Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 a mnie ten ndicka nie przekonuje az tak i chyba wolę pewniaka przynajmniej na ligę w postaci martineza niż w pewnym sensie kota w worku dodatkowo z Francji w postaci ndicki. Martinez ograny zna ligę 2 lata spokojnie pograć a w rezwrwach mamy wielki talent w postaci riada.
1
@michal26 niewielu liczyło że będziemy w ogóle walczyć o podium a tu niespodzianka i sukces jakby nie patrzeć
5
3 miejsce super osiągnięcie jak na te wszystkie okoliczności i brak Dawida.
4
Depay to Lepiej żeby się zajął graniem a nie pozaboiskowymi sprawami bo póki co to pierwsze wychodzi mu trochę średnio
0
@PatrykBarca tos dowalił teraz. Chłop jest skała i pewniakiem w obronie, gra na wyprzedzenie i świetnie rozgrywa piłkę , wykonuje super przerzuty
3
@hayek ja bym poszedł dalej toster jest żółty a jak wiemy Barcelona kilka razy miała koszulki wyjazdowe w podobnym kolorze także wszystko się łączy w jedną całość......xd
1
@Bykunn dodatkowo trzeba liczyć sporu koszt na uzyskanie uprawnień do przewozu co na start jest bardzo dużym wydatkiem dla kierowcy.
0
@Bykunn ale poczekaj kierowcy robiący zagranicę czy krajowke bo to jest różnica. Robiący krajowke zarabiają połowę jak nie mniej tego co zagranica więc to żaden odnośnik do Biedronki poza tym jaka jest odpowiedzialnosc w pracy w Biedronce a jaka jadąc kilkudziesiecio tonowa ciężarówka po drodze ?
1
@Xwowrak to że u ciebie nie widać nie znaczy że tak nie jest gdzie indziej. Jeśli chodzi o transport to warunki robią się coraz gorsze stawki które oferuje się kierowcom są niezbyt zadowalające więc nie dziw się że strajkują ludzie a powiem ci więcej te strajki dopiero się zaczynają i będzie ich coraz więcej
0
@Emhyr różnie może być bo zagęszczenie środka pola daje bardzo dużo Barcelonie i postawienie na skrzydłowego może utrudnić kontrolowanie spotkania w środku pola.
0
@Ghostface a jakim ustawieniem gramy aktualnie i w którym wyglądamy najlepiej? Dodatkowo wiesz że jest coś takiego jak rotacje? Jedna kontuzja pedriego i w tym sezonie nie mamy zmienników
1
@martin3131 szczury się do nory pochowały chociaż jest kliku odważnych speców od sędziowania i przepisów piłkarskich którzy próbują coś ugrać)ale spokojnie przy okazji najbliższego meczu wypełzną na nowo zachwycając się genialnym Realem i ganiąc wspomagana przez wszystkich "varcelone"
0
@Emhyr pytanie czy Barca będzie odchodzić od systemu 4-4-2 skoro to dobrze funkcjonuje? Rolę "schone" spokojnie może pełnić kessie czy pedri chociaż on gra dużo wyżej
23
@Emhyr na defensywnym fdj dałby spokojnie radę co ostatnio pokazuje coraz częściej cofając się głęboko po piłkę i wychodząc z nią z linii obrony do linii ataku jak za czasów gry w ajaxie
0
@Pawel13sz zbyt piękne by było prawdziwe. Grajek stworzony jak dla mnie pod Barcelonę z ogromnymi umiejętnościami
0
@TheNekro94 zgadzam się z tobą z tym że koniec końców i tak państwo kładzie łapę na wszystkim
0
@Emhyr bramka x Chelsea to geniusz ronniego w całej okazałości, najpierw taniec później strzał zza pola karnego
3
@Firestone ja boję się że zacznę kibicować białym
0
@AmigoBlancos a gdzieś napisałem że wyglądał źle ? Napisałem że kolejny raz ławka a wszyscy wychwalali łącznie z tebasem na początku sezonu że to najlpeszy transfer La Liga
0
@gumaz obraz gry realu zmieniło wejście rodrygo bo to on grał grę na siebie ceballos coś próbował ale to podobny poziom co wyżej wymienieni
0
Dalej go boli że dostaje regularnie od Barcy w łeb trzymając się tej samej taktyki i grając w tym samym ustawieniu. Ciekawe że nie zmieniając nic oczekujesz innych wyników ale oby tak dalej Carlo
1
@Moxley odkleiło się coś chłopu
0
Początek sezonu: modric im starszy tym lepszy genialny pomocnik - wczoraj kolejny klasyk gdzie nie zagrał nic i nawet miał problemy by nadążyć za demonem prędkości i dynamiki busquetsem. Tchuameni - najlepszy transfer La Liga tymczasem kolejny klasyk i kolejny raz ławka. Kroos genialny pomocnik woczraj niewidoczny kompletnie. Nasza pomoc grająca bez najlepszego zawodnika grając ustawieniem busquets fdj Roberto zjadła te genialna pomoc realu
0
@AmigoBlancos w podobnym tonie wypowiadali się komentatorzy Canal + na temat tego spalonego jakby sędziowie dali coś Barcelonie za darmo a oni po prostu unieważnili nieprawidłowo zdobyta bramkę i tu nie ma różnicy czy spalony był 5 metrowy czy 5 centrymetrowy spalony to spalony.
0
Ceballos jaki to dzban jest
0
No i dupska białych pękły liga wygrana
5
Komentatorzy tego spalonego postrzegają jakby sędzia coś dał Barcelonie a on po prostu anulował nieprawidłowa bramkę
3
Trwa rysowanie krzywej .....
0
Spalony był chyba
0
Canal Plus dochodzi