0

@priest9999 w Olsztynie zrobili wynik optymalny na skład jaki posiadali, w Resovii ciągnął ich grę w że nie miał z kim grać to nie zmienia faktu że był świetny wcześniej w Katowicach wiadomo środek stawki. Teraz idzie do 4 drużyny ligi ktora się potężnie wzmacnia więc za rok będziesz mógł o nim już mówić że jest świetny jeśli wejdzie do 4?

0

@michal26 dwie inne charakterystyki atakujących Butryn bazuje na szybkich wystawach zaś Dulski na podwyższonych piłkach i w zależności od przyjęcia czy będzie dobre czy nie jeden bądź drugi będzie miał łatwiej. Dulski potrzebuje przynajmniej sezonu dwóch na jedynce w klubie a Zawiercie mu tego nie zagwarantuje

0

@MarioVeB! Czasami faworyci wykruszają się sami po drodze między sobą więc po co się pchać między nich ?

0

@michal26 akurat Butryn to super atakujący. A co do dulskiego jego problemem jest to że zostaje w Zawierciu gdzie jedynką będzie ...... Butryn. Ale potencjał ma niesamowity wzrost siła itp bardzo przypomina mi boćka gdy zaczynał w kadrze grać

0

@mekston tu nie chodzi o wejście na igrzyska bo kwalifikacje są już rozlosowane a o późniejsze rozstawienie

0

@mekston za rok mamy igrzyska w Paryżu jeśli spadniemy w rankingu będziemy mieli pod górkę a nadrobić stracone punkty może być ciężko, szczególnie jeśli wyprzedza nad drużyny spoza Europy bo nie zagramy z nimi na mistrzostwach Europy a oni mają łatwiej na swoich kontynentach o wygrywanie

1

@mekston i tak i nie bo za każdą porażkę odejmują nam punkty w rankingu fivb q on jest istotny

1

@michal26 tłumaczenie godne glapinskiego. Chciałem ale w sumie to nie chciałem bo odpocząć chciałem i rodzina się cieszyła powrotem ale była podekscytowana Miami

0

@Capt_Barbossa szacunek to coś czego kupić nie można ani za wyniki się nie dostaje. Na szacunek pracuje się całe życie

5

Teraz trzeba czekać aż busi alba Neymar Suarez podpiszą z Miami kontrakt i wtedy już będzie pewność 100% że marzył o powrocie do nas

0

@barcanawieki okienko rusza 1 lipca

0

@MesQueUnClub96 był podekscytowany ale chciał odpocząć to chciał i nie chciał za razem xd

0

@Borry hummels, rode, goetze, Lewandowski, sule wybierali podobne drogi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Chciałem wrócić ale nie chciałem wrócić bo chciałem mieć spokój.....ale to się kupy nie trzyma

0

@MesQueUnClub96 nie ? No pewnie ma najczystsze intencje dlatego robi pod górkę w 90% przypadków związanych z Barca

0

Tebas pewnie zacierał ręce że Barca chce się pozbyć zawodników na potencjalne przyjście Messiego a potem powiedziałby basta i zakazał rejestracji zarówno Messiego jak i kogokolwiek Innego pod pretekstem ffp i zostalibyśmy bez Messiego jak i bez zmienników słabych ale jednak zmienników.

0

@Lucerfi gundo, Inigo, carrasco najpewniej się zjawią. Co do zubimendiego wątpię w ten transfer skoro ogłosił się przejmuje numer 4 i pewnie opaskę kapitana

1

@michal26 to co piszesz ma dużo sensu. Darzysz miłością jednocześnie nie dajesz szansy drugiej stronie? Jakoś się to nie klei. Jeśli jego przyjście miałoby się wiązać z odejściem np takiego de Jonga to jestem na nie bo może pograłby rok i powiedział nara wróciłem a teraz mogę iść na emeryturę do USA

0

@Danny Gaucho fakt nadal jest pilakrzem PSG. Noasz rację sierpień trochę długo ale chyba w jakimś sensie rozumie sytuację Barcy że muszą mieć trochę czasu na pozbycie się niepotrzebnych zawodników i uregulowanie sytuacji

1

@wasacz postawi w pierwszym secie do pewnego momentu później świątek załączy tryb niszczyciela. Maia ma sporo wysiłku już w nogach co będzie nie bez znaczenia

10

Trochę śmieszy mnie rzekome pisanie że Leo nie chciał czekać. Skoro Barca to klub jego życia jak kiedyś mawiał to na swoją miłosc ludzie są w stanie czekać długo a jemu raptem do max sierpnia nie chciało się czekać. Nawet jakby w sierpniu się nie udało to Inter Miami stanąłby na uszach żeby go podpisać.

0

@Encore z czego jeden gra ciągle na lewej obronie a drugi na prawym skrzydle gra to za dużo powiedziane bo po mundialu poza akcja na parkingu niewiele o nim słychać a trzeci który miał być zbawcą środka pola realu siedzi na ławce bo gra kroos i 40 letni prawie modric xd

1

@Nhyz sądzę że będzie w tym samym miejscu co czumeni który miał posadzić z miejsca modricia i kroosa.

0

@bartas97 jak dla mnie 100+20 wart nie jest max 80 ale ze Anglik to wiadomo

0

@bartas97 ale nie głównym.

1

@bartas97 czyli wiek jest wyznacznikiem ceny? Jak dla mnie to za dużo poza tym to Anglik a ci po zmianach klubów lubią odpalić w drugą stronę xd

1

@Arnold1234 w czym on ci keite przypomina chyba w tym że z jednego kontynentu pochodzą. Keita go wchodził to był wartością dodana walczył w defensywie, nie migał się od gry pomagał rozgrywać a kessie..... Poza wejściami w pole karne nie istnieje w rozegraniu i w obronie

0

@jacobFCB wg mnie takie 3:1 . Mamy odpowiednią moc w ataku w postaci butryna, środek prawie podstawowy bo kłos Bieniek to super para, przyjęcie szalupa semen też bardzo dobre a Francja trochę 2 składem więc powinniśmy ugrać ten mecz tym bardziej że każda porażka odbiera nam punkty w rankingu fivb który się ogromnie ważny

1

Rune już brakuje sił . Każda dłuższa wymiana przegrana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?