Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Ptasior skoro w tym cudownym kraju kibicie PSG wygwizduja nawet najlepszego zawodnika w historii który ciągnie grę PSG to tu nie ma co oczekiwać nic dobrego po nich. Dramat jeszcze gorszy niż kiedyś w naszej ekstraklapie
1
@Gacek5 chukwueze wczoraj pokazał klasę
3
@michal26 ja zarówno na lapku jak i telefonie używam opery i od roku żadnej reklamy nie widziałem. Xd ....... No chyba że przypadkiem za VIPA zapłaciłem xd
6
@Deviler przesiąść się na operę i włączyć blokadę reklam czyli 0 zl
1
@BorzyKrzys jak zobaczyłem h2h hellasu i sassuolo i bramkę na 1:1 byłem pewien że hellas to wygra. Niesamowicie dziwne wyniki między tymi drużynami w ostatnich spotkaniach aż śmierdzi mi to trochę
0
@mekston ja mam tylko nadzieję że nie zatrzyma się na Bayernie i miejmy nadzieję pozostałych spotkaniach w lidze mistrzów bo liga liga ale city czeka nie na wygranie Ligi a czegoś konkretnego czyli ligi mistrzów i po to głównie haaland był sprowadzony. Być może z biegiem czasu popracuje ciężej nad sobą żeby łapał mniej urazów bo wtedy city będzie miało zdecydowanie łatwiej
0
@mekston nie chodzi mi konkretnie że w obu tylko że takie hat trick nie zdarzają mu się z drużynami z topu i przed to jest duża różnica między bramkami zdobytymi topce a ogórkom. W liczbie spotkań w których strzelił może tkaiej różnicy nie ma ale w ilości bramek już jest. Bądź co bądź jest to świetny zawodnik ale to Messiego Ronaldo czy benzemy mu jeszcze daleko
0
@mekston ja nie deprecjonuje osiągnięć haalanda tylko chodzi mi o to że dysproporcje między bramkami zdobytymi topce a tym ogórkom przysłowiowym jest dosyć spora . Potrafi strzelić 1 Bramkę w 2 spotkaniach z topem po czym wchodzi i ładuje 2x hat trick z drużyną walcząca o utrzymanie. Bądź co bądź haaland to świetny piłkarz
0
@mekston w tym roku brak bramki: united, Tottenham, Arsenal (puchar) Newcastle, Chelsea
0
@mekston kiedyś ktoś tu wrzucił statystykę haalanda z bramkami z "ogórkami" i z drużynami z topu i niestety nie wyglądała ona tak imponująco dla Norwega
0
@mekston jak dla mnie w premier league może strzelić i 50 bramek zobaczymy ile ustzeli Bayernowi i czy poprowadzi city co tytułu ligi mistrzów
2
@Kitek1640 nie bardzo era dobrych need for speedow jak dla mnie skończyła się na carbonie
1
@Khajio mogliby się świetnie uzupełniać i wcale nie jest powiedziane że nie mogliby grać razem bo pedri potrafi grać trochę niżej
1
@GdefnyMU niech sobie trenuje kogo chce ją się skupiam na wirtzu i frimpongu i mam nadzieję że obaj trafia na camp nou
6
Wirtz z Leverkusen dwie asysty w pierwszej połowie. Po ciężkiej kontuzji nie widać śladu. Oby kiedyś trafił do Barcy tym bardziej że otwarcie przyznaje że chciałby tego
0
@Albatros edit spalony byl
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rust_Cohle 1. Manchester United - Everton 1/+2,5
2. Aston Villa - Nottingham Forest 1/+2,5
3. Brentford - Newcastle 2/+2,5
4. Fulham - West ham 1/-2,5
5. Leicester - Bournemouth 1/+2,5
6. Tottenham - Brighton x/+-2,5
7. Wolves - Chelsea X/-2,5
8. Southampton - Manchester City 2/+2,5
9. Leeds - Crystal Palace 2/+2,5
10. Liverpool - Arsenal 2/+2,5
1
@Kamiloza91 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Jastrzębski węgiel a nie czekaj ...... Już w sumie taki jest
3
@LM10GOAT ma mental i charakter więc nie wpisuje się w dna Barcy i La bamby
0
@priest9999 to jest dobra statystyka, czyli że jego faule nie są na tyle brutalne jeśli dostał jedynie 6 kartek
0
@mkord bardziej miałem tu na myśli faule niż kartkowania bo za pyskówki to i gavi i vini i każdy zawodnik powinien być karany jednakowo
0
@escarabajo skoro sędziowie dopuszczają takiej gry to znaczy że gavi nie przekracza wystarczająco przepisów żeby go karali co faul itp
2
Gavi boiskowy zwyrol..... Sprawdzałem statystyki kartek La Liga i jest na bardzo wysokim 54 miejscu a wyprzedza go taki zwyrol jak Sergio busquets..... Rzeczywiście rzeźnik totalny z tego naszego gaviego bo ma 6 kartek tymczasem lider carmona ma 11 żółtych i 2 czerwa
2
@Emhyr od ponad roku kiedy przesiadłem się na operę nie widziałem nawet jednej reklamy na La bambie także problem da się rozwiązać
1
@budel17 na pewno są faworytem finału na ten moment
0
@baster82 oczywiście że tak
0
@Encore w Katowicach chyba jakiś remont jest czy mi się coś przesłyszalo. Jest jeszcze Gdańsk i Kraków
1
@adi7adi8 póki co jest decyzja że Włochy a różnie może być jak mówisz dlatego napisałem że Włochy