Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker kto xd
0
@Medium tyle lat na korcie co gra djoko to sorry bardzo ale on jest bardziej przyzwyczajony bo grając czy w USA czy Japonii, Hiszpanii Australii, grał w większych temperaturach
1
@John_Doe no to oczywiste
1
@tbas a to jej wina że na rywalki to wystarcza a reszta nie ma do niej podjazdu? Oczywiście że tenis męski i żeński się różni ale to nie wina świątek że przewyższa rywalki o kilka klas
4
Nie no djoko jest przekotem. Taktycznie młodziaka zjada na śniadanie
0
@takisobiektos dobra to daje innego kandydata: montiel- ligę Europy wygrał z Sevilla, mundial też wygrał także zaistniał i w Europie i repce
0
@Rust_Cohle pomijając fakt że lewego obrońcę rownasz do prawego to już jedno xd . Najlepsza defensywa w top 5 lig vs def Tottenhamu który potrafił w niektórych spotkaniach stracić nawet 6 bramek a natracil ich ogółem w opór a wg ciebie wynik 2:2 . Jeszcze brakuje żebyś lągle dał wyżej niż kounde pomijając już fakt że jeden grał praktycznie cały sezon jako prawy obrońca xd
0
@Rust_Cohle aleś odleciał. Coś było brane z rana ?
1
@takisobiektos wygrał La Liga ,superpuchar statystyki też nie najgorsze. Poza tym lautaro wygrał ligę mistrzów? Jaki był jego wkład w mistrzostwo świata? Oprócz tych marnowanych setek jak wchodził na ostatnie minuty?
0
@takisobiektos to lewy też będzie kandydatem w takim razie?
4
@Medium chłopie to komentarz nawiązujący do odklejki z Martinezem. Przecież jeden i drugi ze złota piłka mają tyle wspólnego ze mogą jej galę obejrzeć
7
@Comentateiro ja bym jeszcze Alvareza rozważył przecież jak jutro wygra to zwycięży we wszystkich rozgrywkach klubowych i mistrzostwo świata też wygrał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@takisobiektos 1:100 że tak się stanie. Iga wypoczęta w formie vs brazylijka zmęczona
1
Od dziś kibicuje muchovej aż do .... Soboty
0
@koziar jest dobra ale jej styl gry jest paskudny jak dla mnie
2
@MarioVeB! Busquets to coraz więcej źródeł mówi że uda się do USA a alba to zobaczymy . Czy wtedy przyznasz mi rację? Po co ta wspólna kolacja Messi alba busquets była? O powrocie do Barcy rozmawiali jak busi ogłosił odejście?
0
Sabalence serwis wysiadł i już po zawodniczce
0
@MarioVeB! Technicznie jest dobra ale Radwańska swoimi skortami i slajsami przebijała ja o głowę. Poza tym miejsce w rankingu Czeszki dużo mówi
0
@MarioVeB! Nie no muchova dużo bardziej fizycznie gra
1
@FcPortoFan1999 a plusem jest to że sabalenka wygląda coraz gorzej
4
@Kuba_1 jeszcze busquets i alba i amigos team w komplecie ale to powrót do Barcy był celem nr 1.
1
Sabalence nawet siatka pomaga i to 2x w jednej akcji
0
@mekston i tak i nie więcej będziemy wiedzieć po kwalifikacjach olimpijskich
0
@mekston to tak nie działa . Akurat ranking w poprzednich igrzyskach tak się ułożył że drabinka słabsza była mocniejsza reguły nie ma niestety
1
@FcPortoFan1999 oni uwielbiają grać z nami bo wybijają nas z uderzenia i wciągają w swoją brudną grę w której czują się świetnie
0
@priest9999 Resovia to nie topowy zespół?
0
@priest9999 w Olsztynie zrobili wynik optymalny na skład jaki posiadali, w Resovii ciągnął ich grę w że nie miał z kim grać to nie zmienia faktu że był świetny wcześniej w Katowicach wiadomo środek stawki. Teraz idzie do 4 drużyny ligi ktora się potężnie wzmacnia więc za rok będziesz mógł o nim już mówić że jest świetny jeśli wejdzie do 4?
0
@michal26 dwie inne charakterystyki atakujących Butryn bazuje na szybkich wystawach zaś Dulski na podwyższonych piłkach i w zależności od przyjęcia czy będzie dobre czy nie jeden bądź drugi będzie miał łatwiej. Dulski potrzebuje przynajmniej sezonu dwóch na jedynce w klubie a Zawiercie mu tego nie zagwarantuje
0
@MarioVeB! Czasami faworyci wykruszają się sami po drodze między sobą więc po co się pchać między nich ?