0

@FCB24 woda z cukrem

0

Gdzie najlepiej szukać pracy? Jakieś stronki konkretne?

5

@Medium mało brakowało i do szatni dostaliby 4 bramkę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LioMessi10 wygląda to obiecująco więc szanse są ogromne

1

@Emhyr aktualnie to Brighton nie istnieje. Everton agresja w obronie i kontrami roni swoje

0

Everton z taką grą po prostu musi się utrzymać.

2

Max w okrążenie odrobił 0.7 sekundy na hardach do sainza . Przepaść normalnie ciekawe ile będzie szybszy jak założy medy

3

Verstappen na hardach najlepsze tempo w stawce xd

2

Leclerc zrobiony na miękko przez Duńczyka

1

@Mroziu pewnie po trzęsieniu zeimii się wycofały

0

@AmigoBlancos zgadzam się z jednej strony odklejka a z drugiej winne też są media. Masa nagłówków szcxeshy zatrzymał Boga futbolu itp po meczu który przegraliśmy

0

@AmigoBlancos zgadzam się z tobą jednak z tymi indiami to jak zapytasz kto to Szczęsny odpowiedzą tak samo jak na fajdka. Według mnie osiągnięć nie powinno się mieszać z medialnościa

0

@Rust_Cohle 1. 2 / +2,5
2. 1 / +2,5
3. 1 / +2,5
4. 2/ +2,5
5. 1 / +2,5
6. X / +2,5
7. X/ -2,5
8. X / -2,5
9. 1 / +2,5
10. 1/ +2,5

7

Jeśli chcą rzeczywiście zainwestować pieniądze w coś konkretnego to najlepiej żeby to byli sędziowie z zagranicy wtedy cokowliwek to wniesie.

1

@Comentateiro ciekawe czym jestem sadystą czy Narcyzem. Kawy nie słodzę nigdy, tonic uwielbiam rzodkiewka jest super, seler jako dodatek również

1

@Kidd verstappen
Verstappen
Red Bull
Perez
Perez, verstappen, Leclerc
Over

1

@Kidd ver
Leclerc
Russell
Alonso
Ogon
Hulkenberg
Bottas
Tsunoda
Albon
Norris

0

@FCB24 śliwka w statystykach wypada dosyć dobrze, wyeliminował ilość błędów w ataku i przyjęciu z fazy zasadniczej. A co do ławki to ZAKSA też ma moc na ławce bo Huber, zalinski i kluth potrafią pograć

0

80 baniek za raphe to dobry deal. Szkoda żeby chłopak się kisił na ławce albo grał po 30 minut albo czekał na kontuzje Dembele. jeśli xavi zmieni system na następny sezon (pod Messiego) to dla raphy może nie być wystarczająco miejsca a on potrzebuje grać jak najwięcej a liga angielska mu służyła w Leeds

0

@FCB24 ZAKSA to zamknie w max 4 Setach. Zagranie zespołu oraz ostatnimi czasy super forma Bednorza zdecydują. Dodatkowo wyglądają dosyć dobrze fizycznie a do półfinału z Resovia rozegrali ponad 200 setów w sezonie (ok 50 więcej niż drugi zespół). Jsw o ile w lidze był przekonujący o tyle w Play off chyba w najwyższej dyspozycji nie są .

0

W sumie to nie ma co się dziwić alemanemu. Chciał pomóc zbudować konkurencyjna drużynę a tu lapcio i xavi wyskakują z nowymi kontraktami dla Roberto ,busquetsa. Albo konkurencyjna drużyna albo sentymenty

0

@ranger3120 oglądałem w tv nie mam linku

1

@takisobiektos tragedia. Już wiekowy zawodnik i taka kontuzja może oznaczać dla niego koniec poważnego grania. Dramatyczna scena

0

Coleman co za potworna kontuzja. Aż oczy bolą od oglądania takich drastycznych scen. A niedawno co wrocil po kontuzji

0

@RomanHoffer Vabank to w ogóle sztos i jedynka i dwójka. Machulski i Pyrkosz to mi się tylko. Dobrymi produkcjami kojarzą

0

@sendesara co nie zmienia faktu że christensen zasłużył bardziej niż taki pau Torres czy yeray Alvarez

0

@sendesara najpierw wyskakujesz z ilspcia spotkań a teraz nagle wylatujesz z procentami minut. Określ się za jakim kryterium jesteś

1

@sendesara idąc twoja i @takisobiektos logika Benzema zagrał tylko 21 spotkań

1

@ZwyklyKibicBarcy04 jeśli jest militao a nie ma araujo i christensena to jest to nie uczciwe. 11 Bramek w 30 spotkaniach to jest wynik kosmos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?