Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Criss18Barca siatkarze jak dla mnie zarabiają mniej ale i mniej narzekaja bo zdają sobie sprawę że marketingowo ten sport jest dużo niżej.
1
@priest9999 psychicznie jest cholernie mocny i ograny na najwyższym poziomie a porównywany do niego fornal dziś się spalił lekko mówiąc
1
@mkord w siatkówce w końcu zaczęli odsuwać od władzy toksycznych ludzi. A wybor Świderskiego na prezesa coraz bardziej się spłaca bo siatkówka w Polsce się rozwija i skończyło się kolesiostwo
6
Smith mvp. Jak dla mnie to śliwka był najbardziej kluczowy ewentualnie Janusz a Smith na 3 miejscu
1
@priest9999 zagrywka blok zdobiły swoje
1
@kulek22 w 3 secie juz zaczął grać. Na bloku i w obronie był świetny.
1
@kulek22 czas na Polaka za sterami zaksy
2
@Tomo1989 w finale ligi ZAKSA widać fizycznie nie dojeżdżała. Kilka dni odpoczynku zrobiło swoje bo dziś już była ta stara dobra ZAKSA
5
@kulek22 dokładnie idąc prawem serii samelvouo powinien odejść xd
9
Przegrywasz 3 mecze finałowe Play off ligi jedziesz na finał ligi mistrzów i wygrywasz z tą samą drużyną. ZAKSA top , najcięższy sezon jaki kiedykolwiek mieli (tyle co setów rozegrali to głowa mała) a i tak na końcu wygrywają.
4
Dawno takiego meczu siatkarskiego nie widziałem. Pokaz najlepszej siatkówki
0
@Borry podobnie jak jutro Valencia.....xd
0
@FCB24 nie jest słabym a systemowym już to pisałem. Indywidualnie nie jest wybitny jak Wlazły ale dla zespołu jako ogółu to skarb.
0
@kulek22 zdecydowanie. Można mu wiele zarzucić ale w kluczowych momentach nie pęka
2
@FcPortoFan1999 ZAKSA włączyła swój normalny tryb
1
@FCB24 mówiłeś o słabym Kaczmarku. Wielkość zaowdika określa się w kluczowych momentach. Dlatego zobacz co w tym secie robi Kaczmarek a co fornal w całym tym meczu. Głowa nie dojeżdża
0
@kulek22 tak ale co ZAKSA i Kaczmarek głównie w tym secie robią to najlepszy pokaż siatkówki
1
@FCB24 to co tam o Kaczmarku mówiłeś. 3 set to jego koncert i ZAKSA wyjdzie na 2:1
3
@FcPortoFan1999 poprawili grę w ataku znacznie i przyjęcie
1
@michal26 ZAKSA ewidentnie zajechana i trochę poza forma w kluczowym momencie sezonu. Ale na szczęście jak nie oni to inny polski klub wygra. No i fornal trochę w tym sezonie wyrusl na topke przyjmujących bo w poprzednim sezonie brakowało mu przyjęcia a teraz .... Gra jak z nut
2
Alez mats był blisko obrony. Koledzy mu nie pomagają
1
@FcPortoFan1999 teraz to ZAKSA bliżej xd
0
@FCB24 Kaczmarek to atakujący systemowy. Dobry w obronie na bloku i w zagrywce sam meczu nie wygra ale idealnie wkomponowuje się w kolektyw. Jak coś to też nie jestem jego fanem ale grałem trochę w siatkówkę na różnych poziomach i taki człowiek nieraz może zrobić więcej niż taki boyer który albo ci mecz wygra albo drużyne rozwali
7
No i nadeszła historyczna chwila . Finał ligi mistrzów siatkarzy w którym zagrają dwie polskie drużyny ZAKSA vs Jastrzębski węgiel. Świetna promocja siatkówki w szczególności naszej Polskiej i naszej ligi ktora jest jedną z najlepszych na świecie. Transmisja w otwartym Polsacie.
0
@Barcanajlepszyteam po pierwsze zarząd laporty egzekwuje umowę zawartą przez swojego poprzednika w 2019 roku. Klub ma dramatyczna sytuację finansową i nie wiadomo jakie kary umowne mogą być za zerwanie lub niewypełnienie umowy.
0
@Barcanajlepszyteam gdzie napisałem że Barca ma gdzieś wojnę. Otoczenie w Hiszpanii dużo mniej przejmuje wojna niż tutaj u nas i z rad inny odbiór narracji. Polecam czytać ze zrozumieniem
0
@Barcanajlepszyteam klub na skraju załamania finansowego ma zrywać umowę i płacić pewnie nie małe kary bo źle to wygląda według La bamby? Myślę że ludzie w Hiszpanii mają głęboko w d... Cała tę wojnę i narracja na to wszystko jest inna niż w Polsce
5
@tristan87 adekwatne. Co mają piłkarze do wojny. Wypełnianie celów reklamowych mają w kontraktach jak nie zrobią tego co muszą klub straci sponsorów itp zastanów się jak działa marketing i kiedy Barcelona podpisała umowę sponsorska z tą firmą. W 2019 roku umowa została zawarta wtedy też napisałbys że są zbrodniarzami itp ? Skąd Barca miała to przewidzieć
6
@Compadre a polskich skoczków sponsoruje Orlen który łupi przez tyle lat cały kraj zwany Polska i jak tu żyć. Trzeba skoczków i lekkoatletów jechać bo ich też sponsorują zbrodniarze
11
@DanielVeB no tak bo w Rosji nie ma 1 procenta normalnych ludzi , wszystkich do jednego worka. Co ma Barcelona jako klub do swoich kibiców choćby byli ślepi, głusi biali czy czarni są kibicami i należy się podziękowanie jak każdemu.