1

@Criss18Barca siatkarze jak dla mnie zarabiają mniej ale i mniej narzekaja bo zdają sobie sprawę że marketingowo ten sport jest dużo niżej.

1

@priest9999 psychicznie jest cholernie mocny i ograny na najwyższym poziomie a porównywany do niego fornal dziś się spalił lekko mówiąc

1

@mkord w siatkówce w końcu zaczęli odsuwać od władzy toksycznych ludzi. A wybor Świderskiego na prezesa coraz bardziej się spłaca bo siatkówka w Polsce się rozwija i skończyło się kolesiostwo

6

Smith mvp. Jak dla mnie to śliwka był najbardziej kluczowy ewentualnie Janusz a Smith na 3 miejscu

1

@priest9999 zagrywka blok zdobiły swoje

1

@kulek22 w 3 secie juz zaczął grać. Na bloku i w obronie był świetny.

1

@kulek22 czas na Polaka za sterami zaksy

2

@Tomo1989 w finale ligi ZAKSA widać fizycznie nie dojeżdżała. Kilka dni odpoczynku zrobiło swoje bo dziś już była ta stara dobra ZAKSA

5

@kulek22 dokładnie idąc prawem serii samelvouo powinien odejść xd

9

Przegrywasz 3 mecze finałowe Play off ligi jedziesz na finał ligi mistrzów i wygrywasz z tą samą drużyną. ZAKSA top , najcięższy sezon jaki kiedykolwiek mieli (tyle co setów rozegrali to głowa mała) a i tak na końcu wygrywają.

4

Dawno takiego meczu siatkarskiego nie widziałem. Pokaz najlepszej siatkówki

0

@Borry podobnie jak jutro Valencia.....xd

0

@FCB24 nie jest słabym a systemowym już to pisałem. Indywidualnie nie jest wybitny jak Wlazły ale dla zespołu jako ogółu to skarb.

0

@kulek22 zdecydowanie. Można mu wiele zarzucić ale w kluczowych momentach nie pęka

2

@FcPortoFan1999 ZAKSA włączyła swój normalny tryb

1

@FCB24 mówiłeś o słabym Kaczmarku. Wielkość zaowdika określa się w kluczowych momentach. Dlatego zobacz co w tym secie robi Kaczmarek a co fornal w całym tym meczu. Głowa nie dojeżdża

0

@kulek22 tak ale co ZAKSA i Kaczmarek głównie w tym secie robią to najlepszy pokaż siatkówki

1

@FCB24 to co tam o Kaczmarku mówiłeś. 3 set to jego koncert i ZAKSA wyjdzie na 2:1

3

@FcPortoFan1999 poprawili grę w ataku znacznie i przyjęcie

1

@michal26 ZAKSA ewidentnie zajechana i trochę poza forma w kluczowym momencie sezonu. Ale na szczęście jak nie oni to inny polski klub wygra. No i fornal trochę w tym sezonie wyrusl na topke przyjmujących bo w poprzednim sezonie brakowało mu przyjęcia a teraz .... Gra jak z nut

2

Alez mats był blisko obrony. Koledzy mu nie pomagają

1

@FcPortoFan1999 teraz to ZAKSA bliżej xd

0

@FCB24 Kaczmarek to atakujący systemowy. Dobry w obronie na bloku i w zagrywce sam meczu nie wygra ale idealnie wkomponowuje się w kolektyw. Jak coś to też nie jestem jego fanem ale grałem trochę w siatkówkę na różnych poziomach i taki człowiek nieraz może zrobić więcej niż taki boyer który albo ci mecz wygra albo drużyne rozwali

7

No i nadeszła historyczna chwila . Finał ligi mistrzów siatkarzy w którym zagrają dwie polskie drużyny ZAKSA vs Jastrzębski węgiel. Świetna promocja siatkówki w szczególności naszej Polskiej i naszej ligi ktora jest jedną z najlepszych na świecie. Transmisja w otwartym Polsacie.

0

@Barcanajlepszyteam po pierwsze zarząd laporty egzekwuje umowę zawartą przez swojego poprzednika w 2019 roku. Klub ma dramatyczna sytuację finansową i nie wiadomo jakie kary umowne mogą być za zerwanie lub niewypełnienie umowy.

0

@Barcanajlepszyteam gdzie napisałem że Barca ma gdzieś wojnę. Otoczenie w Hiszpanii dużo mniej przejmuje wojna niż tutaj u nas i z rad inny odbiór narracji. Polecam czytać ze zrozumieniem

0

@Barcanajlepszyteam klub na skraju załamania finansowego ma zrywać umowę i płacić pewnie nie małe kary bo źle to wygląda według La bamby? Myślę że ludzie w Hiszpanii mają głęboko w d... Cała tę wojnę i narracja na to wszystko jest inna niż w Polsce

5

@tristan87 adekwatne. Co mają piłkarze do wojny. Wypełnianie celów reklamowych mają w kontraktach jak nie zrobią tego co muszą klub straci sponsorów itp zastanów się jak działa marketing i kiedy Barcelona podpisała umowę sponsorska z tą firmą. W 2019 roku umowa została zawarta wtedy też napisałbys że są zbrodniarzami itp ? Skąd Barca miała to przewidzieć

6

@Compadre a polskich skoczków sponsoruje Orlen który łupi przez tyle lat cały kraj zwany Polska i jak tu żyć. Trzeba skoczków i lekkoatletów jechać bo ich też sponsorują zbrodniarze

11

@DanielVeB no tak bo w Rosji nie ma 1 procenta normalnych ludzi , wszystkich do jednego worka. Co ma Barcelona jako klub do swoich kibiców choćby byli ślepi, głusi biali czy czarni są kibicami i należy się podziękowanie jak każdemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?