi się kojarzy z super strzałem z daleka zarówno prawa jak i lewą nogą
1
@wasacz oczywiście przerwa w treningach zrobiła swoje ale mimo to fizycznie wygląda bardzo dobrze. Męczy rywalki w pierwszych setach a później po prostu im odjeżdża bo fizycznie mają względem igi ogromne braki
5
Świątek idzie po kolejny set wygrany do zera. Mimo pozornie słabszej formy fizycznie w drugich setach miażdży rywalki. Oby tak do końca turnieju
0
@Emhyr 9 bramek 4 asysty w słabej Celcie nie ugrał w 1.5 miesiąca.
0
@Emhyr zamiast kubo równie dobrze mógłby się znaleźć merino czy veiga.
0
@lucca87 kłuje mnie w oczy jak ktoś po tylu latach nie potrafi poprawnie napisać jego imienia. Jacek a Jarek jedna literka inna a jaka różnica
2
@Culer_1906 inaczej być nie mogło taka prawda. Nagroda w pełni zasłużona
0
@lucca87 najpierw to się nqucz poprawnie pisać imiona zawodników fdj nie kilka lat gra a i tak będzie frankim a dopiero potem planuj kadrę
0
@Mixtape i myślisz że Kane zrobi od razu im taka robotę jak robił przez ostatnie sezony Benzema? Śmiem wątpić
0
Ale golazo Polaków
1
@Nieznajomy punkt drugi ok q pierwszy to co jak ktoś się nie dorobił to znaczy że jest nieudacznikiem? Może nie każdy w życiu idzie tylko za pieniędzmi?
0
@JarekS to według ciebie mówienie wprost chce kupić tego piłkarza nie podbija jego ceny.
0
@JarekS sezon jeszcze trwał w ostatnich tygodniach więc co miał wyjść taki prezes city , czy sociedad które walczy o lM i powiedzieć tak odchodzi nasz najważniejszy zawodnik ale i tak jest fajnie? Takie rzeczy załatwia się po sezonie oficjalnie
3
@Emhyr według mnie może być genialnym asystentem bo człowiek z takimi zdolnościami taktycznymi który stworzył całkowicie inny profil pomocnika defensywnego , przeglądem pola może w przyszłości przełożyć się na ciekawego taktyka
0
@Ojciec5tkidzieci skład wcale nie będzie słabszy . Pewne pozycję będą nawet mocniej obsadzone
0
@Borneo chyba niesprawiedliwość
4
PiS to chyba inspiracje do ustaw czerpie z popularnego serialu ranczo. Oskarżymy kogoś przed wyborami a po wyborach jak już się wygra to jakieś sprostowanie się ogłosi że pomyłka.
0
@Ojciec5tkidzieci problem w tym że oni indywidualnia bardzo dobrzy a drużynowo coś nie grało. Olsztyn dalej powinien być mocny zostaje tuaniga karlitzek a role gwiazdy powinien przejść Alan