0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Ptasior skoro w tym cudownym kraju kibicie PSG wygwizduja nawet najlepszego zawodnika w historii który ciągnie grę PSG to tu nie ma co oczekiwać nic dobrego po nich. Dramat jeszcze gorszy niż kiedyś w naszej ekstraklapie

1

@Gacek5 chukwueze wczoraj pokazał klasę

3

@michal26 ja zarówno na lapku jak i telefonie używam opery i od roku żadnej reklamy nie widziałem. Xd ....... No chyba że przypadkiem za VIPA zapłaciłem xd

6

@Deviler przesiąść się na operę i włączyć blokadę reklam czyli 0 zl

1

@BorzyKrzys jak zobaczyłem h2h hellasu i sassuolo i bramkę na 1:1 byłem pewien że hellas to wygra. Niesamowicie dziwne wyniki między tymi drużynami w ostatnich spotkaniach aż śmierdzi mi to trochę

0

@mekston ja mam tylko nadzieję że nie zatrzyma się na Bayernie i miejmy nadzieję pozostałych spotkaniach w lidze mistrzów bo liga liga ale city czeka nie na wygranie Ligi a czegoś konkretnego czyli ligi mistrzów i po to głównie haaland był sprowadzony. Być może z biegiem czasu popracuje ciężej nad sobą żeby łapał mniej urazów bo wtedy city będzie miało zdecydowanie łatwiej

0

@mekston nie chodzi mi konkretnie że w obu tylko że takie hat trick nie zdarzają mu się z drużynami z topu i przed to jest duża różnica między bramkami zdobytymi topce a ogórkom. W liczbie spotkań w których strzelił może tkaiej różnicy nie ma ale w ilości bramek już jest. Bądź co bądź jest to świetny zawodnik ale to Messiego Ronaldo czy benzemy mu jeszcze daleko

0

@mekston ja nie deprecjonuje osiągnięć haalanda tylko chodzi mi o to że dysproporcje między bramkami zdobytymi topce a tym ogórkom przysłowiowym jest dosyć spora . Potrafi strzelić 1 Bramkę w 2 spotkaniach z topem po czym wchodzi i ładuje 2x hat trick z drużyną walcząca o utrzymanie. Bądź co bądź haaland to świetny piłkarz

0

@mekston w tym roku brak bramki: united, Tottenham, Arsenal (puchar) Newcastle, Chelsea

0

@mekston kiedyś ktoś tu wrzucił statystykę haalanda z bramkami z "ogórkami" i z drużynami z topu i niestety nie wyglądała ona tak imponująco dla Norwega

0

@mekston jak dla mnie w premier league może strzelić i 50 bramek zobaczymy ile ustzeli Bayernowi i czy poprowadzi city co tytułu ligi mistrzów

2

@Kitek1640 nie bardzo era dobrych need for speedow jak dla mnie skończyła się na carbonie

1

@Khajio mogliby się świetnie uzupełniać i wcale nie jest powiedziane że nie mogliby grać razem bo pedri potrafi grać trochę niżej

1

@GdefnyMU niech sobie trenuje kogo chce ją się skupiam na wirtzu i frimpongu i mam nadzieję że obaj trafia na camp nou

6

Wirtz z Leverkusen dwie asysty w pierwszej połowie. Po ciężkiej kontuzji nie widać śladu. Oby kiedyś trafił do Barcy tym bardziej że otwarcie przyznaje że chciałby tego

0

@Albatros edit spalony byl

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rust_Cohle 1. Manchester United - Everton 1/+2,5
2. Aston Villa - Nottingham Forest 1/+2,5
3. Brentford - Newcastle 2/+2,5
4. Fulham - West ham 1/-2,5
5. Leicester - Bournemouth 1/+2,5
6. Tottenham - Brighton x/+-2,5
7. Wolves - Chelsea X/-2,5
8. Southampton - Manchester City 2/+2,5
9. Leeds - Crystal Palace 2/+2,5
10. Liverpool - Arsenal 2/+2,5

1

@Kamiloza91 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Jastrzębski węgiel a nie czekaj ...... Już w sumie taki jest

3

@LM10GOAT ma mental i charakter więc nie wpisuje się w dna Barcy i La bamby

0

@priest9999 to jest dobra statystyka, czyli że jego faule nie są na tyle brutalne jeśli dostał jedynie 6 kartek

0

@mkord bardziej miałem tu na myśli faule niż kartkowania bo za pyskówki to i gavi i vini i każdy zawodnik powinien być karany jednakowo

0

@escarabajo skoro sędziowie dopuszczają takiej gry to znaczy że gavi nie przekracza wystarczająco przepisów żeby go karali co faul itp

2

Gavi boiskowy zwyrol..... Sprawdzałem statystyki kartek La Liga i jest na bardzo wysokim 54 miejscu a wyprzedza go taki zwyrol jak Sergio busquets..... Rzeczywiście rzeźnik totalny z tego naszego gaviego bo ma 6 kartek tymczasem lider carmona ma 11 żółtych i 2 czerwa

2

@Emhyr od ponad roku kiedy przesiadłem się na operę nie widziałem nawet jednej reklamy na La bambie także problem da się rozwiązać

1

@budel17 na pewno są faworytem finału na ten moment

0

@baster82 oczywiście że tak

0

@Encore w Katowicach chyba jakiś remont jest czy mi się coś przesłyszalo. Jest jeszcze Gdańsk i Kraków

1

@adi7adi8 póki co jest decyzja że Włochy a różnie może być jak mówisz dlatego napisałem że Włochy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?