2

@Kessie 1.max
2.max
3. Mercedes
4.max
5.max alonso Hamilton
6.tak

0

@Rust_Cohle proszę o nie oznaczanie mnie pod tym czymś bo uznam to jako marna prowokację

0

@wpwelement skoro chcecie żeby był bardziej klikalne to stwórzcie fcbarcarealmadryt ten argument do mnie zupełnie nie trafia skoro to serwis o fc Barcelonie. A co do komentarzy to najpierw zostały usunięte dwa dopiero za jakiś czas cała dyskusja więc nie pisz mi że usunięto całą dyskusje bo dobrze znam kolejność z obserwacji postu. Apropo twojego 20+ mam się z tobą zgadzać we wszystkim tylko dlatego że piszesz tu przez 20 lat? To jest absurd dopiero a egoistą żadnym nie jestem tylko chciałem podkreślić że koszykarska sekcja Barcelony jest taka sama częścią jak piłkarska a inne kluby i posty o nich nie są częścią fcbarca

0

@Luciano99 tak to się zgadza. wg mnie busiego w prime to nikt nie zastąpi. Jedynie jego słabsza wersję z ostatnich lat

0

@AFA90 amrabat w obronie i lataniu dziur przy kontrach może być lepszy od busiego gorzej mogłoby być w kreacji i tu widzę jedyny problem w Marokańczyku.

0

@AFA90 w sensie że nie jesteśmy w stanie tyle dać ? Przy odpowiednich sprzedażach jak najbardziej realny się wydaje

1

@Jarema2000 ja myślę że w 1 z 4 przypadków te 9+ padnie bo ktoś lubi wypalić z jednym meczem. Ale nie powiem przygotowałes się z analizą i szanuję że podkreślasz coś co zwykły kibic na ogół nie dostrzega. Co do Kaya myślę że Barca go weźmie indywidualnie bo bez niego nie ma Magdeburga

0

@wpwelement skoro nieistotne to czemu moje nieistotne komentarze są usuwane? Bo są niewygodne? Skoro to jest mało istotne to znaczy że news gdzie zagra jordi alba jest bardziej istotny wg was ? Albo oficjalnie:Jude bellingham zawodnikiem Realu Madryt . O ile wiem to strona o Barcelonie a nie realu i ważne są każde sekcje. Jakoś o hokeju na wrotkach była wzmianka. A wzmianka o 20+ latach pisania za darmo . Ktoś cię do tego zmuszał? Nie równie dobrze możecie zrobić płatna platformę , ja jestem w stanie płacić pod warunkiem że będę widział posty poświęcone mojemu klubowi a nie Realowi i to jest główny zarzut mój wobec strony. Szacunek się należy za pisanie przez tyle lat za darmo ale nie wylatuje z tym jako argumentem bo nie musiałeś tego robić tylko to był twój wybór i nie neguję go .

0

@Jarema2000 typ ryzykowny bo w Kielcach moryto a w PSG syprzak będą ładować zapewne gola za golem . W Barcy mem też zapewne może się pokusić o sporo Bramek

0

@Klejnot_Nilu do kontr potrzebni są szybcy skrzydłowi , dobry ułożony rozgrywający i dobra obrona . Co z tego posiadamy? Nic

0

@Kapiczek dominuje to za dużo powiedziane

0

@Klejnot_Niluprsez kogo miaja grać te kontry jak s.szymanski 7 podań , Zieliński 5 ?

0

@Kapiczek nie jest powiedziane że przegrają. Grając jak wczoraj dadzą radę szybko zamykając finał

0

@paweuwarrior real wygra to news wleci szybko

6

Gratulacje dla sekcji koszykarskiej Barcelony za zwycięstwo wczoraj w meczu z Realem 97-88. Super że na głównej można było o tym przeczytać. Gratulacje oby finał był nasz.

0

@fanbofan to nie jego wina że wymienił 6 podań , Zieliński 5 a Szczęsny był najlepiej podającym zawodnikiem naszej kadry. Dramat ta nasza kada mimo że to tylko mecz towarzyski

0

@takisobiektos z tym że on w Chelsea w tym sezonie ani w repce nie grał na spo tylko wyżej

0

@Nieznajomy skrzydłowym on nie jest , pomocnikiem też nie to kim jest?

0

@Majczel97 potężny havertz jest przecież, przymierzany do Realu Madryt to musi być genialnym zawodnik. Niemcy mają jedną klasyczna 9 nazywa się fullkrug jako jedyny potrafi się odnaleźć w polu karnym

0

@Klejnot_Nilu i dlatego Szczęsny wymienił najwięcej podań w naszej drużynie w meczu zawrotne 24. Dla porównania Zieliński 5 lewy 6 . Niezła ta taktyka

0

@Klejnot_Nilu i dlatego wymieniamy 228 podań w meczu? To jakieś 2.5 podania na minutę niezły wynik jak na drużynę mająca budować szybkie kontry na podaniach

0

@LM10GOAT Michniewicz król zaszedł rundę wyżej dostał lanie , pokłócił pół kadry przed meczem kluczowym i wyjechał do arabow

1

@MesQueUnClub96 a co ma bycie najlepszym piłkarzem Barcy do tego że grał wczoraj słabo? Kadra nie równa się klub

3

@LM10GOAT właśnie oglądałem jak ciebie zachwyca styl w 1 połowie to nie mamy o czym rozmawiać oglądaj dalej getafe albo cadiz to będziesz miał 2x w tygodniu ten sam Styl

9

@Szpenser śmiem twierdzić że zrobił więcej niż Lewandowski w tym spotkaniu

6

@LM10GOAT czym. Się różni gra za sanstosa od gry za Michniewicza? Znów murujemy bramkę licząc na gola za stałego fragmentu i to że przeciwnik cudem nam nie strzeli. My nie jesteśmy Gibraltarem że nie mamy kim grać . Ostatnim który miał styl i umiał go przekuć byl sousa wtedy kadrę dało się oglądać a teraz? Jedno wielkie gówno a twoje porównanie Dembele do ronniego to sam zrobiłeś z siebie nie powiem kogo

0

@mnOmati to jest skład który zagra w 2 turnieju ligi Narodów. Dopiero w 3 turnieju zobaczymy skład który zagra w finałach lub bardzo zbliżony do tego . Póki co szansę będąndostawac wszyscy powołano do szerokiej kadry

3

@Ojciec5tkidzieci ja jestem trochę sceptycznie nastawiony do tego transferu że względu na kontuzje ciężka która przeszedł niedawno . Sezon w Polsce strasznie długi grania jest w opór ale dla ligi i rywalizacji super żeby był zdrowy i w formie bo godnie zastąpi Butryna a w pewnych elementach będzie dodatkową wartościa. Przy szybkim graniu tuanigi moze być dobrym wyborem na atak

1

@SenseiFCB czytając niektóre komentarze i debilizmy tutaj -- sorry ale twój poziomem nie odbiega xd

4

@takisobiektos po rankingu światowym najlepiej widać jak im idzie bo podskoczyły konkretnie. Trener robi genialna robotę , ciekawi mnie co będzie jak wróci smarzek jak to ułoży

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?